w

„Taniec z gwiazdami”. Po odejściu Dagmary PRZYWRÓCONO jedną parę! Mają mało czasu na przygotowania. W sieci wybuchła burza: „super” vs. „ustawione!”

Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wspominaliśmy już o tym, że 14. edycja przejdzie do historii? Najpierw ogromne zamieszanie wśród widzów wywołała Dagmara Kaźmierska, która zdaniem wielu z nich nie powinna pojawić się w programie, a jeśli już, to należało wyrzucić ją w pierwszym odcinku. Gdy ogłosiła, że rezygnuje z udziału na kilka dni przed ćwierćfinałem, produkcja przywróciła jedną z par. Fakt ten wywołał wśród internautów mieszane uczucia. Dlaczego?

Taniec z gwiazdami jest obecnie najpopularniejszym programem emitowanym w polskiej telewizji. 14. edycja tanecznego show wywołała niemałe zamieszanie już na etapie ogłaszania gwiazd, które będą miały okazję zawalczyć o Kryształową kulę. Wielu widzom nie spodobało się to, że wśród nich znalazła się Dagmara Kaźmierska, skazana przed laty prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo. Od początku mierzyła się z ogromną krytyką nie tylko z uwagi na swoją kryminalną przeszłość, ale i rzekomy brak talentu tanecznego. Po każdym odcinku hejterzy przepuszczali na nią atak i na nic zdawały się tłumaczenia, że celebrytka przez poważny wypadek samochodowy ma problemy z poruszaniem się. Na szczęście ogromne grono jej fanów doceniało fakt, że wnosi do show mnóstwo pozytywnej energii oraz humoru i wynagradzali to SMS-ami, dzięki którym dotarła aż do ćwierćfinału.

W czwartek Królowa życia zelektryzowała opinię publiczną oświadczeniem, w którym poinformowała, że rezygnuje z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami. Wyjaśniła, że była zmuszona podjąć tę trudną decyzję z uwagi na poważną kontuzję, która uniemożliwia jej uczestniczenie w kolejnych treningach. Fakt ten przyczynił się do wprowadzenia kilku istotnych zmian.

Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z „Tańca z gwiazdami”! Zdradziła, co było powodem tej decyzji. Aż trudno w to uwierzyć!

Taniec z gwiazdami. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka przywróceni do programu

Regulamin formatu przewiduje możliwość, by któryś z uczestników zrezygnował z udziału i wówczas to, produkcja przywraca do programu parę, która odpadła w poprzednią niedzielę. W tym przypadku poszczęściło się Krzysztofowi Szczepaniakowi i Sarze Janickiej, choć przed nimi nie lada wyzwanie. Z uwagi na to, że Dagmara odeszła z programu w czwartek, zostały im tylko trzy dni przygotowań. Przypomnijmy, że w ćwierćfinałowym odcinku uczestnicy mają zatańczyć ze swoimi bliskimi.

Mimo że do tej pory mogli liczyć na ogromne wsparcie widzów, którzy wysyłali na nich SMS-y; fakt, że wracają, nie spodobał się wszystkim internautom. Niektórzy węszą w tym pewien spisek bądź ustawkę, sugerując, że tak naprawdę od dawna los Dagmary Kaźmierskiej był przesądzony:

 • I po co? W ogóle mi się nie podoba ich taniec.
 • Ustawione! Czyli odejście Dagmary było już planowane od tygodnia. Inaczej by nie wrócili, bo nie ogarnęliby w 3 dni choreografii.
 • Myślę, że to wszystko tak pod publikę bardziej brane. Żeby była większa oglądalność. Media lubią niespodzianki.
 • Ustawka?
 • Wymówka. Nie chcą, aby wygrała.
 • Myślę, że wymuszono na Dagmarze rezygnację. To nie jest fair!

Nie brakuje też pozytywnych komentarzy:

 • Super! Życzę Panu Krzysztofowi, żeby sytuacja powtórzyła się, jak z Eweliną Lisowską. Ona też odpadła, a potem wróciła i wygrała! Naprawdę ogromne starania i piękny taniec. Trzymam kciuki!
 • No to w sobotę mobilizacja i głosujemy na parę nr 3!
 • Jaka ustawka, ludzie! Ani Sara, ani Krzysztof nawet nie byli w Warszawie. Super, że wracają!
 • I bardzo dobrze. Krzysztof i Sara odpadli niezasłużenie.
 • Ktoś w końcu myśli! Boże, jaka radość i szczęście!
 • No to teraz Kochani głosujemy!
 • Krzysiek i Sara by nie ogarnęli choreografii w 3 dni?! Właśnie to jest taki level, ze Krzysiek da radę! Trzymamy kciuki!

A wy cieszycie się z ich powrotu?

Taniec z gwiazdami. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka mają tylko kilka dni na opanowanie choreografii

Decyzja ta była dla pary ogromnym zaskoczeniem, tym bardziej że w tym czasie oboje przebywali z dala od stolicy. Po otrzymaniu telefonu musieli niezwłocznie wrócić do Warszawy, aby jak najszybciej rozpocząć przygotowania do niedzielnego odcinka. Informator Pudelka zdradził, że z uwagi na to, iż wszystko działo się bardzo szybko, otrzymają oni specjalne wsparcie.

Okazuje się, że to prawda. Choreograf Michał Jeziorowski opublikował na Instagramie nagranie z ekspresowych przygotowań. Choć zostało niewiele czasu, wszystkim dopisywały humory, a Tomasz Barański żartował, że mają jeszcze całą noc przed sobą. Z kolei taneczna partnerka Szczepaniaka napisała:

Wszystkie siły na pokład. Mamy wspaniałą ekipę 

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga - fot. Gałązka/AKPA

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik w przeszłości byli PARĄ! Po latach wyszło na jaw, dlaczego się rozstali

Stephen Colbert, Donald Trump, Andrzej Duda - fot. YouTube @ColbertLateShow, Instagram @prezydent_pl

Polska pośmiewiskiem w USA? Komik przed kamerami WYŚMIAŁ spotkanie głowy państwa z Donaldem Trumpem. „Kto podlizuje się Trumpowi? Doo dah…” (WIDEO)