w

Elżbieta Zapendowska chłodno komentuje sukces Kwiatu Jabłoni. „Wokalnie nie ma co ich oceniać”

Katarzyna Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz, Elżbieta Zapendowska - fot. Instagram @kwiatjabloni Youtube @PatrykCzerniejewski
Katarzyna Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz, Elżbieta Zapendowska - fot. Instagram @kwiatjabloni Youtube @PatrykCzerniejewski

Kwiat Jabłoni został nagrodzony Bursztynowym Słowikiem podczas Top of the Top Sopot Festival. Elżbieta Zapendowska skomentowała ich sukces, wbijając szpilkę duetowi. Co powiedziała?

Katarzyna i Jacek Sienkiewiczowie od lat podbijają serca słuchaczy. Dzieci lidera zespołu Elektryczne Gitary cieszą się ogromną popularnością przez połączenie brzmienia popowego z folkiem i poetyckie teksty. Mają rzeszę fanów w każdym wieku. Ich ciężka praca doprowadziła do otrzymania Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festival.

Ta nagroda jest dla nas wyjątkowo ważna, czujemy, że jest dla nas legendarna. Nigdy nam nie przyszło do głowy, że tutaj będziemy – mówili, odbierając statuetkę

Zapendowska surowo o Kwiecie Jabłoni

Najwyraźniej jednak słynnemu rodzeństwu nie udało się skraść serc wszystkich słuchaczy. Znana trenerka śpiewu Elżbieta Zapendowska wypowiedziała się o nich w rozmowie z Plejadą. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, co do tego, co myśli o artystach. Chociaż starała się odpowiadać z dystansem, można z rozmowy wyłapać szpilki wbite w rodzeństwo. Wyjaśniła, na czym jej zdaniem polega sukces Kwiatu Jabłoni.

Wysokiego poziomu podczas konkursu Bursztynowego Słowika nie było, ale spodziewałam się, że Kwiat Jabłoni wygra, bo jest dość mocno lansowany w mediach internetowych i nie tylko. Wokalnie nie ma co ich oceniać, bo tutaj bardziej chodzi o repertuar, który ma lekki poetycki sznyt. I na tym polega fenomen Kwiatu Jabłoni.

Następnie Zapendowska wyjawiła, że w jej odczuciu, nagroda powinna trafić w ręce innej wokalistki.

Propozycje okazały się dosyć ciekawe. Mnie osobiście najbardziej podobała się Bovska i jej piosenka „Ziemia mi się pali”.

Trenerka śpiewu przyznała, że nie jest największą fanką repertuaru prezentowanego przez artystów w Sopocie, ale ogląda, żeby być na bieżąco ze światem muzyki.

Komu Wy przyznalibyście Słowika?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.

Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Agata Młynarska - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA

Plejada gwiazd przybyła na prezentację jesiennej ramówki TVN. Wojciechowska postawiła na błękitny total look, a Rozenek? (FOTO)

Dzień dobry TVN - fot. Gałązka/AKPA

Jesienna ramówka TVN za nami. Wciąż nie wybrano nowych prowadzących „DDTVN”. „Szukamy, przyglądamy się”