w

Dorota Wellman zdradziła, czemu bojkotuje social media. To dlatego nie ma jej na Instagramie!

Dorota Wellman fot. AKPA - Piętka Mieszko

Dorota Wellman jest niezwykle popularna, lecz w przeciwieństwie do wielu kolegów i koleżanek z branży nie udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego nie znajdziemy jej na Instagramie. Powód może zaskoczyć.

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w kraju i od lat prowadzi programy rozrywkowe. W przeszłości pracowała w Telewizji Polskiej i współprowadziła „Pytanie na śniadanie”, lecz po licznych perturbacjach ze stacją Wellman oraz Marcin Prokop postanowili przejść do TVN, gdzie zasłynęli jako zgrana para prowadzących „Dzień dobry TVN”.

Wellman jest ceniona za profesjonalizm i poczucie humoru, w związku z czym dorobiła się wiernej grupy fanów. Choć mogłoby się wydawać, że tak jak większość gwiazd Dorota będzie chętnie udzielać się w social mediach, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej i dziennikarka bojkotuje media społecznościowe.

Dorota Wellman o mediach społecznościowych

Prowadząca „DDTVN” nie lubi dzielić się osobistymi tematami i mało kto wie, jak wygląda jej życie prywatne. Dziennikarka w wywiadach woli skupiać się na swoich osiągnięciach i pracy. W niedawnej rozmowie z „Pudelkiem” Wellman wyznała, że nie chce mieć wielu kont w mediach społecznościowych, bo mogłaby szybko znudzić się fanom.

Media społecznościowe nie są mi do niczego potrzebne. Często pojawiam się w telewizji i nie chciałabym pojawiać się gdzieś jeszcze. Uważam, że bardzo szybko znudziłabym się ludziom. Nadmiar Wellman będzie do wyrzygania – powiedziała.

Dorota Wellman podkreśliła, że social media nie są jej potrzebne, bo nie chce dzielić się swoim życiem z kompletnie obcymi osobami.

Nie chciałabym dzielić się życiem prywatnym z obcymi – dodała Wellman.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tiktokerka utknęła w przejściu między siedzeniami. Oskarżyła linie lotnicze o „dyskryminację” (VIDEO)

Anna Głogowska z bratem i jego żoną - fot. Instagram @annaglogowska_official

Nie żyje brat Anny Głogowskiej. Miesiąc temu ożenił się z miłością swojego życia. „Miał najładniejszy uśmiech na świecie”