w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Akop Szostak już chodzi na RANDKI po rozstaniu z żoną? Zabrał wyjątkową kobietę do eleganckiej restauracji (FOTO)

Akop Szostak - fot. Instagram @akopszostak
Akop Szostak - fot. Instagram @akopszostak

Akop Szostak nie zrezygnował z aktywności w mediach społecznościowych po rozstaniu z żoną. Ostatnio pochwalił się, że spędził wieczór w eleganckiej restauracji u boku wyjątkowej kobiety.

Akop i Sylwia Szostak do niedawna uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim internecie. Regularnie publikowali zdjęcia i filmiki, na których wyglądali na szczęśliwych. Często dzielili się złotymi myślami na temat udanych relacji. Dlatego internauci nie mogli w to uwierzyć, gdy małżeństwo poinformowało, że po dziesięciu latach postanowili się rozstać.

Sylwia i Akop Szostak ROZSTALI SIĘ! Kilka tygodni po 10. rocznicy ślubu przekazali smutne wieści. „To nie jest żart, ani nagła decyzja” (FOTO+WIDEO)

Akop Szostak pochwalił się zdjęciem z randki

Pomimo rozstania, oboje pozostają aktywni w mediach społecznościowych. Widzowie stale pytają influencerów, jakie mają teraz plany. Interesuje ich wszystko, począwszy od podziału opieką nad psami aż do prowadzenia wspólnego biznesu. Akop zdradził, że poza pracą planuje w najbliższym czasie wrócić na studia.

Do tej pory na profilu instagramowym trenera pojawiały się głównie relacje z domu i z treningów. Sobotni wieczór postanowił jednak spędzić inaczej. Zabrał wyjątkową kobietę, swoją mamę, do jednej z warszawskich restauracji. Pochwalił się wspólnie spędzonym czasem na InstaStories.

Randka – podpisał fotografię.

Widać, że mama wspiera Akopa w trudnych chwilach?

fot. Instagram @akopszostak

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels

Minimalizm w praktyce. Co powinien wiedzieć początkujący minimalista? Jakie są wady i zalety tego trendu?

Liber - fot. YouTube screenshot @radiozet

Liber szczerze o rozstaniu z Sylwią Grzeszczak. Po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie. „Nie jest to przyjemny temat”