w

Roksana Węgiel faktycznie jest skłócona z rodzicami?! Niedawno w ich sprawie toczył się PROCES sądowy! Niewiarygodne, co zrobił jej ojciec

Rafał Węgiel, Roksana Węgiel - fot. Instagram @rafal_wegiel
Rafał Węgiel, Roksana Węgiel - fot. Instagram @rafal_wegiel

Roksana Węgiel do tej pory ciepło wypowiadała się o rodzicach, dzięki którym zaczęła robić karierę muzyczną już jako nastolatka. Media ustaliły, że ostatnio pojawili się w sądzie, a tam na jaw wyszły szokujące informacje! Internauci są oburzeni.

Roksana Węgiel to wokalistka, która zaczęła robić karierę jako dziecko. Zasłynęła za sprawą popularnego show The Voice Kids, w którym wypadła najlepiej i zajęła 1. miejsce. Kilka miesięcy później powtórzyła sukces, wygrywając na Eurowizji Junior. Do tej pory nagrała dwa krążki, a każdy z nich z miejsca stawał się hitem. Pierwszy z nich wydała we współpracy z Universal Music, z którą w 2021 roku zakończyła współpracę. Ostatnio w sądzie toczył się proces między nią a wytwórnią, podczas którego ujawniono zaskakujące informacje.

Roksana Węgiel jest skłócona z rodzicami?

Roxie zawsze ciepło wypowiadała się o rodzicach, ale od kilku tygodni po sieci krąży plotka, że są skłóceni. Mimo to piosenkarka, chcąc temu zaprzeczyć, w międzyczasie opublikowała na Instagramie fotkę, która miała potwierdzić, że wciąż mają świetne relacje. Gdy media dowiedziały się, że Edyta Węgiel startuje w wyborach samorządowych, również wypowiadała się o niej w samych superlatywach i życzyła jej powodzenia.

Roksana Węgiel pochwaliła się fotką z rodzicami i braćmi. W komentarzach zawrzało: „Wygląda starzej od swojej matki” (FOTO)

Mama Roksany Węgiel postanowiła wystartować w WYBORACH samorządowych! Jej córka niczego nie podejrzewała: „zaskoczyła mnie”

Wszystko jednak zaczyna się komplikować. Fakt i Super Express niedawno ujawniły treść wyroku sądu I instancji, orzekającego w procesie między Roksaną a Universal Music. W uzasadnieniu wspomniano o ojcu artystki.

Jak możemy się dowiedzieć, sędzia Krzysztof Kurosz w uzasadnieniu z 2022 roku wskazywał, że pieniądze, które w tamtym czasie zarabiała nastolatka, trafiały na firmowe konto jej ojca. Miał on zawrzeć ustną umowę przy matce Roxie, w której zobowiązał się do zwrotu środków, gdy ich córka osiągnie pełnoletność. Sąd zauważył jednak, że gdyby nie wpływy z dochodów młodocianej gwiazdy, firma pana Rafała mogłaby mieć poważne problemy finansowe.

Super Express zacytował wypowiedź prawnika 19-latki w tej sprawie. Nie chciał on wypowiadać się na temat wspomnianych wyżej wniosków wyciągniętych przez sąd. Podkreślił natomiast, że Roksana nie zgadza się z oceną działań rodziców.

Sprawa sądowa dotyczy wyłącznie sporu pomiędzy Panią Roksaną Węgiel a Universal w zakresie ważności istniejącej pomiędzy nimi umowy. Powyższe kwestie nie dotyczą tego sporu. Pani Roksana Węgiel nie zgodziła się z oceną Sądu w tym zakresie. Oczywiste jest, że dziecko pozostaje aż do pełnoletności pod władzą rodzicielską. Władza rodzicielska obejmuje w szczególności obowiązek i prawo rodziców do wykonywania pieczy nad osobą i majątkiem dziecka, a także nad sprawowaniem zarządu majątkiem dziecka

– tłumaczył mec. Paweł Janc.

Nowe dowody ws. konfliktu Roksany Węgiel z rodzicami?

Fani bacznie obserwują poczynania Roksany i gorąco kibicują jej podczas występów w Tańcu z gwiazdami. Ich uwadze nie umknął fakt, że do tej pory na widowni pojawiał się wyłącznie jej partner, Kevin Mglej. Do tej pory ani razu nie zasiedli u jego boku rodzice artystki. Dla wielu z nich było to sporym zaskoczeniem.

Rafał Węgiel już kiedyś podpadł internautom. Najpierw poszło o to, że na Instagramie posługiwał się nazwą Stwórca Roxie. Później ją zmienił i obecnie działa już pod swoim imieniem i nazwiskiem. Co ważne, po ostatnim zamieszaniu z córką, ubyło mu sporo obserwujących. Zdaje się, że internauci po wnioskach sądu darzą go coraz mniejszym zaufaniem.

Myślicie, że rodzice Roksany pojawią się chociaż na finale Tańca z gwiazdami, o ile do niego przejdzie?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z „Tańca z gwiazdami”! Zdradziła, co było powodem tej decyzji. Aż trudno w to uwierzyć!

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska zdradziła, jak doszło do tego, że zamieszkała z Krzysztofem Jabłońskim. Tempo mieli ekspresowe. „Powiedział, że ma DOSYĆ” (WIDEO)