w

Pogrzeb Stanisławy Ryster. Legendę „Wielkiej Gry” pożegnali wyłącznie najbliżsi (ZDJĘCIA)

fot. Piętka Mieszko/AKPAPogrzeb Stanisławy Ryster -fot. Piętka Mieszko/AKPA
fot. Piętka Mieszko/AKPAPogrzeb Stanisławy Ryster -fot. Piętka Mieszko/AKPA

W środę 10 kwietnia odbył się pogrzeb legendy Telewizji Polskiej, Stanisławy Ryster. Mimo ogromnej popularności to była kameralna ceremonia, na której pojawili się wyłącznie najbliżsi prezenterki. Były pracodawca również przysłał wieniec.

Stanisława Ryster nie żyje. Prezenterka, która przez ponad 30 lat prowadziła teleturniej Wielka Gra odeszła nieoczekiwanie pod koniec marca tego roku. Odkąd została zwolniona z Telewizji Polskiej, nie pojawiała się przed kamerami. Sporadycznie, na prośbę dziennikarzy, komentowała bieżące wydarzenia w kraju oraz oceniała fach młodszych kolegów z branży.

Mimo że nikt nie miał wątpliwości co do tego, że Ryster była profesjonalistką i niewątpliwie jedyną taką prezenterką telewizyjną w Polsce, jej kariera w mediach dobiegła końca w najmniej oczekiwanym momencie. Wydawało się, że jest cenioną osobą w stacji, tymczasem o swoim zwolnieniu dowiedziała się z gazet. Od tamtego momentu gorzko wypowiadała się o byłym pracodawcy i zbywała każdą propozycję powrotu na szklany ekran.

Stanisława Ryster rozstała się z TVP w złych relacjach. O zwolnieniu dowiedziała się z gazet! Później nie chciała słyszeć o powrocie. „Zrobili mi ŚWIŃSTWO”

Pogrzeb Stanisławy Ryster

Informacja o śmierci dawno niewidzianej Stanisławy Ryster zelektryzowała media. Jej pogrzeb odbył się 10 kwietnia. Nie było mszy i tłumów. Tylko najbliższe osoby towarzyszyły jej w ostatniej, ziemskiej drodze. Wśród żałobników dostrzec można było dziennikarkę Zofię Czernicką oraz prezentera Wojciecha Pijanowskiego.

Na ceremonii nie było księdza, co miało być ostatnią wolą zmarłej. Zamiast niego przemówiła jej córka. Temu smutnemu pożegnaniu towarzyszyły dźwięki piosenki Franka Sinatry pt. My way. Na grobie złożono wieńce. Wśród nich pojawił się jeden od Telewizji Polskiej, a drugi od uczestników Wielkiej Gry. Mimo że teleturniej zniknął z anteny lata temu, Ryster wciąż cieszyła się wśród nich ogromnym poważaniem.

Urnę z prochami złożono w grobie na Starych Powązkach. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że 82-latka zmarła 27 marca, więc do mediów przykre wieści dotarły z kilkudniowym opóźnieniem. Zdjęcia z ceremonii znajdziecie w galerii poniżej.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sławomir, Kajra - fot. Piętka Mieszko AKPA

Sławomir i Kajra BIORĄ ROZWÓD?! W końcu skomentowali pojawiające się plotki: „Rodzina dopytuje czy może już”

Sandra Kubicka, Alek Baron - fot. wykonała Natalia Poniatowska Instagram @natalia.npa. Źródło: Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka i Alek Baron WZIĘLI ŚLUB! Do końca utrzymywali to w tajemnicy. „Wyszłam za mężczyznę moich marzeń” (ZDJĘCIA)