w

Akop Szostak zdradził, jakie ma plany na najbliższy czas. Nie zamierza roztkliwiać się nad rozstaniem

Akop Szostak - fot. Instagram @akopszostak
Akop Szostak - fot. Instagram @akopszostak

Dla Akopa i Sylwii Szostaków ostatnie dni nie były łatwe, ponieważ ogłosili, że ich małżeństwo dobiegło końca. Z racji tego, że do tej pory głośno mówili o swojej relacji w mediach społecznościowych, fakt ten spotkał się z krytyką internautów. Sportowiec jednak nie załamuje się i po wyprowadzce z domu, zaczął snuć poważne plany na przyszłość. Co zamierza teraz robić?

Akop i Sylwia Szostakowie przechodzą trudny czas. Do niedawna uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w internecie. Regularnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania, na których wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Często też zapewniali, że darzą się miłością. Nic w tym dziwnego, że internauci przeżyli prawdziwe zaskoczenie, gdy ogłosili, że się rozstali.

Sylwia i Akop Szostak ROZSTALI SIĘ! Kilka tygodni po 10. rocznicy ślubu przekazali smutne wieści. „To nie jest żart, ani nagła decyzja” (FOTO+WIDEO)

Początkowo sądzono, że być może to tylko chwilowy kryzys, ale Akop ostatnio poinformował, że wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania i rozpoczyna nowy etap w życiu. Wspomniał jednak o żonie i nie krył, że żałuje, że tak się to skończyło, niemniej jednak teraz przekonuje, iż ma już poważne plany na przyszłość. Jakie?

Akop Szostak wyprowadził się z domu i ogłosił nowy rozdział w życiu. Wspomniał o rozstaniu z żoną. „ŻAŁUJĘ, że tak wyszło”

Akop Szostak zdradza, jakie ma plany na przyszłość

Szostak niegdyś realizował się jako zawodnik MMA, lecz z biegiem czasu ograniczył występy w oktagonie, by skupić się na nowych projektach zawodowych. Stosunkowo niedawno ukończył studia i postanowił zostać na uczelni, by zdobytą wiedzę przekazywać studentom. Oprócz tego jest również trenerem zawodowym. Mimo iż ma napięty grafik, opublikował na Instastories wpis, w którym wyjaśnił, że w najbliższym czasie chce zrealizować jeszcze kilka planów.

Jestem osobą specyficzną, zawsze muszę coś robić. Chyba jestem pracoholikiem. Dlatego wyznaczyłem sobie kilka „celów”, takich krótkoterminowych, bo wtedy łatwiej mi się funkcjonuje, kiedy mam plan […].

Zaraz po tym wyjaśnił, że już w najbliższym czasie zacznie prowadzić zajęcia na uczelni, lecz na innym kierunku niż dotychczas. Oprócz tego 35-latek zamierza kontynuować studia i nie tylko:

Co planuję?

Dziś byłem na spotkaniu na uczelni i wracam do prowadzenia zajęć ze studentami. Jednak chyba na innym kierunku. Na dietetyce.

W przyszłym tygodniu biorę dodatkowe lekcje jazdy na motocyklu, by w końcu zdać to prawo jazdy. Już dwa razy nie zdałem, a R6 woła.

Wracam na studia, skończę kierunek, który zacząłem. Jest to zupełnie inna dziedzina niż ta, w której pracuję, ale nowe rzeczy zawsze rozwijają. Muszę nadrobić zaległości.

Napisałem do psiego behawiorysty, by popracować nad zachowaniem psiaków. Widzimy się za parę dni.

Zapowiada się na to, że najbliższe miesiące będą dla Akopa bardzo pracowite. A wy robicie sobie takie krótkoterminowe plany, które konsekwentnie realizujecie?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Akop Szostak - fot. Instagram @akopszostak
Akop Szostak – fot. Instagram @akopszostak
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Laura Samojłowicz - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Laura Samojłowicz obcięła się NA ZAPAŁKĘ i pokazała siwe włosy. Fani ocenili metamorfozę aktorki. „Ślicznie się pani ZESTARZAŁA” (FOTO)

10 lat młodsza w 10 dni, Maja Sablewska - fot. Facebook @polsatcafe

„10 lat młodsza w 10 dni”. Maja Sablewska zaliczyła modową porażkę? Widzowie załamani stylizacją pani Magdy. „Prosto z jarmarku”. Kobieta odpowiedziała