w

Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Sahar Tabar przeszła ponad pięćdziesiąt operacji plastycznych i wylądowała W WIĘZIENIU

Sahar Tabar - fot. Instagram @sahartabar.official
Sahar Tabar - fot. Instagram @sahartabar.official

Sahar Tabar zdobyła międzynarodową popularność jako zombie Angelina Jolie. Przeszła ponad pięćdziesiąt operacji, a jej nieudana metamorfoza okazała się być tylko początkiem kłopotów. Kobieta wylądowała w więzieniu.

Angelina Jolie to amerykańska gwiazda kina. Jest znana nie tylko z talentu aktorskiego, ale również ze swojej wyjątkowej urody. Jej charakterystyczne kości policzkowe są marzeniem wielu kobiet na całym świecie. Pomimo że Jolie od kilku lat coraz rzadziej pojawia się na ekranie, wciąż uznawana jest przez fanów za ideał piękna. Niektóre wielbicielki gwiazdy idą o krok dalej i oprócz zachwycania się jej urodą, próbują się do niej upodobnić.

Chciała wyglądać jak Angelina Jolie i trafiła do więzienia

Jedną z osób, które postanowiły zmienić wygląd, by upodobnić się do Angeliny Jolie, jest Sahar Tabar. O młodej Irance zrobiło się głośno już kilka lat temu, gdy jej pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci. Początkowo zmiany, których dokonywała faktycznie upodabniały ją do idolki. Po kilku kolejnych zabiegach zaczęła bardziej przypominać jej karykaturę. Usta Tabar wydawały się coraz bardziej napuchnięte, a kości policzkowe wklęsłe.

Internauci śledzili to, jak zmieniał się wygląd dziewczyny i byli bezlitośni. Nadali jej przydomek Zombie Angelina. Ona jednak nie przejmowała się negatywnymi komentarzami i decydowała się na kolejne operacje, a jej profil w mediach społecznościowych stale się rozwijał.

Wtedy Sahar napotkała poważny problem. Jej działania zostały zauważone przez władze Iranu. Tam kobiety wciąż mają mocno ograniczone prawa. Wygląd Tabar i treści, które publikowała w sieci, zostały uznane za zagrożenie dla młodzieży. Postawiono jej również zarzut bluźnierstwa i podżegania do przemocy. W 2019 roku Tabar została aresztowana, a następnie usłyszała druzgocący wyrok. Skazano ją na 10 lat pozbawienia wolności.

Internetowa persona miała jednak szczęście w nieszczęściu, bo wypuszczono ją po czternastu miesiącach. Zawdzięcza to aktywistom działającym na rzecz przestrzegania praw człowieka, którzy zapewniali, że wpisy w sieci kobiety były żartobliwe.

Po odzyskaniu wolności przez Sahar wyszło na jaw, że poza wieloma zabiegami nie stroni też od przerabiania zdjęć. Jej najbardziej popularne fotki zostały mocno zmienione w odpowiednich programach graficznych. Sama zainteresowana przyznała, że żałuje mocnej ingerencji w swój wygląd.

Jej wyjście z więzienia wiązało się z dużym zainteresowaniem mediów, a ona sama udzieliła nawet wywiadu. Dzisiaj jednak unika mediów społecznościowych, a marzenie o sławie zostawiła za sobą.

fot. Instagram @sahartabar.official
fot. Instagram @sahartabar.official
fot. Instagram @sahartabar.official
fot. Instagram @sahartabar.official
fot. Instagram @sahartabar.official

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Co się dzieje z ciężarną Sandrą Kubicką? Nagle zniknęła z sieci, a teraz przerwała milczenie. „Najtrudniejszy okres w moim życiu”. Fani odchodzą od zmysłów

Beata Kozidrak - fot. Instagram @beatakozidrak

Tak mieszka Beata Kozidrak. Wybrała willę z daleka od centrum miasta. Wnętrza robią wrażenie (FOTO)