w

Isis Gee przeszła niebywałą metamorfozę. 50-letnia piosenkarka w ogóle nie przypomina dawnej siebie! (ZDJĘCIA)

Isis Gee - fot. Screenshot Instagram @tamara.gee.music
Isis Gee - fot. Screenshot Instagram @tamara.gee.music

Isis Gee kilkanaście lat temu bezskutecznie chciała podbić polski i zagraniczny rynek muzyczny, startując w konkursie Eurowizji. O zapomnianej gwieździe znów jest głośno, tym razem za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Celebrytka, co jakiś czas raczy nas galerią swoich zdjęć, które wrzuca na media społecznościowe. Widać na nich, że wygląda jak zupełnie inna osoba.

Isis Gee, która obecnie używa swojego prawdziwego imienia — Tamara, to prawdziwa kobieta zagadka. Gdy pojawiła się na polskiej scenie muzycznej, nikt wcześniej o niej nie słyszał. Urodzona w Seattle, w wieku pięciu lat zaczęła występować na scenie. Po skończeniu lat ośmiu dołączyła do dziewczęcego chórku wokalnego, a nieco później zaczęła zarabiać już na swoich występach pierwsze pieniądze. W wieku siedemnastu lat została laureatką Międzynarodowego Konkursu Talentów w Los Angeles. Do większych sukcesów Tamary w tamtym okresie zalicza się towarzyszenie Tonemu Bennet’owi podczas trasy koncertowej po Azji. Artystka śpiewała w jego chórkach.

W późniejszym czasie pojawiała się gościnnie na krążkach amerykańskich muzyków. Nawiązała także współpracę ze Steve’em Dorffem. Wkrótce po tym zakochała się i wyszła za mąż za swojego menadżera – Polaka Adama Gołębiowskiego, który wymyślił dla niej pseudonim sceniczny Isis Gee. Para w 2004 roku przeprowadziła się do Polski i zamieszkała w Warszawie. Właśnie w stolicy naszego kraju Isis miała zrobić wielką karierę.

Isis Gee – fot. Kurnikowski/AKPA

Isis Gee od początku budziła kontrowersje

Będąc w Polsce, w 2007 roku wydała swój debiutancki album pt. Hidden Treasure. W ramach promocji wydawnictwa wzięła udział w VI edycji TVN-owskiego programu Taniec z Gwiazdami, gdzie zajęła wraz z Żorą Korolyovem wysokie piąte miejsce. Rok później nagrała kolejny album studyjny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tamara Gee | Singer/CEO (@tamara.gee.music)

Isis oprócz śpiewania doskonale radziła sobie w roli celebrytki, zasiadając na kanapach rozmaitych programów rozrywkowych. Wraz z mężem, ze szczegółami opowiadali o swojej miłości:

Do Polski przeniosłam się z miłości do mojego męża […]. Jest przecudowną osobą, mądrą i otwartą, o wielkim sercu i duchu. Ma w sobie szlachetność, jakiej wcześniej w żadnym innym człowieku nie spotkałam. Potrafi być doskonałym partnerem w miłości i zarazem moim najlepszym przyjacielem. Ufam mu bezgranicznie […] – wychwalała partnera w jednym z wywiadów.

Wkrótce Tamara postanowiła spróbować swoich sił w polskich preselekcjach do konkursu piosenki Eurowizji. Ku zaskoczeniu wielu udało jej się pojechać do Belgradu. Niestety Europa nie poznała się na talencie artystki i gwiazda zajęła w finale przedostatnie miejsce. W kolejnych latach z większymi bądź mniejszymi sukcesami celebrytka zajmowała się muzyką, jednocześnie próbując swoich sił jako Instagramerka, czy rzeczniczka marki kosmetycznej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tamara Gee | Singer/CEO (@tamara.gee.music)

Mieszkając i robiąc karierę w Polsce, artystka często stawała się obiektem drwin. Dość charakterystyczna uroda piosenkarki stała się tematem kpin i żartów zarówno ze strony internautów jak i ze strony osób medialnych m.in. Kuby Wojewódzkiego, czy Roberta Leszczyńskiego. Artystka została pomówiona o transseksualizm. Oczywiście zdementowała te plotki, a na dowód tego, że mówi prawdę, opublikowała zdjęcia z przeszłości. Za niestosowne przytyki pod adresem wokalistki, Leszczyński został ukarany karą grzywny, co nie omieszkał skomentować Wojewódzki:

Po wielu miesiącach wraca głośna sprawa niezidentyfikowanego obiektu śpiewającego, ukrywającego się pod pseudonimem Isis Gee […]. Wokalistka ta reprezentowała Polskę na Eurowizji 2008 z takim skutkiem, że dziennikarz Robert Leszczyński postanowił udowodnić, że jest ona facetem. Dziś sąd nakazał Robertowi przeproszenie – jak się jednak okazało – pani oraz wypłacenie jej 100 tys. zł odszkodowania. Nie od dziś wiadomo, że Leszczu nie ma szczęścia do kobiet. Bez względu na ich płeć – skwitował.

W 2009 roku Tamara wraz z mężem wyjechała do Włoch, a później przeprowadzili się do USA. Od tego momentu słuch po tajemniczej artystce zaginął.

Jak obecnie wygląda Isis Gee?

Tamara jakiś czas temu skończyła 50 lat, ale obecnie, ani trochę nie przypomina dawnej siebie. Trzeba bardzo się postarać, aby na Instagramowym profilu artystki znaleźć zdjęcia z jej dokonań artystycznych. Teraz piosenkarka co rusz publikuje kadry, na których pozuje w odważnych stylizacjach i strojach kąpielowych, eksponując przy tym pokaźny biust i nienaganną figurę. Największą metamorfozę przeszła jednak twarz kobiety, która dzięki rozmaitym filtrom i z pewnością licznym operacjom plastycznym przypomina nieco maskę.

Nie wiadomo czy zmiany w wyglądzie Gee spowodowane są wieloletnią krytyką jej wyglądu i niską samooceną wokalistki, czy nadmiarem gotówki. Ciężko też stwierdzić, czy Tamara stała się obecnie ofiarą operacji plastycznych. Najważniejsze jest to, aby dobrze czuła się we własnym ciele.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Poznalibyście ją?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Tiktokerka wycięła jajowody i… zamieniła je w naszyjnik! Dlaczego? „Zawsze wiedziałam, że nigdy nie chcę mieć dzieci” [VIDEO]

Ewa Gorzelak - fot. Gałązka/AKPA

Ewa Gorzelak u szczytu kariery zrezygnowała z gry w „Na Wspólnej”, by ratować umierającego syna. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?