w

Marina Łuczenko-Szczęsna URODZIŁA! Pochwaliła się pierwszym zdjęciem z córeczką. Fani ślą gratulacje (FOTO)

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny - fot. Instagram @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny - fot. Instagram @marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali po raz drugi rodzicami! Piłkarz wraz z żoną powitali na świecie długo wyczekiwaną córeczkę. Internet obiegły pierwsze zdjęcia maleństwa. Jakie imię wybrali?

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny to jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Historia ich relacji to gotowy materiał na film, bowiem bramkarz musiał długo zabiegać o względy pięknej wokalistki. Na szczęście ta dała mu szansę i po kilku latach związku zdecydowali się założyć rodzinę. 21 maja 2016 roku wzięli ślub w Atenach, a gościem specjalnym na uroczystości był James Arthur, który zagrał dla nich prywatny koncert. Niespełna dwa lata później powitali na świecie synka, Liama.

Szczęśni, nauczeni własnym doświadczeniem, niechętnie opowiadają o życiu prywatnym. Choć regularnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, to długo ukrywali twarz synka i nie opowiadają w wywiadach o tym, jak im się układa. Dzięki temu uchodzą za naprawdę zgrane i zgodne małżeństwo. Gdy Marina zaszła w drugą ciążę, postanowili, że nie będą od razu informować o tym fanów. Odczekali kilka miesięcy i gdy mieli pewność, że wszystko przebiega pomyślnie, a maluch rozwija się zdrowo, ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka.

Marina Łuczenko jest W CIĄŻY! Wojciech Szczęsny wkrótce po raz DRUGI zostanie tatą (FOTO)

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła

Przez kilka ostatnich miesięcy Łuczenko-Szczęsna raczyła internautów kadrami, na których prezentuje ciążowe krągłości. Pod koniec ciąży przyjaciółka wyprawiła jej huczne baby shower, podczas którego ogłosiła, że wraz z Wojtkiem będą mieli córeczkę.

Marina doczekała się bajkowego baby shower w PAŁACU. W końcu ujawniła płeć drugiego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Trzeci trymestr nie był dla niej łatwy, ponieważ przypadł na czas, gdy rozpoczęło się Euro 2024. Z tego też powodu Szczęsny musiał wyjechać, a ona została sama z Liamem. W wywiadzie udzielonym Vivie! przyznała, że nie jest różowo.

Rola mamy jest dla mnie najważniejszą w moim życiu, ale nie da się ukryć, że wszelkie decyzje naszej rodziny są dopasowane pod życie zawodowe mojego męża. Dopiero na końcu jest moje spełnienie artystyczne, o które dbam na tyle, na ile mogę. Dla przykładu, aktualnie jestem w ostatnim miesiącu ciąży i jest to dla kobiety – tak myślę – najtrudniejszy okres. Zostałam sama w domu z dzieckiem, ponieważ Wojtek pojechał reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Europy. Jestem z niego bardzo dumna, ale właśnie tak to wygląda. Więc nie do końca jest tak różowo, jak sobie pewnie większość osób myśli.

Ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Zostałam SAMA w domu z dzieckiem”

Ku niezadowoleniu widzów, reprezentacja Polski w piłce nożnej nie zagrzała długiego miejsca w Mistrzostwach Europy, ale dla Mariny oznaczało to, że już wkrótce jej rodzina będzie w komplecie. Oczywiście w tym czasie zaczęto spekulować, że urodziła pod jego nieobecność, a atmosferę podgrzał jeszcze wpis Jakoba Koselab, który zasugerował, że ich córeczka może być już na świecie.

Marina Łuczenko-Szczęsna URODZIŁA?! Jakob Kosel przez przypadek się wygadał (FOTO)

Okazja do wyprowadzenia internautów z błędu nadarzyła się dość szybko. 30 czerwca artystka udostępniła na Instagramie rolkę z przyjęcia wyprawionego z okazji 6. urodzin ich synka. Oczywiście nie zabrakło w niej rodzinnych kadrów, na których pozowała z zaokrąglonym brzuszkiem.

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali po raz drugi rodzicami. Radosne wieści przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowali wspólny wpis, w którym zdradzili, że ich córeczka ma na imię Noelia i urodziła się 3 lipca 2024 roku.

Pod publikacją posypały się życzenia dla mamy i maleństwa:

  • Kamila Kamińska: Gratulacje!!!
  • Misiek Koterski: Gratulacje.
  • Andrzej Wrona: Gratulacje.
  • Ola Nowak: Ale piękna rodzinka.
  • Alek Baron: Gratulacje dla Was.

Gratulujemy!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. Canva

Zdrada, która zmieniła wszystko. „Dla dobra naszej rodziny od lat ukrywam przed mężem, że to nie on jest ojcem najmłodszego syna”

Kacper Kuszewski - fot. AKPA

Kacper Kuszewski przed kilkoma miesiącami usłyszał diagnozę. Z objawami boryka się od dziecka. „Mam pewne problemy w funkcjonowaniu”