w

Skandal po wyborach Miss Rzeszowa 2024! Dziennikarze w okropny sposób hejtują Victorię Forrest. „Jest to dla mnie straszne”

Victoria Forrest - fot. TikTok @forrest_victoria, Instagram @misspodkarpackiego
Victoria Forrest - fot. TikTok @forrest_victoria, Instagram @misspodkarpackiego

Wybory Miss Rzeszowa 2024 dobiegły końca. Koronę otrzymała Victoria Forrest, lecz nie miała okazji nacieszyć się wygraną, ponieważ mierzy się z ogromnym hejtem w sieci. Prawicowi publicyści nie zostawili na niej suchej nitki.

Mimo upływu lat wybory miss wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród potencjalnych kandydatek, jak i publiczności. Odkąd tylko zaczęto organizować wydarzenie, już sama jego idea budziła kontrowersje, lecz po każdym finale zdobywczyni korony swoją radością przyćmiewa wszystko, co złe. Niestety nie tym razem. Zdobywczyni tytułu Miss Rzeszowa 2024 póki co ma same powody do zmartwień.

Zdobyła tytuł Miss Rzeszowa 2024, a teraz mierzy się z hejtem

W finale organizowanych w Rzeszowie wyborów miss najlepiej wypadła Victoria Forrest. Dziewczyna jednak długo nie nacieszyła się koroną, ponieważ wkrótce otrzymała od znajomego wiadomość, która zwaliła ją z nóg. Mężczyzna poinformował ją, że redaktor naczelny dwutygodnika Najwyższy Czas!, Tomasz Sommer, opublikował na Twitterze obrażający ją wpis. Na tym nie koniec, ponieważ na łamach portalu nczas.info ukazał się artykuł, w którym napisano, że jakoś nie przypomina mieszkanki Podkarpacia, natomiast jej wybór to narzucanie Polakom multikulturalizmu.

Nie ma już w Rzeszowie pięknych polskich dziewcząt?

– dopytuje autor tekstu.

Oczywiście to niejedyny obraźliwy wpis, który w ostatnim czasie ukazał się na Twitterze. Victoria poruszyła tę kwestię na Instastories. Nie kryje żalu i rozczarowania, a przy tym poskarżyła się, że od czasu zdobycia korony mierzy się z okropnym hejtem.

W ostatnich dniach wylewa się na mnie masa hejtu, masa rasistowskich tekstów […], ponieważ został dodany TikTok, że wygrałam Miss Rzeszowa. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, zrozumieć w cudzysłowie, bo tak nie powinno być, jakieś fejk konta na TikToku, tak to, że mężczyzna, osoba publiczna, dorosły mężczyzna obraża mnie na Twitterze i nawołuje do hejtu, to jest to niedopuszczalne.

Następnie poinformowała, że zamierza skonsultować się z prawnikiem w celu pociągnięcia autora tych słów do odpowiedzialności. Podkreśliła, że jest przerażona tym, co się wydarzyło, mimo że nic złego nie zrobiła.

[…] Jest to dla mnie straszne, że tak okropny hejt na mnie spada, a nic złego nie zrobiłam, po prostu wygrałam tytuł Miss Rzeszowa. […] obraża mnie, obraża mój wygląd, obraża to, że wygrałam, a ja tego człowieka nawet nie znałam.

W komentarzach pod wspomnianym wpisem na Twitterze także pojawiały się bardzo obraźliwe wpisy. Sprawę postanowiła natomiast nagłośnić Hanna Lis, która w mocnych słowach skomentowała opublikowany przez siebie cytat:

Wstrętny, ohydny, podręcznikowy wręcz przykład RASIZMU w wykonaniu organu propagandy Konfederacji, magazynu Najwyższy czas. Piękna młoda kobieta, Polka, zostaje miss Rzeszowa. A na Twitterze taki „komentarz”. Qwa mać, co wy, patridioci macie we łbach? Tu biczowanie młodej kobiety za kolor skóry kontynuuje brukowiec Korwina Mikkego i Konfy, Najwyższy czas. Nie ma pięknych polskich dziewcząt? Chciałabym zobaczyć facjatę redaktora, który to napisał.

Forrest skontaktowała się już z radcą prawnym, który ma zająć się tą sprawą. Mimo iż nagłośniła swój problem w internecie, w środę po południu przekazała, że obserwatorzy podsyłają jej kolejne obraźliwe wpisy i komentarze, które pojawiły się na portalach społecznościowych.

@forrest_victoria Bardzo prosze o zasięg dla tego postu, czy moge wyciągnać konsekwencje prawne? #hejt #ofiarahejtu ♬ original sound – 👸🏾•IG:forrest_victoria

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Akop Szostak, Sylwia Szostak - fot. Instagram @akopszostak

Akop i Sylwia Szostakowie dali sobie DRUGĄ SZANSĘ?! Nieoczekiwanie przekazali takie wieści! „Miałem lecieć sam, ale…” (FOTO)

Krzysztof Janczar, Gabriela Kownacka - fot. Gałązka, Wojtalewicz/AKPA, Mikulski/AKPA

Krzysztof Janczar długo czekał na prawdziwą miłość. Latami ukrywał romans z Gabrielą Kownacką. „Nigdy jej nie zapomnę”