w

Michał Wiśniewski wkrótce może trafić do WIĘZIENIA. Postanowił zapytać Polę, czy mu wierzy. Co odpowiedziała?

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski ostatnio usłyszał wyrok skazujący go na 1,5 roku pozbawienia wolności. Nie jest on prawomocny i muzyk się od niego odwołał. Niemniej jednak sprawa budzi ogromne zainteresowanie. Podczas ostatniej zabawy Q&A Pola odpowiedziała na kilka związanych z tym pytań i zdradziła czy wierzy mężowi.

Michał Wiśniewski przechodzi kolejny kryzys wizerunkowy. Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że przegrał sprawę dotyczącą zaciągniętej przez niego pożyczki w SKOK-u Wołomin. Sytuacja jest poważna, bowiem muzyk zadłużył się tam na blisko 3 miliony złotych, a miał tego dokonać, rzekomo przedstawiając nierzetelną dokumentację. Sąd w pierwszej instancji uznał go za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu i skazał go na 1,5 roku więzienia, grzywnę w wysokości 80 tys. zł oraz kazał mu pokryć koszty sądowe, które także opiewają na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Artysta niedługo po tym opublikował wideo, w którym otwarcie tłumaczył, że jest niewinny

Lider grupy Ich Troje odwołał się od wyroku, a co za tym idzie, jest on nieprawomocny. Mimo to już ponosi pierwsze konsekwencje skazania przez sąd. Najpierw pojawiły się głosy, że będzie miał problemy z wykończeniem swojej willi, ponieważ firmy nie będą chciały współpracować z kimś takim. Później okazało się, że nie wystąpi na tegorocznym sylwestrze Polsatu. Czy w tym trudnych dla niego chwilach może liczyć na wsparcie bliskich?

Żona Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie. Czy wierzy w niewinność męża?

Mimo że Michałowi nie zawsze dobrze wiodło się w życiu, mógł liczyć na rodzinę. Choć kilkukrotnie się żenił i doczekał dzieci z różnymi partnerkami, nie ma między nimi konfliktu. Udało mu się zbudować patchworkową rodzinę i chętnie występuje z byłymi żonami, a swoje pociechy zawsze stawia na pierwszym miejscu, dzięki czemu w trudnych momentach ma oparcie w bliskich.

Niemniej jednak aktualnie sytuacja jest bardzo trudna, ponieważ wisi nad nim widmo spędzenia kilkunastu miesięcy za kratkami. Z pewnością wielu osobom ciężko byłoby się z tym pogodzić, a fakt skazania może być ogromną próbą dla związku. Ostatnio Pola Wiśniewska zorganizowała na Instagramie sesję Q&A, podczas której internauci mogli zadawać jej pytania. Większość z nich dotyczyła ostatnich wydarzeń w jej małżeństwie. Pewien obserwator chciał się dowiedzieć, czy boi się, że Michał będzie musiał odpokutować.

Odpokutować? Niby za co? W art. 42 ust. 3 stwierdza się, że ”każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie potwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu”. Wyrok mojego męża jest nieprawomocny. Nikt! Prócz tych, których sprawa nie dotyczy, nie ma wystarczającej wiedzy […], więc proszę powstrzymać się od wyciągania pochopnych wniosków — odpisała.

Nieoczekiwanie wyszło na jaw, że udział w zabawie postanowił wziąć sam Wiśniewski, który zapytał:

Wierzysz we mnie, ufasz mi? – czytamy.

Pola niezwłocznie odpowiedziała ukochanemu:

Zawsze.

Na dowód opublikowała zdjęcie z Michałem. Małżonkowie czule się obejmują, ale na pierwszym planie widzimy ich splecione dłonie.

Kibicujecie Michałowi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Robert Pattinson, Suki Waterhouse - fot. YouTube @gq Instagram @sukiwaterhouse

Robert Pattinson zostanie OJCEM! Razem z Suki Waterhouse spodziewają się pierwszego dziecka (WIDEO)

Katarzyna Nosowska, Caroline Derpienski - fot. Instagram @nosowska.official @carolinederpienski

Caroline Derpienski powraca do konfliktu z Katarzyną Nosowską. Szykuje POZEW na GIGANTYCZNĄ kwotę! „Kilkadziesiąt osób nad tym pracuje”