w

Kinga Rusin zdradza jaką kwotę przekaże na WOŚP i namawia: „Grajmy z Orkiestrą na przekór pisowskiej propagandzie”

Fot. YouTube (Screenshot)

Kinga Rusin od lat lojalnie wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka, a także namawia fanów, aby robili to samo. W tym roku przy tej okazji również wbiła szpilkę partii Prawa i Sprawiedliwości.

Kingę Rusin bez wątpienia możemy określić człowiekiem orkiestrą więc i jej zaangażowanie w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie są niczym zaskakującym. Dziennikarka, którą w ostatnich miesiącach częściej widujemy w roli podróżniczki, w tym roku również postanowiła namawiać swoich widzów do wsparcia tej budzącej wielkie emocje inicjatywy.

Kinga jednak nie byłaby sobą, gdyby odpuściła tę okazję i nie wbiła szpilki partii rządzącej, na którą jest wyjątkowo cięta. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość ma mocno nie po drodze z Jurkiem Owsiakiem i jego fundacją, a to jest nie w smak dziennikarce.

Właśnie dlatego Kinga ze słonecznej kostarykańskiej plaży nagrała krótki klip do swoich fanów, który okrasiła obszernym opisem.

  • Dziś gramy z Orkiestrą! Pokażmy rządowi, w roku wyborczym, jak wygląda prawdziwa mobilizacja, że nie damy się zastraszyć i zniechęcić, bo LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ! Grajmy z Orkiestrą na przekór pisowskiej propagandzie. Pobijmy kolejny rekord hojności. Wy-grajmy lepszą, zdrowszą, pod każdym względem Polskę!
Kinga Rusin, fot. Instagram
Kinga Rusin, fot. Instagram

Następnie zdradziła jaką kwotę wraz z Markiem chce przekazać na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Napisała:

  • My z Markiem tradycyjnie, jak co roku, też chcemy się dołożyć do wspólnej orkiestrowej skarbonki! Zasilimy konto WOŚP ponad 30. tysiącami złotych, żeby wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego do diagnostyki SEPSY. Serdecznie namawiamy do wpłat i licytacji. Każdy gest MA znaczenie.

Kinga zrobiła solidną reklamę WOŚP na kostarykańskiej ziemi, na której jakiś czas temu uwiła sobie przytulne gniazdko. Przypomnijmy, że Kinga z Markiem właśnie tam kupili sobie dom. Z uśmiechem od ucha do ucha przekazała Polakom pozdrowienia od Kostarykańczyków.

Nasi kostarykańscy przyjaciele, z którymi na co dzień surfujemy byli zachwyceni ideą Orkiestry, kiedy im o niej opowiedzieliśmy. Przesyłają wszystkim Polakom, za naszym pośrednictwem, serdeczne pozdrowienia (obejrzyjcie filmik 😉). Mamy być z czego dumni!

Fot. Kinga Rusin / Instagram

Pozwoliła sobie również wypunktować nieodpowiedzialną politykę finansową PiS i wytknąć partii rozdawnictwo, na którym cierpi mnóstwo obywateli.

  • W czasach kryzysu i inflacji, w którą wpędziła nas nieodpowiedzialna polityka finansowa PiS, w czasach rozdawnictwa państwowych pieniędzy, których brakuje na wszystko co ważne, ale nie brakuje na propagandę tvp, zakładane przez krewnych i znajomych fundacje „krzaki”, na giga pensje w państwowych przedsiębiorstwach, to zwykli obywatele muszą wziąć odpowiedzialność za wyposażenie służby zdrowia, żeby nie odstawała od światowych standardów, żeby zdrowiej nam się żyło w tym coraz bardziej chorym kraju.

Wygląda jednak na to, że Kinga z optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy, że wszystko jest w „naszych rękach”.

Wszystko w naszych rękach. Dosłownie! Jeszcze będzie przepięknie! A teraz bawmy się z Orkiestrą! Niech gra do końca świata i jeden dzień dłużej… Pura vida!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Cleo - fot. Instagram @cleo_don

Cleo na scenie jest kolorowym ptakiem, tymczasem w jej domu króluje czerń. Stylowy kominek i marmurowe posadzki przyciągają wzrok

Maciej Musiał, Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official, @maciejmusial_official

Maciej Musiał wrzucił do sieci półnagą fotkę. Magda Gessler od razu zareagowała. Niezła z niej kocica!