w

Izabela Janachowska zniknęła z TEGO show. „Nadszedł taki moment mojego życia”. Teraz żegna się z programem na dobre

Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska, screenshot Youtube @plotekyt
Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska, screenshot Youtube @plotekyt

Izabela Janachowska zaskoczyła wszystkich głębokim wpisem w mediach społecznościowych. W ten sposób pożegnała się z popularnym programem. Z produkcją była związana przez wiele lat.

Izabela Janachowska jest dobrze znana jako tancerka. Jednak z czasem karierę na parkiecie zastąpiła szklanym ekranem, na którym pojawiała się w roli prezenterki telewizyjnej. Rozwinęła także bloga o tematyce ślubnej i otworzyła showroom z sukniami ślubnymi. Poza pracą w mediach, zajmuje się również organizacją wydarzeń.

Jednym z programów, z którego fani doskonale ją kojarzą jest Dancing with th Stars. Taniec z Gwiazdami. To z nim była związana przez długie lata. Ostatnio jednak nie można było jej zobaczyć na ekranie. Teraz wyznała, że przyszedł czas, by pożegnać się z show.

Izabela Janachowska odchodzi z TzG

Youtuberka jakiś czas temu borykała się z problemami zdrowotnymi. Możliwe, że to też przyczyniło się do jej zaskakującej decyzji. Była tancerka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych o swoim odejściu z popularnego show.

Taniec z Gwiazdami to program, który pokochałam całym sercem — najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami. Dziękuję stacji Polsat za zrozumienie i wsparcie, które otrzymałam w związku z moją decyzją. Jurorom, prowadzącym i uczestnikom życzę fantastycznej przygody. Liczę, że na parkiecie Tańca z Gwiazdami znajdziecie tę radość, która mnie tam zawsze przyciągała — napisała na Instagramie.

Blogerka była z programem związana od 2014 roku. To właśnie podczas pierwszej edycji towarzyszyła na parkiecie Rafałowi Brzozowskiemu. Kilka lat później jej drogi ponownie zeszły się z produkcją, gdyż w 2021 roku dołączyła do grona prowadzących. Wygląda jednak na to, że celebrytka postanowiła zakończyć ostatecznie ten etap w życiu i trochę odpocząć. Możliwe, że więcej czasu poświęci teraz mężowi i synowi.

Będziecie tęsknić za Janachowską?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Monika Miller - fot. Instagram @monika.milller

Monika Miller przeszła przez piekło. Zdradziła, co przeżywała w szkole. „Już od 11 lat chodzę na terapię”

Spowiedź - fot. Pexels @cottonbro studio

TO należy dopisać do listy grzechów. Popularny ksiądz zdradził, że pojawiło się nowe przewinienie, z którego trzeba się wyspowiadać