w

Adam Boguta z „Top Model” przesadził?! Opublikował rozbierane fotki z OŚMIORNICĄ! „Co za potwór! Obleśne w ch*j” (WIDEO 18+)

Adam Boguta - fot. Instagram @booguta.music
Adam Boguta - fot. Instagram @booguta.music

Adam Boguta zyskał rozgłos za sprawą udziału w programach Top Model oraz Love Island. Wyspa miłości. Ostatnio postanowił raz jeszcze sprawdzić się w modelingu i wziął udział w sesji zdjęciowej na plaży. Kadry, które wykonał przy współpracy z fotografem, rozwścieczyły internautów. Czy to, co zrobił, zasługuje na krytykę? A może to sztuka nowoczesna? Oceńcie sami.

Adam Boguta postanowił niejako utorować sobie drogę do świata show-biznesu poprzez udział w czwartej edycji programu Top Model. Choć nie udało mu się wygrać, zaczął zyskiwać na popularności. Chcąc podtrzymać medialny szum, pojawił się w ubiegłorocznej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. To z pewnością wpłynęło na wzrost zasięgów w sieci oraz zwiększenie zainteresowania jego twórczością muzyczną, bowiem jest również DJ-em. Zdaje się, że teraz może stracić wszystko, na co pracował przez ostatnie lata, a przyczyniła się do tego budząca oburzenie, a wręcz obrzydzenie, sesja zdjęciowa na plaży.

Adam Boguta z Top Model zapozował nago z ośmiornicą

W ostatnich latach niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, że ludzie dla atencji są w stanie zrobić wszystko i równie łatwo przychodzi im znalezienie wytłumaczenia dla swoich, często karygodnych, czynów. Boguta raz na jakiś czas wrzuca do sieci fotki, które mają przypominać o tym, że wciąż interesuje się modelingiem, lecz tym razem przekroczył granice dobrego smaku.

Były uczestnik programu Top Model opublikował na Instagramie rolkę, na której widzimy, że pewnego wieczoru, biegał nago po plaży. To z pewnością przeszłoby bez echa, gdyby nie fakt, że dzierży w dłoni ośmiornicę. Jego wytatuowaną sylwetkę co chwilę rozświetla światło błyskającego flesza. Zaraz po tym operator kamery wykonuje zbliżenie, na którym 28-latek wymachuje zwierzęciem nad głową jak chorągwią.

Kolejne stopklatki to już zdjęcia z rzeczonej sesji. Rozebrany model pozuje z ośmiornicą na plecach, później klęcząc, rozciąga jej macki, a w budzącej największe oburzenie scenie, układa ją na swoim kroczu. Później jeszcze widzimy kadr, jak biega z nią po plaży.

Internauci wybuchli po obejrzeniu tych ujęć. Po fali hejtu, która się wylała, Adam zablokował możliwość dodawania komentarzy pod nagraniem, lecz kilka z nich udało nam się zachować. Na tym jednak nie koniec afery, ponieważ wyrażają oni swoje niezadowolenie również pod najnowszym postem na jego profilu na Instagramie.

  • Chory mózg.
  • To nie sztuka, to horror!
  • Zablokowałeś komentarze pod filmem, w którym torturujesz ośmiornicę, albo bawisz się jej zwłokami. Jesteś kretynem. Wiem, że nie weźmiesz sobie tego komentarza do serca, bo kretyni tak mają. Zero autorefleksji. Nie pozdrawiam.
  • Serio ku*wa? Zmaltretowałeś żywe zwierzę dla durnego filmiku? Co ty masz w głowie?! Powinieneś odpowiadać za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Co za potwór!
  • Skoro to sztuka, to do jakich refleksji miało skłonić mnie kładzenie sobie na genitalia ośmiornicy? Obleśne w ch*j.

Boguta nie odniósł się do tych wpisów, ale można odnieść wrażenie, że próbował się wytłumaczyć, publikując na Instastories podobne zdjęcia, które najwidoczniej posłużyły mu za inspirację.

Jak oceniacie zachowanie modela?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozwodu. „Otarłam łzy i pomyślałam »PRZETRWAM«”

Zdjęcie poglądowe - fot. Canva

Brat z piekła rodem. „Od dziecka rzucał mi kłody pod nogi, ale gdy dorosłem, zamienił moje życie w piekło. Przez najbliższą osobę wylądowałem z rodziną na bruku!”