w

DramatDramat HahaHaha

Sylwia Szostak dodała wymowny wpis. Wbiła szpilę Akopowi? „Ja się czuję dobrze, mając swoje bezpieczne miejsce” (FOTO)

Sylwia Szostak - fot. Instagram @sylviafitness
Sylwia Szostak - fot. Instagram @sylviafitness

Od momentu poinformowania obserwatorów o rozstaniu z mężem, Sylwia Szostak unikała wypowiadania się na ten temat. Teraz zmieniła zdanie. Opublikowała długą wiadomość, którą zaskoczyła fanów. Jak influencerka sobie radzi po rozstaniu?

Sylwia i Akop Szostak przez wiele lat byli uznawani za jedną z najbardziej zgranych par w polskim internecie. Oboje publikowali treści związane ze zdrowym trybem życia i sportem, ale często dzielili się też przemyśleniami i radami dotyczącymi udanego związku. Dlatego nagła wiadomość o tym, że po dziesięciu latach postanowili się rozstać, szczerze zszokowała ich fanów.

Sylwia i Akop Szostak ROZSTALI SIĘ! Kilka tygodni po 10. rocznicy ślubu przekazali smutne wieści. „To nie jest żart, ani nagła decyzja” (FOTO+WIDEO)

Sylwia Szostak zdradziła, jak sobie radzi po rozstaniu

Akop Szostak chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Z jego wpisów fani mogą jasne wyczytać, jak sobie radzi po rozstaniu. Sylwia natomiast jest bardziej skryta. Do tej pory unikała tematu dużych zmian w swoim życiu. Teraz jednak zmieniła zdanie. Opublikowała wpis, w którym zwróciła się do swoich obserwatorów.

Kochani. Wiem, że ciekawi was to jakie nastroje mi towarzyszą na co dzień. Próbujecie to odczytywać z moich postów, relacji. Ciekawi was to jakie mam aktualne plany. Czy emanuje szczęściem, czy może jestem pozbawiona jakichkolwiek emocji – zaczęła.

Dalej dodała, że każdy przeżywa trudne sytuacje na swój sposób.

Każdy radzi sobie ze swoją prywatą po swojemu. Inaczej pewne rzeczy przeżywa.

Influencerka dała do zrozumienia fanom, że dawniej brakowało jej w życiu… prywatności.

Ja czuję się dobrze, mając swoje bezpieczne miejsce, które jest moją osobistą sferą zamkniętą na szeroką publikę. Brakowało mi tego bardzo, mimo tego, że od lat jestem w mediach społecznościowych i jest to również część mojego życia.

Szostak zapewniła, że nie zamierza nagle chować się przed obserwatorami. Nadal będzie pokazywać sporą część codzienności.

Oczywiście będziecie ze mną uczestniczyć w sporej części mojej codzienności, bo zawsze byłam dla was kumpelą dzieląca się fajnymi chwilami, moim trybem życia, pewnymi przemyśleniami itp. Ale uwierzcie, teraz jest czas, w którym mogę nabrać dystansu do pewnych rzeczy i oddechu. Tak spokojnie. W zgodzie ze sobą – napisała.

Zaskoczyła Was?

fot. InstaStories @sylviafitness
Sylwia Szostak fot. Instagram @sylviafitness

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Akop Szostak - fot. YouTube screenshot @SzostakTV

Akop Szostak po rozstaniu z Sylwią jest zasypywany propozycjami matrymonialnymi. Nie kryje zażenowania. „Skończmy ten CYRK”

Andrzej - fot. Instagram @sanatorium_milosci_tvp

„Sanatorium miłości”. Zrozpaczony Andrzej nie mógł powstrzymać łez. Teodozja złamała mu serce? „To było jak prysznic z nieba” (WIDEO)