w

Dagmara Kaźmierska podsumowała Edzię: „ŚMIECI same się wyniosły”. Zdradziła, o co ma do niej największy żal

Dagmara Kaźmierska, Edzia - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @edzia_official_
Dagmara Kaźmierska, Edzia - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @edzia_official_

Edzia, niegdyś bliska koleżanka Dagmary Kaźmierskiej, od pewnego czasu zaczyna dawać się jej we znaki. Mimo że to dzięki niej zdobyła rozgłos, zamiast kibicować, hejtuje każdy występ Królowej życia w Tańcu z gwiazdami. Celebrytka postanowiła się z nią rozliczyć i po przykrościach, jakie ją spotkały, ani myślała gryźć się w język. Dosadnie podsumowała eks przyjaciółkę w najnowszym wywiadzie.

Dagmara Kaźmierska to celebrytka, która budzi kontrowersje, odkąd zaistniała w świecie show-biznesu. Od początku kariery w telewizji była głośna i zwracała na siebie uwagę, ale wiele zmieniło się w chwili, gdy na światło dzienne wyszła jej mroczna przeszłość. Królowa życia niegdyś została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za stręczycielstwo i spędziła kilkanaście miesięcy w zakładzie karnym. Mało tego, jej mężem był gangster, który został oskarżony o zabicie innego mężczyzny z półświatka.

Na początku wielu fanów odwróciło się od Kaźmierskiej, lecz z biegiem czasu większość osób puściła to w niepamięć i ponownie zaczęła obserwować jej poczynania na szklanym ekranie. Celebrytka wypromowała nie tylko siebie, ale też syna, Conana oraz bliskie osoby — Edzię i Jacka. Choć nie raz zdarzało im się pokłócić, przez wiele lat tworzyła z przyjaciółką nierozłączny duet. To jej zwierzała się ze swoich sekretów oraz to ona wiedziała, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego pamiętnego dnia, w którym miała wypadek samochodowy. Od tamtego czasu Dagmara ma problemy ze swobodnym poruszaniem się, za co też zbiera baty w Tańcu z gwiazdami. Mimo że jurorzy i widzowie niepochlebnie oceniają jej pląsy, nie zamierza się poddawać i już w tę niedzielę zatańczy w półfinale.

Dagmara Kaźmierska ostro o Edzi i jej ostatnim zachowaniu

Królowa życia uodporniła się na hejt, lecz jej uwadze nie umknęło to, co Edzia wypisuje w sieci na jej temat. W rozmowie z portalem swiatgwiazd.pl skomentowała zachowanie eks przyjaciółki:

To jest niewątpliwym sukcesem, że ja znalazłam się na parkiecie najpiękniejszego show w naszym kraju i Edzia pokazała, że nie cieszy się z tego sukcesu. Pokazała, że jest zła, że ja zaszłam tak daleko w swoim życiu. Co jest najbardziej przykrym, bo Edzia była z osób bliskich, która była przy wypadku. Edzia wiedziała i Edzia wie, co ja mam z nogami

– powiedziała.

Wielu widzów od dawna zastanawia się, co je ze sobą skłóciło. Dagmara wyznała, że przez dużą ilość obowiązków, nieco się od siebie oddaliły, ale nie doszło między nimi do żadnej sprzeczki. To od fanów dowiedziała się, że Edzia niepochlebnie wypowiada się na jej temat.

Między nami było wszystko dobrze. My tylko troszeczkę z racji moich zajętości się oddaliłyśmy. Ja nie uważałam, że my się pokłóciłyśmy, bo nie było żadnego powodu. I nagle ludzie mi zaczęli przesyłać, jak Edzia jakieś tam live’y robi z jakimś fryzjerem i ludzie pytali „Gdzie Dagmarka?”, normalnie mnie też pytali „Gdzie Edzia?”, a ja „Edzia z Adasiem”, „Edzia pojechała” no ja odpowiadałam normalnie. A Edzia: „W d**ie, w d**ie Dagmara. To nie jest live Dagmary to jest mój live”.

Gdy to zobaczyła, przeżyła prawdziwy szok. To wtedy wpadła na pomysł, by nagrać wideo, w którym ją parodiuje. W ten sposób chciała dać jej delikatnego pstryczka w nos i pokazać, jak jej zachowanie wygląda z perspektywy internautów.

Ja tak patrzę i mówię „Co tej Edzi? Zwariowała czy co?”. Edzia zaczęła się irytować, że ludzie pytają o mnie i mi się zrobiło przykro. Ja zrobiłam prześmiewczego TikToka na Edzię, żeby pokazać „Edzia zobacz siebie w lustrze. Co Ty robisz?”. Od tego momentu już się nie widziałyśmy. Edzia sama zaczęła się dystansować

– kontynuowała.

W wywiadzie ze Światem Gwiazd wyznała, że być może był to celowy zabieg. Chciała się od niej odciąć i zacząć robić solową karierę. Gdy pierwotny plan zawiódł, postanowiła wybić się na hejcie:

Nie wiem, może chciała solo karierę robić. No to robi w internecie hejtem na byłą przyjaciółkę

– wyjaśniła.

Podkreśliła, że eks przyjaciółka dobrze wie, ile wysiłku kosztuje ją udział w Tańcu z gwiazdami, a mimo to wciąż wypisuje brzydkie komentarze w mediach społecznościowych.

Już samo to, że ja próbuję coś robić w tym programie, to ona wie, jakim ja wysiłkiem to okupuję. Mimo to szczeka tą jadaczką. […] Pokazała swoją twarz. Jest niedobra no i tyle

– oceniła.

Po ostatnich zajściach z udziałem Edzi Dagmara nie żałuje, że ich drogi się rozeszły. Jest zdania, że dobrze się stało, ponieważ odkąd w jej otoczeniu nie ma toksycznych ludzi, lepiej jej się żyje.

Jak się mówi, śmieci się same wynoszą z naszego życia i teraz czuję radość i teraz czuję naprawdę ulgę i dziękuję tam opatrzności, że to tak wyszło, że nie ma jej w moim życiu. Nie potrzeba nam drodzy ludzie, takich koło siebie osób i to jest chyba dobrze, że Edzi już też nie ma, tak miało być. No, czuje ulgę. Teraz jestem szczęśliwa. Dobrze, że tak się stało

– skwitowała.

Wierzycie w prawdziwą, bezinteresowną przyjaźń?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ninja Warrior Polska, Jan Tatarowicz - fot. Instagram @tatar_workout, @ninjawarriorpolska

„Ninja Warrior”. Historyczny moment! Jan Tatarowicz jako PIERWSZY wygrał program! 22-latek zalał się łzami, a widzowie razem z nim. „Dziś chyba pół narodu płakało” (WIDEO)

Kevin Mglej, Malwina Dubowska, Roksana Węgiel - fot. Niemiec/AKPA, Instagram @maldubowska

Kevin Mglej komentuje wypowiedź eks partnerki o alimentach. „To mój syn ma „opływać w luksusy”, nie jego matka”. Jakim jest ojcem?