w

SuperSuper

Gabriel Seweryn zmarł kilka miesięcy temu. Teraz ujawniono wyniki badań toksykologicznych. Wiadomo już, co się stało?

Gabriel Seweryn nie żyje - fot. AKPA
Gabriel Seweryn nie żyje - fot. AKPA

Gabriel Seweryn nie żyje od kilku miesięcy, lecz sprawa ta wciąż wraca, ponieważ nadal nie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną jego przedwczesnej śmierci. Początkowo sądzono, iż był to zawał, lecz szybko wykluczono tę diagnozę. Teraz ujawniono wyniki badań toksykologicznych. Czy dowiemy się, co było przyczyną śmierci celebryty?

Gabriel Seweryn nie żyje. Celebryta znany widzom z programu Królowe życia odszedł niespodziewanie, mając zaledwie 56 lat. Wcześniej jednak połączył się z internautami na żywo, a podczas transmisji uskarżał się na bóle w klatce piersiowej, duszności i rzekomą obojętność ratowników medycznych.

Gabriel Seweryn przed śmiercią BŁAGAŁ ratowników o pomoc. Krzyczał zapłakany: „Ja naprawdę umrę!”. Pogotowie zabiera głos

Głogowski Versace zmarł pod koniec listopada 2023 roku. Początkowo sądzono, że główną przyczyną śmierci był zawał serca, lecz szybko to wykluczono. Wiele miały wyjaśnić wyniki badań toksykologicznych, na które trzeba było poczekać kilka miesięcy. Czy już wiadomo, dlaczego Gabriel Seweryn nie żyje?

Zagadkowa śmierć Gabriela Seweryna. Ujawniono wyniki badań toksykologicznych

Portal ShowNews.pl skontaktował się ostatnio z Prokuraturą Okręgową w Legnicy, która przejęła tę sprawę. Prokuratur Sebastian Jacek Kluczyński wyjaśnił dziennikarzom, iż na tę chwilę wyniki badań analizuje biegły.

W toku postępowania uzyskano już wyniki badań toksykologicznych i histopatologicznych pokrzywdzonego, które zostały przekazane biegłemu z zakresu medycyny sądowej, żeby wydać ostateczną opinię o bezpośredniej przyczynie zgonu Gabriela Seweryna 

– czytamy na łamach tabloidu.

Mając na uwadze dobro śledztwa, nie mógł czy i co wykazały testy. Tłumaczył tę decyzję dobrą śledztwa. Niemniej jednak już po kilku dniach od śmierci Seweryna, jego przyjaciółka, anonimowo, opowiedziała o jego rzekomych problemach z niedozwolonymi substancjami. W rozmowie z Faktem zdradziła, że miał faszerować się metamfetaminą. Środek ten traktował jak panaceum na zło.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Teresa Lipowska - fot. YouTube screenshot @rozrywkase

Teresa Lipowska tylko raz poprosiła o podwyżkę w „M jak miłość”. Namówił ją do tego inny aktor. „Sama bym nie poszła, ale z tobą pójdę”

Piotr Kraśko - fot. Instagram @p_krasko

52-letni Piotr Kraśko pochwalił się formą. Przed pracą robi serię powietrznych akrobacji. Internauci są w szoku. „Inaczej będę patrzeć na Pana” (WIDEO)