w ,

SuperSuper DramatDramat

Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z „Tańca z gwiazdami”! Zdradziła, co było powodem tej decyzji. Aż trudno w to uwierzyć!

Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. AKPA
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W oświadczeniu zdradziła, dlaczego w niedzielę nie zatańczy z Conanem. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek wszystkich edycji Tańca z gwiazdami. Odkąd produkcja ogłosiła, że jest jedną z gwiazd biorących udział w 14. odsłonie show, w sieci wybuchła burza, a z każdym kolejnym odcinkiem spadały na nią gromy. Mimo że wytykano jej błędy, widać było, że taniec sprawia jej radość. Świetnie bawiła się na parkiecie, a każdy zarzut tłumaczyła tym, że to program rozrywkowy, a ona właśnie to gwarantuje widzom.

Fandom Królowej życia był bardzo zgrany i wysyłał na nią tysiące SMS-ów, dzięki czemu udało jej się dotrzeć do finału. Dzisiaj pisaliśmy o tym, że Iwona Pavlović głośno zastanawiała się na Instagramie, czy w tej edycji wygra taniec, czy też popularność. Sprawa wyjaśniła się szybciej, niż sądzono. Kaźmierska właśnie przekazała szokującą decyzję.

Iwona Pavlović znowu wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej?! Poszło o półfinał „Tańca z gwiazdami”. „BRAK SŁÓW”

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z udziału w Tańcu z gwiazdami

W czwartkowe południe Dagmara udostępniła na Instagramie wideo, na którym widzimy ją w towarzystwie Conana. To z nim miała zatańczyć w niedzielnym odcinku. Choć początkowo sądzono, że chcą powiedzieć internautom, jak radzą sobie na treningach, oni przekazali zatrważające wieści: Kaźmierska rezygnuje z udziału w Tańcu z gwiazdami

Cześć Kochane moje serduszka. Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z Tańca z gwiazdami. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że… Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy teraz razem tańczyć, nie dało rady

– zaczęła tłumaczyć.

Wtedy wtrącił się jej syn, który w niedalekiej przyszłości zamierza zostać lekarzem:

Niestety kochani nie mogę się na to godzić. Już za dużo i tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi, do tego doszło jeszcze złamane żebro.

Dagmara zaraz dodała, że przez tę kontuzję, ma trudności ze złapaniem powietrza:

Mam problem nawet z oddychaniem, słuchajcie. Całą noc nie spałam dzisiaj, jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem. Tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Ja już po prostu nie daję rady. Nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Także przepraszam tych, których zawiodłam.

Nie pozostała dłużna i wbiła szpilę Iwonie Pavlović:

Przynajmniej Czarna Mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku, nie będzie musiała tam wołać o pomstę do nieba, jak widziała jak próbuję tańczyć.

Na koniec skierowała ważny apel do swoich obserwatorów:

Żarty, żartami, Kochani! Dbajcie o zdrowie. Macie jedno, a chorób tysiące, naprawdę. Ja chciałam dobrze, no nie da rady. Tak miało być.

Poniżej możecie wysłuchać całego nagrania.

W sekcji komentarzy wybuchła prawdziwa rozpacz. Po niespełna 30 minutach od publikacji nagrania pojawiło się pod nim ponad pół tysiąca wpisów jej fanów. Wszyscy są załamani tym, że już więcej nie zobaczą jej na parkiecie. Większość z nich wprost przyznała, że zaczęła oglądać Taniec z gwiazdami właśnie dla niej:

  • Pani Dagmaro oglądałam to tylko dla Pani !! Jedyna była Pani prawdziwa co nawet Pani sława i moc bolała osoby, który były w jury. Co tam innego oglądać? Przereklamowane gwiazdy? Które chcą zabłysnąć na siłę i robią wszystko dla pieniędzy. TO BYŁA NAJLEPSZA EDYCJA DZIĘKI PANI!
  • To ja już nie oglądam.
  • Dagmara, nie każdy jest w stanie przyznać się do swoich słabości, Ty to zrobiłaś. Zdrowie najważniejsze!!!
  • Wiem, co znaczy złamane żebro… Jakikolwiek ruch, jest ogromnym wyzywaniem — dużo zdrówka!
  • Conan, za takie wsparcie dla mamy. Takiego dzieciaka to każdej matce należy życzyć. Dagmarka, alleluja i do przodu!
  • To był sztos i rozrywka.
  • Smutny dzień dla Polski.
  • Kochana, nikogo nie zawiodłaś. Trzymaj się Słonko.
  • Szkoda, nie będę już oglądać. Byliście super… Mnóstwo pozytywnej energii.

Będziecie tęsknić za Dagmarą Kaźmierską na parkiecie Tańca z gwiazdami?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iwona Pavlović znowu wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej?! Poszło o półfinał „Tańca z gwiazdami”. „BRAK SŁÓW”

Rafał Węgiel, Roksana Węgiel - fot. Instagram @rafal_wegiel

Roksana Węgiel faktycznie jest skłócona z rodzicami?! Niedawno w ich sprawie toczył się PROCES sądowy! Niewiarygodne, co zrobił jej ojciec