w

SuperSuper

Dziennikarz poprosił byłą przyjaciółkę Dagmary Kaźmierskiej o wywiad. Zażądała PIENIĘDZY! Rzuciła zaporową stawkę

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara - fot. Instagram @queen_of_life_77

Edyta Nowak-Nawara stała się rozpoznawalna za sprawą Dagmary Kaźmierskiej i jej udziału w programie Królowe życia. Choć panie przyjaźniły się przez wiele lat, ich relacja się rozpadła. Edzia nie dawała za wygraną i negatywnie komentowała w sieci taneczne pląsy eks koleżanki. Dziennikarz proprosił ją o komentarz, a ta zażądała od niego pieniędzy. Kwota, której się domagała, była nie do przyjęcia. Niezły pomysł na biznes?

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność za sprawą programu Królowe życia. Nie pojawiała się w nim jednak sama. Na szklanym ekranie niemal zawsze towarzyszyli jej przyjaciele – Edzia i Jacek oraz syn, Conan. Dzięki temu wszyscy stali się rozpoznawali, a nawet dorobili się niewielkiego grona fanów. Niestety celebrytka przekonała się na własnej skórze, że nic nie trwa wiecznie.

W jednym z ostatnich wywiadów wyjaśniła, że z eks przyjaciółką nieco się od siebie oddaliły, ponieważ dużo podróżowała. Wtem fani donieśli jej, że Edyta Nowak-Nawara zaczęła bardzo negatywnie wypowiadać się o niej podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych. Chcąc dać jej pstryczka w nos, nagrała delikatnie prześmiewcze wideo, aby ta zobaczyła, jak się zachowuje. Najwidoczniej jednak nie odebrała tego jako lekcji, ponieważ ich relacja zepsuła się na dobre.

Dagmara Kaźmierska podsumowała Edzię: „ŚMIECI same się wyniosły”. Zdradziła, o co ma do niej największy żal

Edyta Nowak-Nawara zażądała wynagrodzenia za wywiad

Do niedawna obie panie konsekwentnie milczały na swój temat. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy Dagmara otrzymała propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami. Z uwagi na problemy z chodzeniem, nie radziła sobie najlepiej z choreografiami, ale zapewniała widzom ogromną dawkę rozrywki, co przełożyło się na ilość wysyłanych na nią SMS-ów. Dzięki temu też udało jej się dotrwać do półfinału.

Po każdym z odcinków w sieci oczywiście pojawiały się setki komentarzy na jej temat. Nie wszystkie były jej przychylne, ale naczelną hejterką Królowej życia okazała się Edzia. Po tym, jak z programu odpadł jeden z lubianych przez widzów duetów, napisała:

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest?! Oszustwo i nic więcej.

Po ostatnim odcinku show również wbiła szpilę Kaźmierskiej:

Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi, jak zawsze

– grzmiała.

Mocne wpisy oczywiście przyciągnęły uwagę dziennikarzy. Jakub Adamiak z redakcji serwisu lelum.pl postanowił zwrócić się do Nowak-Nawary z prośbą o komentarz. Przeżył spore zaskoczenie, ponieważ kobieta zażądała wynagrodzenia za wywiad. Ba! I to jakiego!

Wszelkiego rodzaju wywiady traktuję jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie

– odpowiedziała.

Adamiak w swoim artykule wyznał, że ani on, ani redakcja, w której pracuje, nie spodziewali się takiej sytuacji. W świecie show-biznesu nie zdarza się to często.

Pobieranie wynagrodzenia przez gwiazdy za udzielenie wywiadu nie jest powszechną praktyką. Stąd zdziwienie moje i całej redakcji, że Edyta Nowak-Nawara zaproponowała honorarium

– napisał Jakub Adamiak.

Spodziewalibyście się tego? Myślicie, że za tą kwotę ujawniłaby coś, co mogłoby pogrążyć Dagmarę Kaźmierską?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska zdradziła, jak doszło do tego, że zamieszkała z Krzysztofem Jabłońskim. Tempo mieli ekspresowe. „Powiedział, że ma DOSYĆ” (WIDEO)

Gogglebox. Przed telewizorem, 99 gra o wszystko - fot. Instagram @99graowszystko_ttv

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Gwiazdor programu WZIĄŁ ŚLUB! Internauci oniemieli na widok jego wybranki: „Myślałam, że to Aga Woźniak-Starak” (FOTO)