w

Tiktokerka wycięła jajowody i… zamieniła je w naszyjnik! Dlaczego? „Zawsze wiedziałam, że nigdy nie chcę mieć dzieci” [VIDEO]

fot. TikTok

Savannah Blouin to 22-letnia tiktokerka, której filmik zdobył ostatnio wielką popularność. Okazuje się, że kobieta przeszła niedawno salpingektomię, czyli zabieg polegający na usunięciu jajowodów, a następnie postanowiła zamienić je w… naszyjnik. Wytłumaczyła, czemu podjęła taką decyzję.

Na TikToku można znaleźć wiele nagrań, które są zabawne czy inspirujące. Czasem natrafimy jednak na filmiki, które mocno nas zaskoczą, tak jak na przykład trend dotyczący korzystania z naturalnych perfum pochodzących prosto z… waginy, czyli tzw. vabbing.

Zamieniła jajowody w naszyjnik

22-letnia Savannah Blouin pochodzi z Connecticut w Stanach Zjednoczonych i jest kelnerką w wegańskiej restauracji. Jak informuje „NY Post”, kobieta przeszła salpingektomię, czyli zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu jednego lub dwóch jajowodów. Szokujące jest jednak to, co zrobiła później z wyciętymi jajowodami.

Blouin postanowiła zachować swoje jajowody i stworzyć wyjątkową pamiątkę. Kobieta, która wyznała, że do podjęcia decyzji przekonał ją wyrok w sprawie Roe vs Wade, który umożliwił zaostrzenie praw aborcyjnych w niektórych stanach, zamieniła swoje jajowody w naszyjnik!

Usunięto mi jajowody, ponieważ zawsze wiedziałam, że nigdy nie chcę mieć dzieci – powiedziała dla needtoknow.online.

@savblouin #greenscreen ♬ Originalton – 1905🦁

Savannah nie tylko zamieniła jajowody w biżuterię, ale całym procesem podzieliła się w filmiku na TikToku, który zdobył już kilka milionów wyświetleń. Tiktokerka, która otrzymała wycięte jajowody po tym, jak zostały poddane badaniom, zalała je żywicą, tworząc oryginalny naszyjnik.

22-latka zdradziła, że uważa stworzenia naszyjnika z jajowodów za „dość zabawne” oraz podkreśla, że sam zabieg nie wpłynął negatywnie na jej miesiączkę i hormony. Blouin w kolejnym opublikowanym na TikToku filmie powiedziała, że zabieg wykonała dla samej siebie, ale wie, że jej nagranie zainspirowało innych do podobnego działania.

Zabieg salpingektomii jest jednak nielegalny w Polsce, a nawet w Stanach Zjednoczonych pojawia się czasem trudność ze znalezieniem lekarza, który by go wykonał.

@savblouin Replying to @a_lil_tachy ♬ I Will Always Love You – Whitney Houston

Źródło: NY Post ; TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piosenkarka została oskarżona o ZNĘCANIE SIĘ nad dziećmi. Odpowiedziała na zarzuty! „Tyle się mówi o ciałopozytywności i akceptacji”

Nowości Netflix Grudzień 2022

Netflix nowości grudzień 2022. Premiery nowych filmów i seriali na Netflix. Co obejrzeć?