w

TikTokerka nie chce się przemęczać i wstawać do pracy. „Jestem na to zbyt ładna”

fot. TikTok

TikTokerka Lucy Welcher oznajmiła, że chce zrezygnować z trudów pracy zarobkowej, ponieważ twierdzi, że jest zbyt ładna, aby męczyć się w pracy. Nie wszyscy internauci stanęli po jej stronie.

Profil Welcher na TikToku cieszy się sporą popularnością, bo ma ponad 80 tys. obserwujących oraz 10,5 mln polubień filmów. 19-latka publikuje nagrania ze swoimi przemyśleniami, najczęściej siedząc w samochodzie i popijając mrożoną kawę.

Niedawno Lucy podzieliła się z internautami wyznaniem, które wywołało skandal.

Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna! – oznajmiła ostatnio tiktokerka w jednym z filmików.

Filmik w błyskawicznym tempie dotarło do ogromnej liczby osób i internauci zaczęli krytykować słowa tiktokerki. Zapewne nie była świadoma, że jej słowa mogą wywołać taką awanturę. Na Lucy spłynęła fala hejtu.

„A może najwyższa pora starać się dorosłą, a nie uprzywilejowaną księżniczką oczekującą, że życie padnie ci do stóp?” – stwierdził jeden z internautów.

„Spróbuj wstawać codziennie o 4 rano, pracując 60 godzin tygodniowo” – czytamy w następnym komentarzu.

Wśród komentarzy nie zabrakło jednak osób, które zgadzają się z Lucy i podkreślają, że również są wyczerpani swoją pracą.

Usunęła film z sieci

W odpowiedzi na liczne zarzuty 19-latka próbowała wytłumaczyć, że jej słowa miały żartobliwy charakter. Ostatecznie najwyraźniej nie przyjęła zbyt dobrze krytyki, ponieważ nagranie zniknęło z TikToka. Na jej profilu można jednak obejrzeć podobne nagranie, w którym Lucy opowiada, że nie chce uczyć się i pracować.

W szkole chodzi o to, żeby dostać dyplom i móc dostać pracę i pracować. Ale ja nie chcę pracy, bo to całe pracowanie nie jest dla mnie. Proszę, przypomnijcie mi, po co jestem w szkole – wyznaje.

@luluhasfun Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there😍 #BOLTBEATREMIX ♬ original sound – Lucy🌸

Co ciekawe, z filmików na koncie tiktokerki możemy wywnioskować, że wbrew swoim zapewnieniom o nienawiści do pracy dziewczyna jest zatrudniona w jednym ze SPA. Niedawno pochwaliła się nawet awansem i tym, że zamiast składać ręczniki będzie pracować przy biurku.

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcin Hakiel pokazał twarz swojej nowej partnerki. Nie odsłonił jednak wszystkiego… [ZDJĘCIA]

Norweska księżniczka zaręczyła się z szamanem. Dla niego porzuciła obowiązki na dworze. „Zmienił moje życie”