w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Tiktokerka wytatuowała białka oczu i spiłowała zęby: „Mówią, że wyglądam jak szatan”. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać! (ZDJĘCIA)

fot. Instagram @orylandoesnotexist

Tiktokerka, która postanowiła zmodyfikować swoje ciało w ekstremalny sposób, niedawno pokazała, jak wyglądała przed przemianami. Jej stare zdjęcia zadziwiły użytkowników platformy.

Orylan pochodzi z Teksasu w USA i zdobyła popularność na TikToku, publikując materiały pod nazwą @orylandoesntexist. Filmiki kobiety, która szokuje swoim nietypowym wyglądem, zdobywają setki tysięcy wyświetleń.

Influencerka ma niemal całe ciało pokryte tatuażami, ale znacznie większą uwagę przykuwają kolorowe oczy oraz język, który został operacyjne rozcięty na pół. Fani Orylan przez długi czas byli przekonani, że efekt niebiesko-czarnych oczu uzyskiwała dzięki soczewkom, ale okazuje się, że tiktokerka poszła na całość i wytatuowała białka oczu.

@orylandoesntexist

♬ praying to the sky – mhm

Orylan zmodyfikowała także zęby, które spiłowała w taki sposób, aby przypominały ostre kły, a następnie przykleiła do nich kolorowe kryształki. Tiktokerka jakiś czas temu zdradziła, że zdarza się, iż ludzie na ulicy nazywają ją „diablicą”.

Kobieta zapewnia, że wcale nie przeżyła traumy w dzieciństwie, o co często posądzają ją ludzie. W jednym z ostatnich wywiadów influencerka zdradziła, że modyfikacje są dla niej sztuką i wyrazem miłości do samej siebie.

Dorastałam w pełnej rodzinie. Kiedy ludzie na mnie patrzą, są przekonani, że byłam porzucona jako dziecko, nie miałam rodziny, albo byłam niekochana. Cała rodzina była przy mnie, kiedy dorastałam. Miałam ojca, dziadka… wszyscy nadal żyją. Moja rodzina zawsze dawała mi dużo miłości i bardzo mnie wspierała. Dorastałam w katolickim domu i nadal wierzę w Boga. Ludzie myślą, że jest inaczej, bo przypominam im demona – podkreśliła.

Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. „Byłaś taka piękna”

Niedawno Orylan zdecydowała się pokazać, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu, zanim zdecydowała się na pierwsze modyfikacje. Na starych zdjęciach tiktokerka ma krótkie blond włosy i delikatny makijaż

Internauci nie mogą uwierzyć, że to ta sama osoba i mają podzielone zdania na temat jej przemiany:

Byłaś prześliczna, ale najważniejsze, to żebyś podobała się sama sobie ;

 Byłaś taka piękna bez tych tatuaży ;

Ok, może wyglądała lepiej, ale najważniejsze, że teraz jest szczęśliwa – czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o metamorfozie Orylan?

fot. TikTok @orylandoesntexist
@orylandoesntexist

♬ original sound – Orylandoesntexist
fot. Instagram @orylandoesnotexist
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tracy Kiss - fot. screenshot YouTube @TracyKiss, @nakedattraction2828

„Magia nagości”. Bohaterka szukała hojnie obdarzonego mężczyzny. Po randce trafiła do… szpitala

Katarzyna Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Historia miłosna Katarzyny Dowbor. „TRZY rozwody były moimi klęskami”. Czy weźmie czwarty ślub?