w , ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz miał zaledwie 34 lata. Znamy prawdopodobną przyczynę śmierci

fot. Instagram screenshot

Żora Korolyov nie żyje. O śmierci tancerza znanego m. in. z występów w programie „Taniec z gwiazdami” poinformowała we wtorek w mediach społecznościowych jego narzeczona Ewelina Bator.

Korolyov zdobywał tytuły mistrza i wicemistrza w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. W Polsce popularność zyskał dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Żora wystąpił w aż sześciu edycjach popularnego programu.

Żora Korolyov urodził się 6 października 1987 roku w Odessie. Taniec towarzyski trenował od wieku ośmiu lat, a już w wieku dziewięciu lat zdobył tytuł Mistrza Ukrainy Juniorów w stylu latynoamerykańskim i standardowym. W 2003 roku tancerz zamieszkał w Polsce. Żora występował w „Tańcu z gwiazdami”, a także w produkcjach takich jak „Ojciec Mateusz” czy „Tylko Miłość”

Wstrząsające wieści przekazał najpierw muzyk Czadoman, następnie potwierdziła je zaś narzeczona tancerza w poruszającym wpisie.

– „Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat tańca– rozpoczęła. – „Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie” – napisała we wtorek wieczorem na Instagramie Ewelina Bator.

– „Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę – dodała.

Korolyov osierocił 10-letnią córkę Sonię, która była owocem jego poprzedniego małżeństwa z Anną Kuznecową. Z Eweliną Bator był związany przez ostatnie parę lat.

Co było przyczyną śmierci?

Żora Korolyov w październiku skończył 34 lata. Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci znanego tancerza, jednak według źródła „Super Expressu” do przedwczesnego odejścia Korolyova miało przyczynić się zapalenie mięśnia sercowego.

– „Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – wyjawia informatorka gazety.

Źródła: Super Express ; Instagram – ewelina.bator , zorakorolyov

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marianna Schreiber została wykluczona przez rodzinę męża! Nie spędzą razem świąt przez politykę

Marzena Kipiel-Sztuka mocno o inflacji! „Zaciskam pasa coraz mocniej…”