w

Koniec konfliktu Rozenek i Rusin? Gwiazdy od lat nie pałają do siebie sympatią. Teraz połączyła je niechęć do tej samej osoby. O kim mowa?

Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin - fot. Instagram @m_rozenek @kingarusin
Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin - fot. Instagram @m_rozenek @kingarusin

Byłe gwiazdy Dzień Dobry TVN od lat łączyły napięte stosunki. Wszystko wskazuje na to, że teraz nadchodzi odpowiedni moment na zakopanie toporu wojennego. Okazuje się, że nic tak dobrze nie łączy, jak wspólny wróg.

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie ukrywały tego, że nie pałają do siebie sympatią. Przez wiele lat nie szczędziły sobie uszczypliwości, które najczęściej pojawiały się w komentarzach w mediach społecznościowych. Jeden z najgłośniejszych momentów tego konfliktu był wtedy, gdy Rozenek zarzuciła koleżance po fachu bycie proekologiczną w celu promocji swoich produktów. Wtedy Rusin nie wytrzymała. Opublikowała na Facebooku obszerny wpis, który nie pozostawił wątpliwości co do relacji celebrytek.

No dobra, nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! – grzmiała wówczas Rusin.

Wieloletni konflikt Rusin i Rozenek zażegnany?

Teraz Kinga Rusin ma jeszcze jeden medialny konflikt z…Krzysztofem Stanowskim. Była gwiazda Dzień dobry TVN śledzi wydarzenia w Polsce i często komentuje je w mediach społecznościowych. Po serii krytycznych wpisów na temat Kanału Zero, dziennikarz również w nią uderzył. Nazwał ją rozhisteryzowaną babą, która dostaje pier*olca na jego punkcie. Na tym się nie skończyło. Ostre wymiany zdań pomiędzy Rusin, a Stanowskim wciąż trwają. Jeszcze nie padło ostatnie słowo.

Małgorzata Rozenek w najnowszej rozmowie z portalem Świat Gwiazd wypowiedziała się na temat rozgrywającego się konfliktu. Redaktorka zadała jej pytanie, który kanał woli: Sportowy, z którego niedawno odszedł wyżej wspomniany dziennikarz, czy Zero, który prowadzi obecnie. Celebrytka dała do zrozumienia, że nie jest fanką twórczości mężczyzny.

Ani to, ani to (…) Ja jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego, co robi zawodowo, ani tego, jak zachowywał się przez ostatnie parę lat.

W dalszej części wypowiedzi zdradziła, że w rozgrywającym się aktualnie konflikcie jest po stronie Kingi Rusin.

Nie chcę rozpoczynać dramy, bo wiem, że moja koleżanka po fachu – Kinga, jest teraz z nim na wojennej ścieżce, ale tak jak rzadko kiedy mam okazję, żeby się z Kingą Rusin zgodzić, tak akurat w tym przypadku się zgadzam – wyznała.

Czy to oznacza pojednanie gwiazd?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Tomasz Komenda, Teresa Klemańska - fot. screenshot YouTube @UwagaTVN, AKPA

Matka Tomasza Komendy zabrała głos po śmierci syna. Padły przejmujące słowa. „Z jego śmiercią nie pogodzę się NIGDY”

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski - fot. Instagram @olgaboladzofficial

Olga Bołądź WYSZŁA ZA MĄŻ za Jakuba Chruścikowskiego! Sekretnego ślubu udzielił im Rafał Trzaskowski?