w

Kinga Rusin z okazji wizyty na Hawajach pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin fot. Instagram @kingarusin
Kinga Rusin fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin relacjonuje obecnie w sieci swój pobyt na Hawajach. Dziennikarka postanowiła opowiedzieć fanom o swojej pierwszej wizycie na wyspie Maui, która zaszczepiła w niej pasję do podróży. Przy okazji podzieliła się także archiwalnymi zdjęciami sprzed ponad 30 lat. Bardzo się zmieniła?

Kinga Rusin zdobyła wielką rozpoznawalność dzięki wieloletniej pracy w telewizji. Choć była prowadząca „Dzień dobry TVN” niewątpliwie osiągnęła sukces w branży, jej marzenia były zupełnie inne i dziennikarka kilka lat temu postanowiła rzucić pracę, a wszystko by wyruszyć w niekończącą się podróż po świecie.

Rusin wraz ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, odwiedza najodleglejsze i najciekawsze zakątki naszej planety i chętnie relacjonuje swoje przeżycia na Instagramie. Dziennikarka nie zapomina także o tym, co dzieje się w Polsce, i na bieżąco komentuje najważniejsze wydarzenia w kraju.

Kinga Rusin na Hawajach

Kinga na swoim profilu pochwaliła się teraz wizytą na Hawajach, która miała wyglądać zgoła inaczej. Celebrytka przekazała, że w związku z pożarami, które strawiły część wyspy Maui, wraz z ukochanym zdecydowali się ograniczyć swój tygodniowy pobyt na wyspie do zaledwie 24 godzin. Jednocześnie podkreśliła jednak, że jedynie fragment Maui został zniszczony przez ogień.

Mieliśmy pierwotnie w planach tydzień na Maui. Oczywiście zrezygnowaliśmy mimo iż 95% wyspy jest nietknięte – napisała

Dziennikarka postanowiła wrócić wspomnieniami do pobytu na Hawajach z mamą, który miał miejsce, gdy miała zaledwie 21 lat. Kinga nie ukrywała, że wyspa Maui zrobiła na niej wtedy wielkie wrażenie i możliwe, że to właśnie wówczas zrodziła się jej pasja do dalekich podróży.

Rusin opublikowała kilka archiwalnych zdjęć sprzed 31 lat i opowiedziała o swoich przeżyciach.

To było przeżycie nie do opisania! Nigdy wcześniej nie byłam w tropikach, nigdy nie zetknęłam się z taką nieziemską przyrodą, krystaliczną, turkusową wodą i bogatą, lokalną kulturą. Nie wiem, czy to właśnie nie w tamtej chwili narodziła się we mnie pasja do dalekich podróży, która czekała tyle lat na realizację… – podkreśliła.

Podróżniczka wyznała, że chciała pokazać swoje ulubione miejsca swojemu ukochanemu, lecz przeszkodziła jej w tym niedawna tragedia.

Chciałam pokazać tu Markowi te wszystkie miejsca, które do dziś tak dobrze pamiętam… No i hotel, w którym zatrzymałam się z mamą 31 lat temu, w centrum historycznej Lahainy… Nie ma go już, nie ma Lahainy…Wszystko spłonęło w ciągu zaledwie kilku godzin, w nocy – ubolewała.

Zobaczcie, jak Kinga Rusin wyglądała 31 lat temu!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa - fot. Podlewski, Engelbrecht/AKPA

Robert Kozyra ostro podsumował zatrudnienie Wieniawy w „Mam Talent”. Nazwał ją „drętwą pseudoaktorką”! Julia odpowiedziała mu w DDTVN

Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Agata Młynarska - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA

Plejada gwiazd przybyła na prezentację jesiennej ramówki TVN. Wojciechowska postawiła na błękitny total look, a Rozenek? (FOTO)