w

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Gwiazdor programu WZIĄŁ ŚLUB! Internauci oniemieli na widok jego wybranki: „Myślałam, że to Aga Woźniak-Starak” (FOTO)

Gogglebox. Przed telewizorem, 99 gra o wszystko - fot. Instagram @99graowszystko_ttv
Gogglebox. Przed telewizorem, 99 gra o wszystko - fot. Instagram @99graowszystko_ttv

Hubert Szczypek stosunkowo niedawno dołączył do ekipy programu Gogglebox. Przed telewizorem, a mimo to już dorobił się pokaźnego grona fanów. Teraz media obiegła informacja o jego ślubie. Wraz z ukochaną wypowiedzieli słowa przysięgi w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Romantycznie?

Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najpopularniejszych formatów emitowanych na antenie TTV. Opiera się on na tym, że jego uczestnicy komentują produkcje telewizyjne wyświetlane na innych kawał. Ich komentarze nie raz bawią widzów do łez, a czasami bywa i tak, że bohaterowie głośno wyrażają poglądy swoich fanów.

Skład ekipy zmieniał się kilkukrotnie. W odpowiedzi na potrzeby widzów często pojawiają nowe twarze, choć jest też stałe grono komentatorów, do których zaliczyć można chociażby Agnieszkę Kotońską, Izabelę Zeiske czy Sylwię Bombę. Od pewnego czasu na kanapie pojawia się również Hubert Szczypek, którego widzowie mogą kojarzyć również z 99. Gra o wszystko oraz Nasi w mundurach. To właśnie on pochwalił się, że wziął ślub.

Hubert Szczypek z Googlebox. Przed telewizorem wziął ślub

Hubert komentuje programy wraz z siostrą, natomiast prywatnie jest w związku z piękną Sylwią Gaczyńską. Choć kobieta trzyma się z dala od blasku fleszy, to prężnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio mężczyzna poinformował, że wzięli ślub. Nie zorganizowali jednak ceremonii w Polsce. Uroczystość odbyła się w Las Vegas!

Piękne zdjęcie na tle napisu Welcome to fabulous Las Vegas opublikowano na oficjalnym profilu stacji TTV. Widzimy na nim Szczypka ubranego w białą koszulę, czarną muchę i różową, welurową marynarkę. Jego żona włożyła cekinową suknię w jasnym, lecz nie białym kolorze. Rozpuściła blond włosy, a ich końce delikatnie podkręciła. Trzeba przyznać, że wyglądają wprost oszałamiająco!

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy z gratulacjami:

  • Hubert, musisz ją bardzo kochać, a ona musi być wyjątkowa! Dużo miłości! Dbajcie o siebie i kochajcie na zabój!!
  • Wow, gratulacje kochani!
  • Gratulacje! Jaka piękna panna młoda.
  • Extra. Fantastycznie wyglądacie. Dużo, dużo miłości.
  • Pięknie. Dużo dobrego.
  • Ale piękna!
  • Ja myślałam, że to Aga Woźniak-Starak!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dziennikarz poprosił byłą przyjaciółkę Dagmary Kaźmierskiej o wywiad. Zażądała PIENIĘDZY! Rzuciła zaporową stawkę

Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga - fot. Gałązka/AKPA

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik w przeszłości byli PARĄ! Po latach wyszło na jaw, dlaczego się rozstali