w ,

Grzegorz Mielec z pierwszej edycji „Big Brothera” jest dziś nie do poznania! Wiele lat temu wyemigrował do Brazylii. Czym się teraz zajmuje?

fot. AKPA
fot. AKPA

Grzegorz Mielec z pierwszej edycji Big Brothera po programie wycofał się z show-biznesu. Dzisiaj jest nie do poznania. Wiele lat temu zaczął podróżować po świecie i finalnie został w Brazylii. Czym się dzisiaj zajmuje? To może zaskoczyć!

Big Brother to program, który wiele lat temu bił rekordy popularności. To on zapoczątkował trend reality show. Kiedy w 2001 roku na antenie telewizji TVN wyemitowano pierwszą edycję, oglądały ją setki tysięcy widzów. Format polegał na tym, że grupka ludzi zamieszkała w Domu Wielkiego Brata, gdzie była nagrywana przez wszechobecne kamery. Uczestnicy nie mieli żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym.

Pierwsza edycja zapadła widzom w pamięci najbardziej, jako że to było pierwsze spotkanie z takim formatem. Ogromne zainteresowanie budziła rozwijająca się na ekranie relacja Karoliny Pachniewicz i Grzegorza Mielca. Para nie szczędziła sobie czułości i wydawała się naprawdę zakochana. Kiedy Grzegorz został wyeliminowany z show, Karolina z własnej woli opuściła Dom Wielkiego Brata.

Para spotykała się jeszcze przez jakiś czas po programie, ale finalnie postanowili się rozstać. Deklarowali, że pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Tak dziś wygląda Grzegorz Mielec. Wyemigrował do Brazylii

Grzegorz Mielec jakiś czas później zrezygnował ze świata show-biznesu. Postanowił spełnić swoje marzenie z dzieciństwa.

Kiedyś, bardzo dawno temu, kiedy byłem małym dzieckiem, mówiłem mojej mamie, że będę jeszcze mieszkał w takim miejscu, gdzie niebo jest niebieskie przez cały rok i słońce świeci zawsze – wyznał w rozmowie z portalem Noizzz.pl.

Były uczestnik Big Brothera szukał swojego miejsca w różnych stronach świata. Zwiedził Europę i USA. W końcu osiadł w Brazylii, gdzie mieszka już od prawie dwudziestu lat.

Po pierwszych grudniowych wakacjach na plaży w Brazylii w mojej głowie zrodził się pomysł, nawet jeszcze nie plan, że może warto byłoby wszystko zmienić i mieć lato w czasie zimy – wspominał.

Tam znalazł pracę i dom. Początkowo zajmował się promowaniem Polski w Brazylii i nawet dostał za to nagrodę.

W przyszłym roku stukną mi dwie dekady, od kiedy trochę przed Bożym Narodzeniem wsiadłem do samolotu i przyleciałem tu już nie na wakacje, tylko na stałe. Przez kilkanaście lat pracowałem w São Paulo dla Domu Kultury Polskiej księcia Sanguszko. Zajmowałem się tam promowaniem Polski w Brazylii na różnych płaszczyznach takich jak kultura, biznes czy turystyka. W pewnym momencie dostałem nawet za to medal od Ministra Kultury.

Obecnie pracuje w branży fotowoltaicznej.

Obecnie jestem głównie przedstawicielem firmy z Wrocławia, która działa w branży związanej z elektrowniami wodnymi. Brazylia ma bardzo dużo rzek, więc sprzedajemy tutaj instalacje, które chronią ryby przed dostawaniem się do turbin zasilających takie elektrownie. Właśnie skończyłem miesięczny, a nawet trochę dłuższy objazd po kraju w tym celu. To dla mnie bardzo ciekawe zajęcie, bo wiąże się z częstymi podróżami, podczas których pokonuję tysiące kilometrów – opowiedział.

Od emisji Big Brothera minęło wiele lat, a wszyscy uczestnicy bardzo się zmienili. Grzegorz wciąż ma koleżeński kontakt z Karoliną Piechniewicz. Szczęście odnalazł natomiast u boku mężczyzny, z którym czasem dodaję fotki na Instagram.

fot. Instagram @gregmielec

fot. Instagram @gregmielec
fot. Mikulski/AKPA

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Blanka i U.S. Naval Forces Europe and Africa Band - fot. materiały prasowe RMF FM

Blanka dała wyjątkowy popis w Krakowie! Zagrała koncert z amerykańską orkiestrą! To było spektakularne show z żołnierzami (FOTO)

Ewa Demarczyk, Krystyna Janda - fot. AKPA

Ewa Demarczyk POBIŁA Krystynę Jandę. Aktorka po latach ujawniła prawdę. Co było powodem konfliktu? „Była w jakiejś pasji!”