w

SuperSuper

Dzieli ich 31 lat różnicy. 55-letnia aktorka i jej 24-letni mąż spodziewają się dziecka. „Nasz mały cud” (FOTO)

Alina Lozano, Jim Velasquez - fot. Instagram @lozanoalina
Alina Lozano, Jim Velasquez - fot. Instagram @lozanoalina

55-letnia Alina i 24-letni Jim prężnie działają w mediach społecznościowych. Małżeństwo podzieliło się ostatnio z obserwatorami wyjątkową wiadomością. Ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Alina Lozano Acosta to pochodząca z Kolumbii aktorka i pisarka. Zdobyła popularność za sprawą występów w licznych telenowelach. Prywatnie kobieta od jakiegoś czasu jest zamężna. Jej wybrankiem jest 24-letni Jim Velasquez. Para wzięła ślub w 2023 roku, udowadniając, że 31-letnia różnica wieku nie stoi na przeszkodzie do szczęśliwego związku.

55-letnia Alina i 24-letni Jim spodziewają się dziecka

Małżeństwo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Prowadzą Instagram, na którym obserwuje ich prawie sześćset tysięcy użytkowników. Na co dzień publikują krótkie skecze komediowe. Ostatnio jednak zrobili wyjątek i podzielili się z widzami szczęśliwą nowiną. Ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Nareszcie udało nam się dokonać cudu – podpisali serię zdjęć z testem ciążowym.

Zdradzili, że dużo ich to kosztowało. Musieli skorzystać z pomocy lekarzy.

Kochani, naturalne poczęcie jest trudne, ale nauka bardzo się rozwinęła. Kobietom po skończeniu pięćdziesięciu lat trudno jest zajść w ciążę – mówiła Alina.

Postanowili podzielić się z obserwatorami szczegółami procesu, przez który musieli przejść, aby doczekać się pociechy.

Trzeba znaleźć dawczynię komórki jajowej i przejść przez proces, który jest bardzo długi. Trzeba też trochę zaoszczędzić, ale jest to możliwe. To kosztuje dużo pieniędzy, ale jest tego warte, bo widać, że nasz mały cud nadchodzi – opowiadali.

Serwis The Sun ustalił, że kosztowało ich to prawie dwadzieścia tysięcy funtów czyli około sto tysięcy złotych.

Komentarze pod postami pary są zróżnicowane. Część internautów nie wierzy w ciążę kobiety. Duża grupa osób snuje teorie, że Alina i Jim nie są parą, tylko aktorami. Chociaż małżeństwo stale mierzy się z hejtem, wciąż przekonują obserwatorów o swoim szczęściu.

Jestem w związku z Jimem, bo jest dorosłym i w pełni samowystarczalnym człowiekiem. Nie jestem żadną sponsorką, nie finansuję Jima. On już wcześniej zarabiał na siebie w sieci, jest zawodowym aktorem. Dlatego jesteśmy świetnym zespołem zarówno w życiu, jak i w miłości – powiedziała Alina.

Jej 24-letni mąż wyznał podczas transmisji na żywo, że pamięta, jak oglądał Alinę w telewizji, gdy był dzieckiem.

Od tego momentu wiedziałem, że jest kobietą mojego życia – wyznał.

fot. Instagram @lozanoalina
fot. Instagram @lozanoalina
fot. Instagram @lozanoalina

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels

Czas na wiosenne przebudzenie! Wykorzystaj potencjał tej pory roku. Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić dla siebie już teraz

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski, Piętka Mieszko/AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Pavlović zmiażdżyła popis Dagmary Kaźmierskiej. „To się już robi męczące”. Królowa życia jej odpowiedziała