w

Tiktokerka utknęła w przejściu między siedzeniami. Oskarżyła linie lotnicze o „dyskryminację” (VIDEO)

fot. Tiktok screenshot

W sieci popularność zdobył ostatnio filmik, na którym tiktokerka plus size przedstawiła, z jakimi problemami wiąże się dla niej podróżowanie samolotem. Kobieta zarzuciła dyskryminację liniom lotniczym i poprosiła o wprowadzenie zmian.

Tiktokerka, która waży ponad 300 kilogramów i w sieci podpisuje się jako Big Curvy Olivia, udostępniła niedawno na platformie nagranie, które stało się viralem i wzbudziło wiele skrajnych reakcji.

Olivia na filmie pokazała, jak wielkim wyzwaniem jest dla niej wchodzenie na pokład samolotu linii United Airlines. Tiktokerka miała szczególny problem z przejściem obok klasy premium, gdzie siedzenia zajmują najwięcej miejsca. Kobieta utknęła w przejściu i musiała obrócić się bokiem, aby przecisnąć się między fotelami.

TikTokerka oskarżyła linie lotnicze o dyskryminację

Tiktokerka stwierdziła, że projektowanie tak wąskich przejść jest dyskryminacją wobec osób, które ważą więcej i potrzebują więcej miejsca.

Szczerze mówiąc, to dyskryminacja, że ​​nie mogą budować szerszych korytarzy w samolotach w 2023 roku – napisała .

Pod filmikiem zawrzało i pod wpływem internautów Olivia zdecydowała się usunąć zarówno samo nagranie, jak i całe swoje konto. Zanim to jednak zrobiła, pod filmem zdążyło pojawić się mnóstwo komentarzy.

Choć kilka osób zgodziło się z tiktokerką i stwierdziło, że szersze przejścia w samolotach byłyby dobrym pomysłem, zdecydowana większość internautów wyśmiała jej oskarżenia o dyskryminację i zauważyła, że linie lotnicze nie mogą wprowadzać zmian ze względu na pojedyncze osoby.

Chodzenie bokiem nie boli ;

Najpierw zdejmij plecak ;

Będziesz marnować cały swój czas na narzekanie, ale nie na utratę wagi – mogliśmy przeczytać pod filmikiem.

Myślicie, że przejścia w samolotach rzeczywiście powinny być szersze?

@forthepeoplemedia31 So now if you become obese, everyone has to cater to your needs or its discrimination. lol. Thoughts? #thoughts #thisisamerica #foryoupage #fyp #obese #obesity #fat #discrimination #eathealthy #tiktoker #airline #workout #loseweight ♬ original sound – ForThePeople
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Łukasz i Paweł Golec - fot. Instagram @golecuorkiestra

Muzycy z Golec uOrkiestra chwalą się dziećmi. Ich pociechy mają talent. „Widać, że jest iskra w tym wszystkim”

Dorota Wellman zdradziła, czemu bojkotuje social media. To dlatego nie ma jej na Instagramie!