w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Popularna tiktokerka pochwaliła się, że wraz z mamą i siostrą są swingerkami. Obu paniom pożycza swojego męża. „To jest świetne!”

Wymienia się mężem z mamą i siostrą 3i4 - fot. screenshot TikTok @bianca.diedericks_metys @alfredomarquez54
Wymienia się mężem z mamą i siostrą 3i4 - fot. screenshot TikTok @bianca.diedericks_metys @alfredomarquez54

Twórcy internetowi nie przestają zaskakiwać. Popularna w sieci tiktokerka pochwaliła się, że jest swingerką, podobnie jak jej mama i siostra. Chętnie pożycza im swojego męża.

Madi Brooks święci triumfy na TikToku. Nie bez powodu, ponieważ czegoś takiego świat jeszcze nie widział. Influencerka pochwaliła się, że ona, jej mama i siostra są swingerkami. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wymieniają się jej mężem. Kobieta publicznie zachwala taki układ i pokazuje plusy takiej relacji.

Dzieli się mężem z mamą i siostrą

Profil Madi obserwowało już ponad 97 tysięcy osób, z uwagi na to, że relacje w jej rodzinie nie należą do typowych. Nie widzi problemu w tym, by pożyczać męża mamie i siostrze. Ba! Wymieniają z nim czułości, a także sypiają z innymi osobami.

Z całą pewnością wielu mężczyzn zazdrości jej mężowi takiej relacji, ponieważ mieszka z trzema pięknościami. Na nagraniach widać również, że taka relacja mu nie przeszkadza, a nawet jest z tego powodu bardzo zadowolony. Cała czwórka zdaje się być szczęśliwa z tego, że udało im się wypracować tak świetnie funkcjonujący układ.

Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i jest to świetne! Wiecie dlaczego? Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża mamie — zapewniała na jednym z filmików.

Wymienia się mężem z mamą i siostrą - fot. screenshot TikTok @alfredomarquez54

 

Wymienia się mężem z mamą i siostrą – fot. screenshot TikTok @alfredomarquez54

Na niektórych nagraniach możemy zobaczyć, że mąż Madi nie szczędzi czułości jej siostrze. Wychodząc z domu, zawsze całuje się z żoną, a gdy się zapomni, ta sama upomina go, by pożegnał się także z dziewczyną.

Pozwalam mu na zabawy z moją młodszą siostrą. Takim rodzajem żony jestem — zapewnia na TikToku.

Wymienia się mężem z mamą i siostrą 3i4 - fot. screenshot TikTok @bianca.diedericks_metys

 

Wymienia się mężem z mamą i siostrą 3i4 – fot. screenshot TikTok @bianca.diedericks_metys

Z jakiegoś powodu profil Brooks zginął z TikToka, jednak jak wiemy, w internecie nic nie ginie. Pojawiło się już wiele przeróbek, a inni twórcy chętnie dzielą się swoją opinią na temat dziwnej rodzinki. Niektórzy oczywiście pochwalają to, że są ze sobą tak blisko, jednak nie brakuje też negatywnych ocen. Wiele osób podejrzewa, że „układ idealny” legnie w gruzach, gdy jedna z nich pokłóci się z mężczyzną. Kolejni piszą, że mężczyzna w którymś momencie od nich odejdzie, bo poczuje się znudzony. Swoją drogą, wyobrażacie sobie, co by było, gdyby przestało mu się układać z Madi i chciałby zostać z jej matką?! Najwięcej wpisów głosi jednak, że coś takiego w ogóle nie powinno się wydarzyć.

A wy jakie zdanie macie na ten temat?

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Monika Kuszyńska - fot. Screenshot Instagram @monika_kuszynska_official

Monika Kuszyńska została żoną kolegi z zespołu. O mały włos, a do ślubu by nie doszło. „Widziałam w nim fajnego kolegę i tyle”

Kinga Wiczyńska - fot. YouTube screenshot @kiniawiczynska

Kinia Wiczyńska w poruszającym wyznaniu. Influencerka zniszczyła sobie zdrowie lekiem na cukrzycę. Brała go, żeby schudnąć. „Trzy razy zabierała mnie KARETKA”