w

SuperSuper

Sandra Kubicka i Alek Baron WZIĘLI ŚLUB! Do końca utrzymywali to w tajemnicy. „Wyszłam za mężczyznę moich marzeń” (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka, Alek Baron - fot. wykonała Natalia Poniatowska Instagram @natalia.npa. Źródło: Instagram @sandrakubicka
Sandra Kubicka, Alek Baron - fot. wykonała Natalia Poniatowska Instagram @natalia.npa. Źródło: Instagram @sandrakubicka

Takich wieści nikt się nie spodziewał! Sandra Kubicka i Alek Baron w tajemnicy przed fanami wzięli ślub! Radosne wieści przekazali dopiero kilka dni po ceremonii, równocześnie chwaląc się pełnymi wzruszeń kadrami z tej wyjątkowej okoliczności. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Jak wyglądali? Kiedy odbyła się uroczystość?

Sandra Kubicka i Alek Baron to obecnie jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich drogi na dobre przecięły się w 2021 roku. Oboje mieli już bagaż doświadczeń i kilka nieudanych związków na swoim koncie, lecz nie tracili wiary w istnienie prawdziwej miłości. Od blisko trzech lat pozostają w szczęśliwej relacji, o czym chętnie opowiadają w mediach społecznościowych.

Modelka wielokrotnie wspominała o tym, że marzy o założeniu rodziny i bardzo chciałaby mieć dzieci. Z uwagi na to, że boryka się z zespołem policystycznych jajników, nie było to tak łatwe. Pod koniec grudnia 2023 roku wraz z partnerem poinformowała, że już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Wcześniej muzyk poprosił ją o rękę.

Sandra Kubicka i Baron ZOSTANĄ RODZICAMI! Gwiazda pokazała brzuszek ciążowy i zdradziła płeć dziecka

Sandra Kubicka powiedziała „tak” Baronowi. Muzyk opublikował filmik z zaręczyn. Romantycznie? (WIDEO)

Sandra Kubicka i Alek Baron wzięli ślub

Internauci z zainteresowaniem śledzili ich przygotowania do roli rodziców, od czasu do czasu podpytując o to, czy i kiedy zamierzają wziąć ślub. Podczas jednej z sesji Q&A na Instagramie nieoczekiwanie zdradziła, że nie spieszy im się z organizowaniem ceremonii. Do tego w ciąży boryka się z silnymi bólami pleców i nie widzi się w białej sukni z brzuchem.

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka. Nagle modelka podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Nie chce teraz wziąć ślubu?

Zdaje się, że czas nieco zweryfikował jej plany. Niedawno informowała, że lekarze zmuszeni byli przyspieszyć termin porodu z uwagi na komplikacje, więc ma bardzo napięty grafik. Znalazła w nim jednak lukę na organizację ślubu, o którym wcześniej nie pisnęła choćby słowem! W środę 10 kwietnia opublikowała na Instagramie wpis, którego absolutnie nikt się nie spodziewał.

Mr & Mrs Milwiw-Baron – zaczęła.

Zaraz po tym zdradziła, że 6 kwietnia wraz z Alkiem wzięli ślub cywilny. Choć data była przypadkowa, to okazało się, że w rodzinie Sandry odgrywa ona szczególne znaczenie.

06.04.2024 w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć… mój mąż.

Choć w celebryckim świecie śluby zazwyczaj obchodzone są z wielką pompą, oni zdecydowali się na skromną uroczystość, na którą zaprosili tylko najbliższych.

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam.

Na koniec dodała:

P.S. Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa.

Kubicka opublikowała również serię zdjęć z ceremonii. Na jednej z nich widać, że nie potrafiła powstrzymać łez. Koniecznie zajrzyjcie na profile nowożeńców na Instagramie, by zobaczyć ujęcia z tej wyjątkowej uroczystości.

Gratulujemy!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Gratuluje i życzę wytrwałości w tej drodze
    Rozmowa zaufanie i szacunek i wzajemna miłość niech trwają…. a przed Wami dużo wspaniałych lat ..

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

fot. Piętka Mieszko/AKPAPogrzeb Stanisławy Ryster -fot. Piętka Mieszko/AKPA

Pogrzeb Stanisławy Ryster. Legendę „Wielkiej Gry” pożegnali wyłącznie najbliżsi (ZDJĘCIA)

Piotr Pręgowski - fot. Piętka Mieszko

Kolejne zmiany w TVP?! Z anteny zniknie ulubiony serial Polaków. Pracę straci blisko STU AKTORÓW! „Dramatyczna sytuacja”