w

Piękna blondynka wytatuowała NA CZOLE imię chłopaka! W sieci zawrzało. Szybko tego pożałuje?

Ana Stanskovsky - fot. screenshot Instagram i TikTok @ana_stanskovsky
Ana Stanskovsky - fot. screenshot Instagram i TikTok @ana_stanskovsky

Tatuaże z imionami chyba nigdy nie wyjdą z mody. Wiele osób uważa za dyskusyjne tatuowanie sobie imion partnerów, a mimo to wciąż są tacy, którzy się na to decydują. Ta piękna blondynka poszła o krok dalej i wydziarała imię ukochanego… na czole. W sieci zawrzało. To było dobre posunięcie?

Coraz więcej osób decyduje się na tatuaże, lecz najczęściej robi je w miejscach, które można łatwo ukryć pod ubraniami. Oczywiście nie brakuje osób, które nie chcą ich zasłaniać i z dumą prezentują zdobiące ich ciała arcydzieła sztuki. Dla niektórych jest to sposób wyrażania swojego ja, a dla innych jeden ze środków na okazanie uczuć bliskiej osobie/ Są też tacy śmiałkowie, którzy się nie szczypią i z przytupem demonstrują światu swoją miłość do partnera.

Wytatuowała na czole imię partnera. Internauci w szoku

Kiedyś wystarczył całus lub drobny prezent, by okazać drugiej osobie swoje uczucia. Dzisiaj dla wielu to za mało i wtedy rodzi się myśl, by zrobić coś wielkiego. Influencerka Ana Stanskovsky najwyraźniej wzięła sobie te słowa do serca.

Twórczyni zajmuje się pokazywaniem w mediach społecznościowych swojej codzienności, a najważniejszą w niej rolę odgrywa jej partner, Kevin. Piękna blondynka obdarzyła go na tyle silnym uczuciem, że postanowiła wytatuować na czole jego imię.

Ana pochwaliła się w mediach społecznościowych wizytą w studio tatuażu oraz na bieżąco relacjonowała przebieg powstawania dziary. Wielu internautów po obejrzeniu nagrania odebrało to jako żart, a tatuaż jako nieprawdziwy. Ona jednak zapewnia, że to naprawdę tusz wbity w skórę, który zostanie z nią już do końca jej dni.

@anastanskovsky

My new face tattoo ❤️

♬ original sound – Ana stanskovsky

Gdy internauci zaczęli dopytywać, co jeśli chłopak z nią zerwie, stwierdziła, że znajdzie dla siebie kolejnego Kevina. Sprostowała jednak, że to żart i jest pewna, że już zawsze będą razem.

Teraz z pewnością już zawsze będzie miała przy sobie cząstkę Kevina. Oby potraktował ten gest poważnie i już zawsze darzył ją co najmniej tak wielką miłością, jak tatuaż na jej czole.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak, Mam Talent - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak dostała nową pracę w TVN! To ona poprowadzi najnowszą edycję „Mam talent!”. Nie zgadniecie z kim

Muniek Staszczyk z żoną - fot. Facebook @TLovePage

Muniek Staszczyk otwarcie przyznał, że ZDRADZAŁ ŻONĘ. Wyjawił, kim były jego kochanki. Ciężko w to uwierzyć