w

Joanna Opozda świętuje pierwszy Dzień Matki: „Jestem wzruszona”. Wspomniała o synu i podzieliła się jego aktualną fotką. Jaki duży!

Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. Przy okazji Dnia Matki podzieliła się uroczym kadrem z synkiem.

Joanna Opozda to popularna aktorka, która zyskała ogromny rozgłos po tym, jak wyszło na jaw, że jest w związku z Antkiem Królikowskim. Zakochani przez krótki okres czasu ukrywali przed fanami, że są razem, jednak gdy już to zrobili, nie szczędzili im romantycznych kadrów. Na pierwszy rzut oka widać było, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, choć przez poważny kryzys zdecydowali się na rozstanie. Internauci byli pewni, że to definitywny koniec, ale oni dali sobie drugą szansę. Krótko po tym wzięli ślub i wiele wskazywało na to, że połączyła ich prawdziwa miłość.

Zaraz po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne tak, w mediach zaczęły pojawiać się plotki o tym, że aktorka jest w ciąży. Zainteresowani na początku wszystkiemu zaprzeczali, jednak ostatecznie ogłosili radosną nowinę. Fani gorąco im kibicowali i z niecierpliwością czekali na narodziny ich pierwszego dziecka. Czas mijał nieubłaganie i choć Joanna ciężko znosiła ciążę, bardzo cieszyła ją wizja tego, że będzie mogła realizować się w nowej życiowej roli. Niestety i tym razem uśmiech szybko spełzł z jej twarzy. Gdy ogłosiła, że Vincent jest już na świecie, Pudelek poinformował, że Antek odszedł do innej kobiety, a ich małżeństwo jest już przeszłością.

Joanna Opozda świętuje pierwszy Dzień Matki

Pierwsze tygodnie samotnego macierzyństwa nie były dla Opozdy najłatwiejsze, jednak mając na uwadze dobro synka, szybko stanęła na nogi. Nie złamało jej nawet to, że chłopca dopadła poważna infekcja, przez którą został skierowany do szpitala.

Po tych wszystkich doświadczeniach już nic nie jest w stanie jej pokonać. Po niespełna trzech miesiącach od porodu wróciła do pracy, by zarobić na utrzymanie jej dwuosobowej rodziny. Równocześnie na jej twarzy coraz częściej zaczął pojawiać się uśmiech.

Joanna ma powody do świętowania — właśnie obchodzi pierwszy Dzień Matki i jak przyznała w najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie — już z samego rana dostała od Vincenta najpiękniejszy prezent z możliwych.

Mój pierwszy Dzień Mamy. Jestem wzruszona. Vincent rano złożył mi życzenia. Powiedział, że kocha mnie najbardziej na świecie. Mój syn jest uśmiechnięty, zdrowy i szczęśliwy. Po naszych wszystkich przejściach to najpiękniejszy prezent.

W dalszej części wpisu zwróciła się do mam, z naciskiem na te, które samotnie wychowują dzieci.

Mocno ściskam wszystkie mamy! Zwłaszcza te samotne, te w trudnych ciążach, te, które siedzą ze swoimi dziećmi w szpitalach. Pamiętajcie, jesteście wielkie. Matki to prawdziwe wojowniczki.

Post opatrzyła zdjęciem, na którym pozuje z synkiem nad brzegiem jeziora. Choć ocenzurowała twarz Vincenta, od razu widać, że bardzo wyrósł.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy z najlepszymi życzeniami. My także się do nich przyłączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Instagram @katarzynacichopek, @marcinhakiel

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy od rozstania wspomniała o Marcinie Hakielu! Jest coś, za co jest mu szczególnie wdzięczna

Putin odwiedził rannych „żołnierzy” w szpitalu. Jeden z nich zwraca szczególną uwagę [ZDJĘCIA]