w

Izabela Janachowska zdradziła, jak doszło do tego, że zamieszkała z Krzysztofem Jabłońskim. Tempo mieli ekspresowe. „Powiedział, że ma DOSYĆ” (WIDEO)

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - fot. Instagram @izabelajanachowska
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński w tym roku będą świętować 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili wrócić pamięcią do początków znajomości i opowiedzieli internautom, jak doszło do tego, że razem zamieszkali. Trzeba przyznać, że zrobili to w ekspresowym tempie.

Izabela Janachowska w świecie show-biznesu zaistniała za sprawą Tańca z gwiazdami, lecz już po kilku edycjach zeszła z parkietu, by rozwijać swoje ślubne imperium. Nie tylko otworzyła własny salon z sukniami, ale też zaczęła prowadzić bloga i popularne formaty telewizyjne o tej tematyce. Gdy zapracowała na swoje imię w branży, głośno zaczęło robić się o jej związku z Krzysztofem Jabłońskim. Małżeństwem są od blisko dekady, a owocem ich związku jest syn, Christopher Alexander, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Ich relacja od początku budziła spore kontrowersje. Przede wszystkim zwrócono uwagę na fakt, że bajecznie bogaty biznesmen jest od niej o 27 lat starszy. Wiele osób podejrzewało, że to wyłącznie przelotny romans, tymczasem oni udowodnili, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Ich uczucie jest silne, a związek na przestrzeni lat stał się inspiracją dla wielu par.

Kiedy Izabela Janachowska zamieszkała z Krzysztofem Jabłońskim?

Iza nieszczególnie chroni swoją prywatność w mediach społecznościowych, przez co też sporo wiemy o jej związku. Okazuje się jednak, że wciąż nie miała okazji opowiedzieć o kilku istotnych kwestiach. Ostatnio wrzuciła na TikToka wideo, w którym ujawniła, kiedy przeprowadziła się do willi Jabłońskiego. Trzeba przyznać, że zrobili to w ekspresowym tempie i fakt, że nie zdążyli się jeszcze dobrze poznać, nie miał na to najmniejszego wpływu. Co ciekawe, to nie ona zainicjowała ten pomysł.

Mój mąż mnie tu wprowadził. Chyba po jakichś dwóch tygodniach od naszego poznania, powiedział, że dosyć ma odwożenia mnie do domu i żebym może po prostu już tu zamieszkała. No ja byłam w takim szoku. Powiedziałam „słuchaj, no wiesz, mam swoje życie, swoją wolność, swoje mieszkanie”. Trochę bałam się takiej relacji z mieszkaniem razem

– tłumaczyła.

Krzysztof, po wysłuchaniu tego, powiedział, że da jej kilka dni na przemyślenie jego propozycji. Zdaje się, że już na tym etapie znajomości był pewny, że to kobieta jego życia, bowiem nim poznał jej decyzję, zamówił firmę przeprowadzkową.

Dwa dni później mnie zapytał, czy się zastanowiłam. Ja mówię „ale na jaki temat?”, „no mieszkania razem”, ja mówię „no nie, nie zastanowiłam się”, a on mówi „a, to szkoda, bo jutro będzie ekipa cię przeprowadzała”. No i ekipa mnie zaczęła przeprowadzać

– kontynuowała Iza.

Wtedy do jej opowieści przyłączył się mąż. Zdradził, że mimo pierwotnych oporów, zaraz po przeprowadzce zarządziła w jego domu wielką rewolucję.

No i co? I wpadłaś, i od razu zaczęłaś mi robić remont chaty.

Ekspertka ślubna wyjaśniła, że gdy się wprowadziła, wnętrza wyglądały inaczej. Wtedy jeszcze partner powiedział jej, że może zrobić wszystko, co chce, więc wzięła te słowa do serca i zaczęła przystosowywać wnętrza do swoich potrzeb. Na koniec rzuciła, krocząc po przestrzennych zakamarkach ich willi:

I patrz, jaki jest tu luksus — bo ja to zrobiłam!

Faktycznie jest tak luksusowo? Zobaczcie wideo.

@janachowskapl A Wy po jakim czasie ze sobą zamieszkaliście? 🏠🤭 #vlog #dailyvlog #mieszkanierazem #wspolnemieszkanie #wspomnienia #malzenstwo #rodzina #związek #mąż #żona #love #couple #izabelajanachowska #janachowskapl ♬ dźwięk oryginalny – JANACHOWSKA.PL

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rafał Węgiel, Roksana Węgiel - fot. Instagram @rafal_wegiel

Roksana Węgiel faktycznie jest skłócona z rodzicami?! Niedawno w ich sprawie toczył się PROCES sądowy! Niewiarygodne, co zrobił jej ojciec

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dziennikarz poprosił byłą przyjaciółkę Dagmary Kaźmierskiej o wywiad. Zażądała PIENIĘDZY! Rzuciła zaporową stawkę