w

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik w przeszłości byli PARĄ! Po latach wyszło na jaw, dlaczego się rozstali

Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga - fot. Gałązka/AKPA
Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga - fot. Gałązka/AKPA

W świecie show-biznesu nie brakuje par i płomiennych romansów. Tylko nielicznym udaje się przetrwać próbę czasu, natomiast inni ukrywają swoje relacje latami i nawet nie chcą wspominać o powodach rozstania. Nieliczni na pewno pamiętają, że niegdyś Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik byli parą. Wielu fanów zastanawiało się, dlaczego podjęli decyzję o rozstaniu. Dopiero teraz dziennikarz zebrał się na odwagę, by zdradzić powody. Czeka was spore zaskoczenie.

Ewa Drzyzga to jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVN. W przeszłości przez kilkanaście lat prowadziła kultowe Rozmowy w toku, natomiast obecnie realizuje się jako jedna ze współprowadzących Dzień dobry TVN. Mimo że w branży obecna jest od lat, niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiemy jedynie tyle, że w przeszłości była żoną Andrzeja Roszaka, a po rozwodzie, poślubiła dziennikarza Marcina Borowskiego, z którym doczekała się synów: Stanisława oraz Ignacego.

Ewa Drzyzga była w związku z Andrzejem Sołtysikiem

Mało kto wie, że Borowski nie jest jedynym kolegą po fachu, który zawrócił jej w głowie. Wcześniej jej serce skradł Andrzej Sołtysik. Oboje unikają w wywiadach pytań o związki czy dawne miłości, dlatego też o ich relacji wiadomo niewiele. Poznali się na studiach, o czym były prowadzący Dzień dobry TVN opowiedział w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony

– wspominał.

O ich romansie głośno zrobiło się dopiero pod koniec 1991 roku. Pracowali wówczas w tej samej rozgłośni radiowej, przez co też spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. To były jeszcze te czasy, gdy praca była całym życiem i zdawało im się w niej nocować. Z uwagi na to, że ostatni serwis informacyjny był około pierwszej w nocy, a nowa zmiana zaczynała pracę ok. 4:30, po skończonej zmianie układali się w śpiworach i czekali na poranek.

Życie szybko zweryfikowało łączące ich uczucie. W pewnym momencie zaczęli się od siebie oddalać i podjęli decyzję o rozstaniu. Nigdy nie rozwodzili się na ten temat. Dopiero po latach Andrzej wygadał się, że tak naprawdę stało się to z błahego powodu.

Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość

– tłumaczył w rozmowie z tym samym tabloidem.

Gdy zaczęli pracować w Dzień dobry TVN, mieli okazję odnowić kontakt. Po latach jednak nie darzyli się już taką sympatią, a wspólne przeżycia nie uczyniły z nich przyjaciół.

Jesteśmy trochę bliżej za sprawą „Dzień Dobry TVN”, choć przyjaźń to już za dużo powiedziane

– skwitował.

Wiedzieliście o tym?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Gogglebox. Przed telewizorem, 99 gra o wszystko - fot. Instagram @99graowszystko_ttv

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Gwiazdor programu WZIĄŁ ŚLUB! Internauci oniemieli na widok jego wybranki: „Myślałam, że to Aga Woźniak-Starak” (FOTO)

Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Po odejściu Dagmary PRZYWRÓCONO jedną parę! Mają mało czasu na przygotowania. W sieci wybuchła burza: „super” vs. „ustawione!”