w

DramatDramat HahaHaha

22-latka modyfikuje ciało, bo chce wyglądać jak KOT. Wytatuowane gałki oczne, usunięte sutki i rozszczepiony język to początek. Teraz chce doczepić OGON

Aydin Mod - fot. Instagram @aydinmod
Aydin Mod - fot. Instagram @aydinmod

Chiara Dell’Abate w sieci posługuje się pseudonimem Aydin Mod. Ma 22 lata i już od dłuższego czasu poddaje swoje ciało modyfikacjom, ponieważ jej największym marzeniem jest to, by wyglądać… jak kot. Przed nią kolejne zabiegi. Jakie?

Medycyna estetyczna stała się bardzo popularna, lecz nie wszyscy korzystają z niej, by pozbyć się kompleksów. Niektórzy gotowi są zrobić wszystko, by upodobnić się do ulubionych postaci lub wyglądać, jak ktoś nie z tego świata. Najlepszym tego przykładem jest Black Alien, czyli mężczyzna, który upodobnił się do czarnego kosmity. Mimo tego że już wygląda przerażająca, nadal nie mówi dość i planuje kolejne operacje.

Okazuje się, że są też osoby, które chcą upodobnić się do ulubionych zwierzaków. Chiara Dell’Abate marzy o tym, by zamienić się kota i w tym celu przeprowadziła kilka szokujących zabiegów. W sieci zrobiło się o niej głośno, ponieważ wyglądem znacznie odbiega od ogólnie przyjętych kanonów piękna.

22-latka chce wyglądać jak kot

Aydin Mod mieszka w Rzymie i pierwsze modyfikacje zaczęła robić, mając… 11 lat! To wtedy zrobiła pierwszy kolczyk oraz zmieniła kształt uszu. To jednak nie wystarczyło. Teraz, w wieku 22 lat, ma za sobą 20 zabiegów! Rozszczepiła język, wytatuowała gałki oczne, usunęła sutki oraz nadmiar skóry z powiek. Na tym nie koniec, bowiem zdecydowała się na wszczepienie implantów w czoło i dłonie. Oprócz tego jej ciało zdobią 72 kolczyki, a część z nich jest w miejscach intymnych. Chiara ozdabia się nie tylko biżuterią, ale też tatuażami. Kilka dziar zrobiła na twarzy.

Aydin Mod - fot. Instagram @aydinmod
Aydin Mod – fot. Instagram @aydinmod

Tak naprawdę dziewczyna dopiero się rozkręca. W planach ma zrobienie liftingu oczu, zmianę kształtu zębów oraz marzy o tym, by rozszczepić górną wargę i poprawić biust. Tak jak każdy kot, chciałaby mieć ogon, więc rozważa jego doczepienie.

Choć każdy z tych zabiegów wiąże się z bólem, ona zdaje się tym nie przejmować. Uważa, że to tymczasowe, a efekty końcowe są warte cierpienia.

Wszelkie zabiegi bardzo bolą, ale ból jest tymczasowy i nie stanowi dla mnie większego problemu. […] To szaleństwo widzieć, jak bardzo ludzkie ciało może się zmienić i co tak naprawdę można osiągnąć dzięki modyfikacjom — cytuje New York Post.

Nie wszystkim podoba się to, co wyprawia dziewczyna. 22-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na TikToku. W komentarzach oprócz pochwał i zachwytów można przeczytać również wpisy hejterów, czy osób, które uważają, że przesadziła. Niektórzy uważają, że została trwale oszpecona i zamieniła się w potwora. Ona jednak konsekwentnie dąży do realizacji założonego wcześniej planu i nie przejmuje się tym, co sądzą o niej inni.

Przeważnie otrzymuję dużo życzliwości. Ludzie piszą do mnie o tym, jak bardzo ich inspiruję do wolności i że zmieniłam ich poglądy na temat wyglądu i piękna. […] dzięki modyfikacjom ciała mogę pozostać wierna sobie, niezależnie od tego, co myślą ludzie. Modyfikacje sprawiają, że czuję się dobrze i tylko to się liczy — tłumaczyła.

A wy poddajecie swoje ciało modyfikacjom? Jeśli tak to jakim?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer ma spory problem. Zaczął pomstować w sieci na stolicę. „Warszawa chcę mnie robić delikatnie rzecz ujmując w balona”. Poszło o samochód

Jada Pinkett Smith, Will Smith

Will Smith miał romans z MĘŻCZYZNĄ?! „Leżał pochylony na kanapie w jednoznacznej pozie, a Martin…”. Żona aktora reaguje na sensacyjne doniesienia