w

TikTokerka nie chce się przemęczać i wstawać do pracy. „Jestem na to zbyt ładna”

fot. TikTok

TikTokerka Lucy Welcher oznajmiła, że chce zrezygnować z trudów pracy zarobkowej, ponieważ uważa, że jest zbyt ładna, aby męczyć się w pracy. Nie wszyscy internauci się z nią zgadzają.

Profil Welcher na TikToku cieszy się sporą popularnością, jako że influencerka może pochwalić się niemal 90 tysiącami obserwujących oraz ponad 13 milionami polubień jej materiałów. 19-latka publikuje nagrania, na których dzieli się swoimi przemyśleniami, najczęściej siedząc w samochodzie i popijając mrożoną kawę.

Niedawno Lucy podzieliła się z internautami wyznaniem, które wywołało skandal.

Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna! – oznajmiła tiktokerka w jednym z filmików.

Filmik w błyskawicznym tempie dotarło do ogromnej liczby osób i użytkownicy platformy zaczęli krytykować słowa tiktokerki. Na Lucy spłynęła fala hejtu. Zapewne nie była ona świadoma, że jej słowa mogą wywołać taką awanturę.

„A może najwyższa pora starać się dorosłą, a nie uprzywilejowaną księżniczką oczekującą, że życie padnie ci do stóp?” – stwierdził jeden z internautów.

„Spróbuj wstawać codziennie o 4 rano, pracując 60 godzin tygodniowo” – czytamy w następnym komentarzu.

Wśród internautów nie zabrakło jednak osób, które w pewnym stopniu zgadzają się z Lucy i podkreślają, że również są wyczerpani swoją pracą.

Usunęła film z sieci

W odpowiedzi na liczne zarzuty 19-latka próbowała wytłumaczyć, że jej słowa miały żartobliwy charakter. Ostatecznie najwyraźniej nie przyjęła zbyt dobrze krytyki, ponieważ nagranie zniknęło z TikToka. Na jej profilu można jednak odnaleźć podobny filmik, na którym Lucy opowiada, że nie chce uczyć się i pracować.

W szkole chodzi o to, żeby dostać dyplom i móc dostać pracę i pracować. Ale ja nie chcę pracy, bo to całe pracowanie nie jest dla mnie. Proszę, przypomnijcie mi, po co jestem w szkole – mówi.

@luluhasfun Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there😍 #BOLTBEATREMIX ♬ original sound – Lucy🌸

Co ciekawe, z filmików na koncie tiktokerki możemy wywnioskować, że wbrew swoim zapewnieniom o nienawiści do pracy dziewczyna jest zatrudniona w jednym ze SPA. Niedawno pochwaliła się nawet awansem i tym, że zamiast składać ręczniki będzie pracować przy biurku.

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Michał Wiśniewski - fot. Kurnikowski/AKPA, Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski powiedział TO o żonie! Pola nie wytrzymała i przed kamerą UDERZYŁA GO w twarz

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer w opałach. Przedstawicielka fundacji zarzuciła mu, że pobrał prowizję za zbiórkę charytatywną! „Czuję się jak g*wno”