w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Nie żyje brat Anny Głogowskiej. Miesiąc temu ożenił się z miłością swojego życia. „Miał najładniejszy uśmiech na świecie”

Anna Głogowska z bratem i jego żoną - fot. Instagram @annaglogowska_official
Anna Głogowska z bratem i jego żoną - fot. Instagram @annaglogowska_official

Anna Głogowska przekazała druzgocącą informację. Jej brat, Arkadiusz Głogowski, nieoczekiwanie odszedł. Tancerka pożegnała go w poruszających słowach. W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłego partnera, Piotra Gąsowskiego.

Anna Głogowska w przeszłości zaistniała w show-biznesie jako tancerka w programie Taniec z gwiazdami. To właśnie tam poznała Piotra Gąsowskiego, z którym połączyło ją płomienne uczucie, którego owocem jest urodzona w 2007 roku córka, Julia. Dowodem na to, jak dużą popularnością cieszyła się w przeszłości jest chociażby to, że wraz z aktorem zajęli 7. miejsce w rankingu najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie.

Choć teraz nieczęsto pojawia się na szklanym ekranie i coraz rzadziej udziela wywiadów, wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie relacjonuje swoją codzienność. W poniedziałkowy poranek opublikowała post, którego nikt się nie spodziewał.

Nie żyje brat Anny Głogowskiej

Głogowska pozostaje z rodziną w bardzo dobrych stosunkach i od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych kadry z krewnymi. 16 kwietnia tego roku poinformowała, że dzień wcześniej jej brat, Arkadiusz, ożenił się z miłością swojego życia, Anetą. Na niewielkiej uroczystości pojawili się ich najbliżsi, z którymi celebrowali ten ważny dla nich dzień.

15 kwietnia 2023
Julka właśnie sypnęła ryżem Młodej Parze na SZCZĘŚCIE…
HURRRA! Nareszcie!
Aneta i Arkadiusz Głogowscy
Ps. I wszyscy mamy od teraz te same inicjały „AG” 

W nocy z niedzieli na poniedziałek (28-29 maja) na profilu tancerki ukazał się łamiący serce wpis. Dowiedzieliśmy się z niego, że jej ukochany brat nie żyje. Pożegnała go w niezwykle pięknych słowach oraz opublikowała kilka pamiątkowych, czarno-białych fotografii.

Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie…

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z kondolencjami i słowami wsparcia:

  • Sylwia Peretti: Strasznie mi przykro
  • Elżbieta Romanowska: Aneczko ukochujemy mocno i z całych sił tulimy do serca. Wyrazy współczucia
  • Małgorzata Ohme: Przytulam.
  • Magda Steczkowska: Aneczko, bardzo mi przykro. Przytulam mocno Ciebie i całą rodzinę.
  • Agnieszka Mrozińska: Kochana tak bardzo mi przykro. Moje najszczersze kondolencje. Niech spoczywa w pokoju wiecznym [*]. Tulę Cię bardzo mocno.
  • Rafał Królikowski: Współczuję.

Wzruszający wpis zamieścił też Piotr Gąsowski. Mimo iż nie są parą od lat, to wciąż pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… Dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł, z przeświadczeniem, że Go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję, wspieram…

Piotr Gąsowski - fot. Instagram @annaglogowska_official
Piotr Gąsowski – fot. Instagram @annaglogowska_official

Redakcja Pantofelka przesyła Annie Głogowskiej i całej jej rodzinie najszczersze wyrazy współczucia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dorota Wellman zdradziła, czemu bojkotuje social media. To dlatego nie ma jej na Instagramie!

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor - fot. AKPA

Katarzyna Dowbor odsłania kulisy zwolnienia z Polsatu. Niełatwo było jej się pogodzić z utratą pracy. „Poczułam się UPOKORZONA”