w

Weronika Książkiewicz WYSZŁA ZA MĄŻ! Aktorka ukrywała to całymi miesiącami. „Ślub był jego pomysłem”

Weronika Książkiewicz - fot. AKPA
Weronika Książkiewicz - fot. AKPA

Wielkie zmiany w życiu Weroniki Książkiewicz! Jak donoszą media, aktorka przed kilkoma miesiącami wyszła za mąż! Osoba z jej otoczenia zdradziła, jak wyglądała ceremonia oraz czym zajmuje się jej wybranek. Sama zainteresowana potwierdziła najnowsze doniesienia.

Weronika Książkiewicz to aktorka, która debiutowała w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. W krótkim czasie zaczęła zyskiwać na popularności i już w 2008 roku pojawiła się w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Rok później widzowie mogli podziwiać ją na parkiecie Tańca z gwiazdami, lecz zmuszona była zrezygnować z udziału w programie już w pierwszym odcinku, ponieważ zdiagnozowano u niej nowotwór kręgosłupa. Niedługo po tym przeszła operację wycięcia nerwiaka i stopniowo zaczęła wracać do pełni sił.

O życiu prywatnym Książkiewicz wiadomo niewiele, ponieważ bardzo stroni od udzielania wywiadów. W przeszłości nie ukrywała swojej relacji z przedsiębiorcą Krzysztofem Latkiem, z którym doczekała się syna, Borysa Aleksandra. Mężczyzna zmarł w ubiegłym tygodniu, mając zaledwie 59 lat.

Weronika Książkiewicz pogrążona w żałobie. Nie żyje Krzysztof Latek, były partner aktorki i ojciec jej 14-letniego syna. 59-latek odszedł nagle

Weronika Książkiewicz wzięła ślub

Od czasu rozstania z Latkiem, Książkiewicz nie miała szczęścia w miłości. Głośno było o jej relacji z Jakubem Wesołowskim i autorem pierwszej części Listów do M., Mitją Okornem. W 2020 roku media obiegła informacja, że jej serce skradł Heskel Nathaniel, pochodzący z Izraela dyrektor zarządzający firmą deweloperską.

Ostatnio tabloidy ustaliły, że aktorka nie tylko jest zakochana, ale i wzięła ślub. Znajoma 43-latki w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, że ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu.

Symboliczny ślub wzięli we wrześniu w Izraelu, ale związek sformalizowali dopiero 21 marca, w dniu 43. urodzin Weroniki. Towarzyszyli im tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. To była kameralna uroczystość.

Faktycznie, w tym czasie na profilu Książkiewicz na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które miało zostać tam wykonane. Aktorka tańczyła na stole ubrana w białą sukienkę.

Kobieta była zaskoczona, że nikt do tej pory nie zauważył jednego istotnego szczegółu, którego świeżo upieczona żona nie ukrywała przed fanami.

Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych

– zauważyła.

Rzeczywiście, gdy dobrze przyjrzymy się fotkom na jej profilu, na kilku z nich możemy dostrzec lśniącą na jej palcu złotą obrączkę.

Okazuje się, że 43-latka po wielu życiowych zawirowaniach nieszczególnie zabiegała o to, by wychodzić za mąż.

Ślub był jego pomysłem. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nie najlepsze przejścia z mężczyznami 

– kontynuowała osoba z otoczenia Książkiewicz w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

A kim jest wybranek Weroniki?

Weronika nie chce ujawniać jego tożsamości. Znają się od kilku lat. Jej mąż prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle

– ujawnia jej koleżanka.

Redakcja Pudelka postanowiła potwierdzić tę informację u źródła. Aktorka nie była skora do dyskusji, dlatego też wyłącznie podziękowała za przesłane gratulacje.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Barbara Sienkiewicz - fot. YouTube @SuperExpressOfficial

Dobre wieści w sprawie Barbary Sienkiewicz. Odnaleziono testament i spadkobierczynię! Wiadomo, czy zajmie się jej dziećmi

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny - fot. Instagram @marina_official

Ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Zostałam SAMA w domu z dzieckiem”