w

Plejada gwiazd przybyła na prezentację jesiennej ramówki TVN. Wojciechowska postawiła na błękitny total look, a Rozenek? (FOTO)

Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Agata Młynarska - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA
Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Agata Młynarska - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA

W środę 23 sierpnia w Sopocie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Wydarzenie przyciągnęło plejadę gwiazd związanych ze stacją. Kreacje niektórych z nich od razu wyróżniały się z tłumu. Kto wyglądał najlepiej?

Lato powoli zmierza ku końcowi, a to oznacza tylko jedno — rusza sezon na prezentację jesiennych ramówek wiodących stacji. Telewizja Polska już w ubiegłym tygodniu ogłosiła, czym zamierza przyciągnąć widzów przed ekrany w najbliższych miesiącach, a teraz nadszedł czas na TVN. Najnowszy program przedstawiono w Sopocie, gdzie od kilku dni trwa Top of the Top Sopot Festival.

Plejada gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN

Jak co roku wydarzenie przyciągnęło całą plejadę gwiazd. Na ściance zapozowali m.in. Marcin Prokop, który już wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się w roli jurora programu Mam Talent. Nie mogło też zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, która jak zawsze zachwyciła zgromadzonych modną stylizację. Specjalnie na tę okazję włożyła niebieski komplet składający się ze spodni z luźnymi nogawkami oraz topu z krótkim rękawkiem i ciekawym wycięciem po bokach.

Do fotek zapozowała również odmieniona Małgorzata Rozenek, która włożyła jasnożółtą, obcisłą suknię z odkrytymi ramionami. Wysoko upięty koczek, finezyjne okulary przeciwsłoneczne i niewielka torebka idealnie dopełniły jej stylizację.

O tytuł najlepiej ubranej gwiazdy z powodzeniem mogła konkurować Martyna Wojciechowska, która postawiła na błękitny total look. Modny kombinezon z szerokim pasem w talii podkreślił jej smukłą sylwetkę. Kreacja, choć prosta, to szalenie efektowna, nie wymagała zbyt wielu dodatków. Delikatny makijaż i biżuteria sprawiły, że popularna podróżniczka wyglądała modnie i świeżo.

Do zdjęć zapozowali również: Katarzyna Sokołowska, Bartosz Gelner, Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska,, Dorota Wellman, Agata Młynarska, Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, Olivier Janiak, Bartłomiej Jędrzejak, Marcin Tyszka, Monika Olejnik, Anna Starmach, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski, Ewa Gawryluk, Gabi Drzewiecka, Malwina Wędzikowska, Katarzyna Wajda, Robert Stockinger, Anna Senkara, Marta Malikowska, Wojciech Łozowski, Mateusz Hładki, Katarzyna Kieli, Krystian Pesta, Katarzyna Wajda, Adrian Mielnik.

Kto według was wyglądał najlepiej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin z okazji wizyty na Hawajach pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz, Elżbieta Zapendowska - fot. Instagram @kwiatjabloni Youtube @PatrykCzerniejewski

Elżbieta Zapendowska chłodno komentuje sukces Kwiatu Jabłoni. „Wokalnie nie ma co ich oceniać”