w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Michał Wiśniewski powiedział TO o żonie! Pola nie wytrzymała i przed kamerą UDERZYŁA GO w twarz

Michał Wiśniewski - fot. Kurnikowski/AKPA, Instagram @m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski - fot. Kurnikowski/AKPA, Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zdawali się tworzyć naprawdę zgrany duet, ale okazuje się, że im również zdarza się pokłócić. Na jednym z ostatnich nagrań muzyk nieźle dopiekł ciężarnej żonie. Pola nie wytrzymała!

Michał Wiśniewski w przeszłości zyskał popularność jako lider grupy Ich Troje oraz łamacz damskich serc. Za sobą ma cztery rozwody, a w 2020 roku ożenił się po raz piąty. W przeciwieństwie do jego poprzednich żon Pola Wiśniewska niewiele miała wspólnego ze światem show-biznesu. Zakochani wzięli ślub w 2020 roku, a krótko po tym powitali na świecie synka, Falco Amadeusa. Lada chwila ich rodzina znowu się powiększy, ponieważ Pola nosi pod sercem maleństwo.

Wiśniewscy na początku niewiele mówili o swojej relacji, ale teraz coraz chętniej wpuszczają fanów do życia prywatnego. Stworzyli nawet własny podcast, w którym ujawniają kulisy ich codzienności. W jednym z ostatnich odcinków wspominali moment, w którym artysta poprosił ukochaną o rękę.

Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną.

Nie tak dawno temu Pola ogłosiła, że jest już w trzecim trymestrze ciąży. Mimo to nie zwalnia tempa i często publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia oraz pracuje z mężem nad nowymi treściami na ich kanał. Zakulisowe nagranie zdradziło, że nie zawsze dogadują się tak świetnie, jak pokazują w sieci.

Michał Wiśniewski tak zdenerwował żonę, że uderzyła go w twarz!

Podcast Pan i pani W. cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród internautów. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne wyznania gwiazdora i jego małżonki, dlatego też Wiśniewscy opublikowali na Instagramie krótką zapowiedź nadchodzącego odcinka.

Na kilkusekundowym nagraniu czerwonowłosy artysta zaczął żartować z ciążowych krągłości Poli. Gładząc ją po brzuszku, nieoczekiwanie wypalił do kamery:

Chciałem was na początku bardzo przeprosić. W tym odcinku Polcia nie wystąpi, bo szukamy obecnie kanapy, na której mogłaby się zmieścić. Ale znajdziemy dla Cloe i dla niej bardzo przytulne miejsce, na którym w następnym odcinku…

Michał nie dokończył wypowiedzi, ponieważ wraz z Polą wybuchnęli śmiechem. W ułamku sekundy atmosfera stała się bardzo napięta, ponieważ pani W. zapytała męża:

I co, chcesz coś jeszcze dodać? – po czym uderzyła go w twarz.

Nie tak dawno temu Wiśniewski opublikował zdjęcie z żoną, a w opisie zdradził, że nie mogą się doczekać narodzin dziecka. Wyjaśnił, że on z niecierpliwością czeka na Cloe, a jego wybranka na Vincenta. Wcześniej zapowiadali, że będą mieli syna, ale najwidoczniej nadal nie mają pewności co do płci małżeństwa.

Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Cristiano Ronaldo - fot. screenshot YouTube @girlbossvideos, Instagram @georgilaya11

Cristiano Ronaldo ZDRADZIŁ partnerkę?! Georgina była wtedy w ciąży! Influencerka publikuje zdjęcia i tłumaczy jak do tego doszło

TikTokerka nie chce się przemęczać i wstawać do pracy. „Jestem na to zbyt ładna”