w

Walentynki 2024. Tak gwiazdy obchodzą święto zakochanych. Zawadzka w kusej bieliźnie, Węgiel z bukietem róż (ZDJĘCIA)

Klaudia Halejcio, Beata Ścibakówna, Joanna Krupa - fot. Instagram @klaudiahalejcio, @beata_scibakowna_official, @joannakrupa
Klaudia Halejcio, Beata Ścibakówna, Joanna Krupa - fot. Instagram @klaudiahalejcio, @beata_scibakowna_official, @joannakrupa

Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale zdecydowanie najhuczniej celebrują je gwiazdy. Od rana w sieci pojawił się wysyp zdjęć gwiazd, które chwalą się prezentami od swoich partnerów. Zobacz, jak 14 lutego celebrowały Marcelina Zawadzka, Roksana Węgiel, Kinga Rusin i inni.

Walentynki to długo wyczekiwane święto przez wielu zakochanych. Choć tak naprawdę miłość powinno celebrować się na co dzień, 14 lutego robi się to zdecydowanie z większą pompą. Sklepy i restauracje spowijają czerwone serduszka, a pary chętnie obdarowują się prezentami. Jak gwiazdy obchodzą Walentynki 2024?

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka jest prawdziwą kusicielką. Jej najnowsze zdjęcie sugeruje, że tegoroczne Walentynki zamierza spędzić… w sypialni.

Marcelina Zawadzka - fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka – fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Joanna Krupa

Joanna Krupa po raz pierwszy od lat spędza Walentynki sama, lecz to nie oznacza, że nie świętuje. Pochwaliła się, że sama zamówiła dla siebie bukiet kwiatów, czekoladki, misia i balonik z napisem Happy Valentine’s. To prawda, że najlepsze prezenty to te dla samej siebie?

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa – fot. Instagram @joannakrupa

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska z okazji tegorocznych Walentynek pochwaliła się w sieci zdjęciem z Michałem Wiśniewskim. Można zatem przypuszczać, że w natłoku codziennych obowiązków, udało im się znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola
Pola Wiśniewska – fot. Instagram @wisniewska_pola

Kinga Rusin

Kinga Rusin od miesięcy podróżuje z Markiem Kujawą po świecie, dlatego też nie brakuje im pięknych, romantycznych kadrów z zapierającymi dech widokami na drugim planie. Z okazji Walentynek dziennikarka wrzuciła do sieci kilka fotek, na których wyglądają nie tylko na szczęśliwych, ale i szaleńczo w sobie zakochanych!

Bliska osoba jest też po to by unieść się wyżej i polecieć dalej. A gdy trzeba, w trudnych chwilach, takich jak operacja i niemoc, co było ostatnio moim udziałem – móc się na niej oprzeć. Przez te wszystkie lata mam takie oparcie i sama takim oparciem jestem. Możemy na siebie liczyć i nie ma takiej przeszkody, której razem byśmy nie pokonali

– napisała.
Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin
Kinga Rusin – fot. Instagram @kingarusin

Klaudia Halejcio

Zdaje się, że narzeczony Klaudii Halejcio lubi ją zaskakiwać, dlatego też o poranku, zaraz po przebudzeniu, przy łóżku czekał na nią bukiet czerwonych róż, herbatka i ukochana córeczka z balonem z napisem Kocham Cię. Czy może być lepiej?

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio – fot. Instagram @klaudiahalejcio

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest prawdziwą szczęściarą. Spośród licznego grona gwiazd, to ona otrzymała zdecydowanie największy bukiet róż. Jak przyznała, był tak duży, że nie była w stanie go sama unieść.

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel – fot. Instagram @roxie_wegiel

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska odlicza już dni do porodu, ale zanim powita na świecie upragnioną córeczkę, miała także czas na małe przyjemności. Partner i synek przygotowali dla niej w Walentynki słodki poczęstunek. Wygląda apetycznie?

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska – fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Lil Masti

Lil Masti również doczekała się prezentów. O poranku otrzymała od męża piękny bukiet róż.

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti
Lil Masti – fot. Instagram @lilmasti

Monika Olejnik

Monika Olejnik od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Tomaszem Ziółkowskim, ale przyznała, że w Walentynki nie myśli wyłącznie o nim. To dzień, w których są blisko myślami m.in. z uchodźcami, lekarzami, nauczycielami i o parach, które żyją w rozłące. Z racji tego, że rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia, tym razem udostępnili ich kilka. Miłość kwitnie!

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski wciąż przebywa za granicą, ale to nie przeszkodziło jej, by hucznie i na słodko obchodzić Walentynki.

Maja Rutkowski - fot. Instagram @majaplich
Maja Rutkowski – fot. Instagram @majaplich

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska Walentynki ma na co dzień, ale to nie przeszkodziło jej w tym, by świętować w objęciach ukochanego męża. Poranek spędziła nad basenem, gdzie wymieniała z nim czułości.

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna zamiast w objęciach męża, Walentynki spędza na siłowni. Podczas katorżniczego treningu, na którym wylewała siódme poty, przygotowywała się do wyjazdu na narty. Z taką formą nie będzie miała sobie równych na stoku!

Beata Ścibakówna - fot. Instagram @beata_scibakowna_official
Beata Ścibakówna – fot. Instagram @beata_scibakowna_official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec 14 lutego pochwaliła się w sieci swoimi dwiema Walentynkami. Prawda, że urocze?

Natalia Siwiec - fot. Instagram @nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec – fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska tegorocznych Walentynek nie spędza samotnie. Ostatnio wyjechała do Tajlandii, gdzie czekała na nią masa romantycznych niespodzianek. Od miejsca z ogromnym sercem z balonów po pokaz tańca z ogniem. Zdjęcie, które udostępniła, jasno świadczy o tym, że towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna, Wojtek.

Walentynki – święto miłości i chorych psychicznie. Świętuję więc podwójnie i wcale nie drwię. Tyle, że to, iż można szczęśliwie żyć z nerwicą lękową wiedziałam już dawno, a o szczęśliwych związkach prawie nic. […]

Dorota Szelągowska - fot. Instagram @dotindotin
Dorota Szelągowska – fot. Instagram @dotindotin
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Julia Kamińska - fot. YouTube @Julia_Kaminska

Julia Kamińska w Walentynki debiutuje z nowym singlem. „Mamy się nie R*CHA” zbiera mieszane recenzje. „PATOLKA, WSTYD, ŻENADA”

Doda, Fagata - fot. Instagram @dodaqueen @fagataa

Fagata KOPIUJE Dodę?! Fani nie kryją oburzenia. Influencerka nie wytrzymała i odpowiedziała na komentarz internautki