w

Sławomir i Kajra BIORĄ ROZWÓD?! W końcu skomentowali pojawiające się plotki: „Rodzina dopytuje czy może już”

Sławomir, Kajra - fot. Piętka Mieszko AKPA
Sławomir, Kajra - fot. Piętka Mieszko AKPA

Sławomir i Kajra są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem, lecz nie od dziś wiadomo, że ich relacja należy do tych burzliwych. Przez to też w mediach co chwilę pojawiają się pogłoski o nieuchronnym rozwodzie pary. W końcu postanowili się do tego odnieść. Szykują się już do sądowej batalii?

Sławomir i Kajra to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Ślub wzięli w 2011 roku i od tamtego czasu są nierozłączni zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Regularnie koncertują, pracują nad nowymi kawałkami, a nawet zaczęli prowadzić razem teleturniej pt. Tak to leciało!. Rzadko zdarza się, by spotkać ich gdzieś w pojedynkę, lecz mimo to w mediach wciąż krążą pogłoski, że szykują się do rozwodu.

Niedawno małżeństwo nakręciło teledysk do utworu Kolorowy film, w którym przedstawili kulisy ich życia. Mogliśmy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały z ich wesela czy codzienności. Nawet to nie uśpiło czujności internautów, którzy wróżą im rychły koniec. Faktycznie ten związek jest już przeszłością?

Sławomir i Kajra się rozwodzą?

Sławomir i Kajra są bardzo temperamentni, przez co często dochodzi między nimi do zgrzytów. W rozmowie z Super Expressem artystka wyznała, że tak jak Magda Gessler, czasami miota talerzami jak szalona. Mimo silnych emocji zawsze dba o to, by jej mąż mimo wszystko nie ucierpiał.

W Sławomira absolutnie nie celuję, ale ściany i to, co na nich wisi, potrafią ucierpieć. Cóż czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku, ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia.

W najnowszym wywiadzie dla Pomponika postanowili odnieść się do pojawiających się plotek na temat ich rozwodu. Okazuje się, że zdążyli się już do tego przyzwyczaić, ale zatroskana rodzina wciąż się o nich martwi.

Chyba się już przyzwyczailiśmy. Właściwie to chyba tak najbardziej to nasza rodzina dopytuje, czy na pewno, a czy może już, czy to faktycznie już ten moment, że ten rozwód będzie. No nie. Myślę, że nasza ostatnia piosenka pokazała, że mimo wszystko i mimo moich tych nerwów i trzaskania drzwiami, to jednak sobie przysięgaliśmy i tak tkwimy w tym

– wyjaśniła.

Nie ma małżeństw idealnych i w niemal każdym domu częściej lub rzadziej dochodzi do drobnych spięć. Myślicie, że po tej wypowiedzi internauci w końcu wyluzują i przestaną wróżyć twórcom Miłości w Zakopanem rozstanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Klaudia Halejcio, Oskar Wojciechowski - fot. Instagram @oskar_selfmade

Narzeczony Klaudii Halejcio pochwalił się nowym autem. Lamborghini Oskara kosztowało 3,5 MILIONA złotych! „Pierwszy w Polsce przyjąłem klucze” (FOTO)

fot. Piętka Mieszko/AKPAPogrzeb Stanisławy Ryster -fot. Piętka Mieszko/AKPA

Pogrzeb Stanisławy Ryster. Legendę „Wielkiej Gry” pożegnali wyłącznie najbliżsi (ZDJĘCIA)