w

Ogromne rozczarowanie koncertem „Wodecki Twist” na Polsat Hit Festiwal. Internauci nie kryją oburzenia. „To była obraza wielkiego artysty”

Natalia i Paulina Przybysz, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra, Dawid Tyszkowski i Piotr Odoszewski. - fot. Instagram screenshot @polsatofficial
Natalia i Paulina Przybysz, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra, Dawid Tyszkowski i Piotr Odoszewski. - fot. Instagram screenshot @polsatofficial

Koncert Wodecki Twist, który był częścią Polsat Hit Festiwal 2024, nie spodobał się ogromnej grupie słuchaczy. Na profilu instagramowym Polsatu zaroiło się od krytycznych komentarzu. Wielu internautów nie gryzło się w język.

Polsat Hit Festiwal jak zwykle wzbudził dużo emocji. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, jako że występują na niej najsłynniejsze gwiazdy polskiej muzyki. Tegoroczne wydarzenie miało być odświeżoną wersją tego z poprzednich lat. Zmieniono nieco nazwę, a prowadzącą imprezy została Katarzyna Cichopek.

Koncert „Wodecki Twist” oburzył internautów

Występy podczas imprezy wzbudziły skrajne emocje wśród internautów, o czym oni chętnie informowali w mediach społecznościowych. Najpierw niezadowolenie słuchaczy wzbudził Diamentowy Koncert. Teraz w sieci trwa dyskusja o występie Wodecki Twist.

Wodecki Twist to koncert w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu takich artystów jak: Natalia i Paulina Przybysz, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra, Dawid Tyszkowski i Piotr Odoszewski. Ich występ niestety nie spotkał się z pozytywnym odbiorem. Na oficjalnym profilu Polsatu na Instagramie internauci wyrazili swoje oburzenie.

  • Co wy najlepszego zrobiliście z piosenkami pana Wodeckiego?
  • Wodecki-Mistrz w grobie się przewraca. Co to ma być?! Profanacja jego piosenek.
  • To wygląda jak zemsta Polsatu na Wodeckim.
  • Ciekawe, czym wam tak podpadł.
  • To była obraza wielkiego artysty.
  • Wstyd, Tragedia, dobrze, że Wodecki tego nie widział.
  • Masakra.
  • Zniszczyliście arcydzieło.

Czy naprawdę było aż tak źle?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Nicki Minaj - fot. YouTube @AppleMusic

Nicki Minaj została ARESZTOWANA. Zaskakujący powód zatrzymania. Raperka relacjonowała zajście w mediach społecznościowych. „Płacą im za sabotaż mojego koncertu”

Daria Zawiałow - fot. Instagram @zavialovd

Daria Zawiałow pochwaliła się romantyczną fotografią. Pokazała partnera w całej okazałości. Kim jest jej ukochany? (FOTO)