w

DramatDramat HahaHaha

Dramat influencerki! Nie zmieściła się na siedzeniu w samolocie. „Nie moja wina, że mam taką WIELKĄ D*PĘ” (WIDEO)

Gracie Bon - fot. Instagram @graciebonr
Gracie Bon - fot. Instagram @graciebonr

Gracie Bon podczas ostatniej podróży napotkała kłopot. Nie mogła zmieścić się na siedzeniu w samolocie. Podzieliła się nagraniem z tej sytuacji i postanowiła zainicjować petycję, aby… poszerzyć fotele w samolotach.

Podróże, chociaż bardzo przyjemne, bywają stresujące. Musimy pamiętać o spakowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy, a także o dojechaniu na lotnisko na czas. Wyprawy w nowe miejsca mogą budzić niepokój szczególnie zimą — trzeba pamiętać o kilku rzeczach, żeby w ekstremalnych warunkach wypocząć, zamiast się dodatkowo zmęczyć.

Ostatnio pewien problem w podróży napotkała instagramowa modelka Gracie Bon. Chociaż niewiele osób doświadczyłoby tego, co ona, modelka postanowiła rozpocząć internetową petycję.

Modelka nie zmieściła się na siedzeniu w samolocie

Gracie Bon to 26-letnia południowoamerykańska modelka z Instagrama. W mediach społecznościowych zgromadziła 4 miliony fanów, z którymi podzieliła się ostatnio przykrą sytuacją, jaka ją spotkała.

Influencerka opublikowała na TikToku filmik ze swojej podróży samolotem. Niestety, linie lotnicze ją zawiodły. Okazało się, że fotele były za małe dla Gracie. Na nagraniu widać jak modelka usiłuje zapiać się pasem bezpieczeństwa, ale ma z tym nie lada kłopot.

W samolotach powinny być większe siedzenia. Dziś leciałam samolotem. Nawet w pierwszej klasie nie mogłam się zmieścić. Tak więc rozpoczynam petycję do wszystkich linii lotniczych, aby duże dziewczyny, takie jak ja, mogły latać. To nie moja wina, że mam taką wielką d*pę – ogłosiła.

Wielu obserwatorów modelki nie zgadza się z jej słowami.

To jest twoja wina, to ty zdecydowałaś się na operację – zarzuciła jej jednak z fanem.

Gracie nigdy nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła, że przeszła operację plastyczną.

Współczujecie jej sytuacji w samolocie?

@graciebonr

Airplanes NEED bigger seats ✈️🥺

♬ Epic Inspiration – DM Production

Przeczytaj także: Tiktokerka wytatuowała białka oczu i spiłowała zęby: „Mówią, że wyglądam jak szatan”. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać! (ZDJĘCIA)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Lidia Niedźwiecka-Owsiak, Jerzy Owsiak - fot. YouTube @WMOIMSTYLU Instagram @jurek_owsiak_official

Historia miłości Jerzego Owsiaka i Lidii Niedźwieckiej-Owsiak. Są razem od czasów szkolnych! Nie zawsze było kolorowo. „Zerwał ze mną w liście”

Agata Młynarska - fot. Instagram @agata_mlynarska

Agata Młynarska szczerze o problemach zdrowotnych. Przez lata prowadziła finały WOŚP z Jerzym Owsiakiem. „W życiu nie przypuszczałam, że będę grała też DLA SIEBIE”