w

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zebraliśmy wszystkie informacje na jej temat.

Małgorzata Anna Rozenek-Majdan z domu Kostrzewska, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. W przeszłości nic nie wskazywało na to, że zwiąże się z show-biznesem. Drzwi do kariery otworzył jej program Perfekcyjna pani domu, którego została prowadzącą. Nie był to jednak jej telewizyjny debiut. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na jej temat.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma 43 lata. Urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Wiek gwiazdy w przeszłości budził sporo kontrowersji, a wiele osób uważało, że się odmłodziła.

Wszystko zaczęło się od jej pojawienia w programie Kobieta Cafe w 2010 roku. Koło jej nazwiska wyświetlono, że ma 41 lat. Wtedy nikt nie zwracał na to uwagi, jednak gdy jej kariera zaczęła nabierać tempa, zaczęło pojawiać się coraz więcej wątpliwości.

Przy okazji kolejnych urodzin, internauci zaczęli wytykać jej, że próbuje na siłę odmłodzić się o 10 lat. Ostatecznie Rozenek zdecydowała się odnieść do tych insynuacji:

Podpisano mnie na tzw. belce: >>Małgorzata Rozenek, 41 lat<<, zamiast >>31 lat<<. Ale najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi 10 lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam – tłumaczyła w rozmowie z Party.

Tłumaczenia gwiazdy okazały się niewystarczające. Internauci zaczęli szukać więcej informacji na jej temat i odnaleźli rzekomo jej prawdziwe zdjęcia z czasów szkolnych, które zostało wykonane w 1988 roku.

Ostatecznie sprawą tą zainteresowali się dziennikarze, którzy ustalili, że wobec powyższego musiałaby pisać maturę w wieku 10 lat, co było oczywiście niemożliwe. Zaskakujący okazał się jednak fakt, że odnaleziona na zdjęciach kobieta, Małgorzata Kostrzewska, nie tylko nazywała się tak jak ona, ale i była do niej łudząco podobna. Gwiazda TVN niezwłocznie zareagowała na te doniesienia i sama była zaskoczona tym, że ma sobowtóra.

Pudelek postanowił poszukać mojego sobowtóra. Odnalazł Małgorzatę Kostrzewską, ale… to nie jestem ja. Dlatego sama organizuje mój własny konkurs pt. >>Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie<<, bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym panią na obiad – napisała na Instagramie.

Mimo upływających lat nadal nie brakuje osób, które nie wierzą w wiek Rozenek. Ostatecznie poirytowana całą sytuacją zaoferowała nagrodę dla osoby, która znajdzie niezbite dowody na to, że w rzeczywistości jest starsza, niż podaje.

Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 – napisała.

Wiele wskazuje na to, że na tę chwilę nikomu nie udało się tego udowodnić, ale kto wie, co wydarzy się w przyszłości. Sama zainteresowana nie ułatwia zadania. Temat ten ponownie poruszył Kuba Wojewódzki podczas audycji WojewódzkiKędzierski dla Onetu. Zapytana o to, ile ma lat, odpowiedziała:

 Ja 42, albo 43 lata.

Małgorzata Rozenek – wczesne lata

Rodzicami Małgorzaty Rozenek są Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Jej ojciec jest ekonomistą związanym z partią PiS. Ma także starszego o pięć lat brata, Michała Kostrzewskiego, który widzom znany jest bliżej jako Misha Kostrzewski, jeden z jurorów reaktywowanego You Can DanceNowa generacja.

W 1997 roku ukończyła szkołę baletową, ale w przeciwieństwie do brata nie zdecydowała się kontynuować kariery tanecznej, choć zajmowała się tym przez 9 lat.

Rozenek obrała inną ścieżkę kariery. W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Napisała pracę magisterką pt. Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami. Podjęła także studia doktoranckie.

Kim jest brat Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma brata, Michała. W rzeczywistości przedstawia on się jako Misha Kostrzewski. Po raz pierwszy głośno o nim zrobiło się w 2013 roku, ponieważ towarzyszył siostrze na premierze filmu Mój biegun. Oczy wszystkich fotoreporterów zwrócone były na nich, ponieważ krótko przed tym gwiazda rozstała się z Jackiem Rozenkiem. Dziennikarze podejrzewali, że może to być jej nowy partner. Małgorzata szybko wyprowadziła ich z błędu:

To jest mój brat, Michał Kostrzewski – tłumaczyła.

Gwiazda wyjaśniła również, dlaczego jej starszy o 5 lat brat posługuje się zmienionym imieniem.

Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia

Michał urodził się w 1973 roku. Jest on niezwykle utalentowanym baletmistrzem, który cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku artystycznym. Miał okazję występować m.in. w Monte Carlo, a przez długi czas był także solistą w operze w Lyonie.

Mężczyzna w przeszłości mieszkał we Francji, gdzie realizował się zawodowo. Tam też założył rodzinę z Ksenią. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Niny, Yanny i Elisabeth. Ich związek jednak nie przetrwało, co tancerz przez długi czas ukrywał.

Półtora roku temu, w trakcie pandemii zostawiła mnie żona. To był dla mnie trudny moment. Byliśmy razem przez 30 lat, mamy trójkę dzieci. Pewnego dnia przyszła do mnie i powiedziała mi, że to koniec, że wszystko między nami się skończyło. I ja wiedziałem, że to prawda – powiedział Plejadzie.

Misha obecnie jest związany z Kingą, która współpracuje z Telewizją Polską. Świetnie układa mu się także życie zawodowe. W 2021 roku dołączył do grona jurorów programu You Can Dance – Nowa generacja.

Ile wzrostu ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma 170 cm wzrostu.

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek waży ok. 60 kilogramów.

Małgorzata Rozenek – związki

Małgorzata Rozenek miała trzech mężów. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła jeszcze w czasie studiów. Jej pierwszym mężem był prawnik Łukasz Bukaczewski. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Gwiazda nigdy nie wraca wspomnieniami do tamtego czasu.

Kolejnym mężem gwiazdy TVN był aktor Jacek Rozenek. Zakochani wzięli ślub w 2003 roku, a 17 kwietnia 2013 roku rozwiedli się.

Obecnie jest z Radosławem Majdanem. Para zorganizowała bajkową ceremonię 10 września 2016 roku. Znali się wówczas trzy lata.

Czy Małgorzata Rozenek ma dzieci?

Małgorzata Rozenek ma trzech synów: 16-letniego Stanisława (ur. 4 czerwca 2006), 12-letniego Tadeusza (ur. 24 maja 2010) oraz 2-letniego Henryka (ur. 10 czerwca 2020). Najstarsi chłopcy są owocem jej związku z Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy jest synem Radosława Majdana.

Czy Małgorzata Rozenek miała in vitro?

Małgorzata Rozenek urodziła trzech synów dzięki metodzie in vitro. W przeszłości tłumaczyła, że na jej płodność największy wpływ miał balet. Każdego dnia spędzała 6 godzin na wyczerpujących treningach. Głos w tej sprawie zabierali także lekarze, którzy tłumaczyli, że jest to kwestią indywidualną. Nie mniej jednak jest to niezwykle trudna sztuka i wymaga od baletnic wielu wyrzeczeń, które mogą mieć realny wpływ na ich zdrowie.

Z uwagi na to, że metoda in vitro jest niezwykle kosztowna, Małgorzata zdecydowała się założyć Fundację MRM, dzięki której osoby niezamożne mogą podejmować leczenie.

Zanim dojdzie do procedury in vitro, wydajesz jeszcze kilkadziesiąt tysięcy złotych na same badania. I tak naprawdę cały czas jesteś w punkcie wyjścia – tłumaczyła w podcaście Tak mamy!.

Temat ten stał się Małgorzacie bardzo bliski, dlatego też zdecydowała się wydać książkę In vitro. Rozmowy intymne, w której opowiedziała, jak dokładnie wygląda procedura oraz z czym się wiąże.

Małgorzata Rozenek poroniła

Małgorzata Rozenek dwukrotnie poroniła. Za drugim razem straciła ciążę bliźniaczą, o czym opowiedziała w podcaście Tak Mamy!:

Dwa razy nie wyszło. Za drugim razem to była ciąża bliźniacza, poroniona w 12. tygodniu, to nami tak tąpnęło strasznie.

Na szczęście udało jej się szczęśliwie zajść w kolejną ciążę, której owocem jest Henio. Marzenie to udało jej się spełnić dzięki lekarzom z przychodni Novum w Warszawie. Przyznaje, że nie planuje mieć więcej dzieci z uwagi na swój wiek.

Małgorzata Rozenek – kariera w show-biznesie

Małgorzata Rozenek zaczęła robić karierę w show-biznesie w 2007 roku. Wcześniej chętnie towarzyszyła mężowi podczas imprez branżowych, jednak unikała blasku fleszy i udzielania wywiadów. Po raz pierwszy telewidzowie mogli zobaczyć ją w Zaciszu gwiazd, programie emitowanym na antenie TVP. Nieco później zaczęła pojawiać się w formatach Polsat Cafe: Kobieta Cafe i Zrozumieć kobietę. Ostatni otworzył przed nią drzwi do kariery.

Od 2012 roku związana jest ze stacją TVN. Przez pierwsze dwa lata swojej działalności była prowadzącą show Perfekcyjna pani domu. Z biegiem czasu zaczęła otrzymywać coraz więcej ofert współpracy. Była m.in. jurorką Bitwy o dom (2013) oraz Project Runway. Prowadziła także Piekielny hotel oraz Projekt Lady.

Sporą popularność przyniosły jej również formaty realizowane dla TVN Style: W dobrym stylu (2016), Warsztat urody (2018), Poczuj się jak Małgosia Rozenek (2019) i Rozenek cudnie chudnie (2021).

Wraz z obecnym mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w show Azja Express (2016), a dwa lata później stacja TVN zaczęła emitować format Iron Majdan.

Rozenek jest również autorką kilku książek. Poniżej znajdziecie cały spis:

 • Perfekcyjna pani domu. Poradnik (2013)
 • Perfekcyjny ogród. Poradnik (2014)
 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (2014)
 • Jak dbać o siebie perfekcyjnie (2015)
 • Perfekcyjny organizer (2016)
 • Perfekcyjne maniery (2016)
 • Perfekcyjny ślub (2017)
 • In vitro. Rozmowy intymne (2019)
 • Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady (2020)

W jakim filmie wystąpiła Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek wystąpiła w filmie Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia. Już od dłuższego czasu marzyła o tym, by spróbować swoich sił w aktorstwie, jednak można przypuszczać, że na przeszkodzie stanęła jej trzecia ciąża. Gdy Henio przyszedł na świat, wznowiła rozmowy z reżyserem. Oboje byli bardzo podekscytowani wizją wspólnej współpracy.

Jak najbardziej jestem otwarty na współpracę z Małgosią. Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować — tłumaczył Vega w rozmowie z Super Expressem.

Przed rozpoczęciem nagrań Rozenek przyznała, że jest świadoma tego, iż będzie to wymagająca rola i krótko po tym okazało się, że miała rację. Wcieliła się w jedną z głównych postaci. Aby wypaść jak najlepiej, podjęła kurs, podczas którego przyswajała wiedzę z zakresu aktorstwa.

Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem jej przemiany. Musiała zagrać swoje zupełne przeciwieństwo, a w scenariuszu nie brakowało pikantnych scen łóżkowych.

Jak schudła Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek przytyła w trzeciej ciąży niemalże 30 kilogramów. W krótkim czasie jednak udało jej się wrócić do wagi startowej. O tym, jak tego dokonała opowiadał program Rozenek cudnie chudnie.

Gwiazda już na wstępie zdradziła, że w dniu porodu jej waga wskazywała 83 kilogramy. Po okresie połogu ważyła 67 kilogramów, jednak zdecydowała się zadbać o swoją formę. Udało jej się to dzięki wprowadzeniu odpowiedniej diety, treningów oraz posiłkowaniu się zabiegami medycyny estetycznej.

Przez 8 tygodni na oczach widzów wylewała hektolitry potu, by móc cieszyć się pięknie wyrzeźbionym i jędrnym ciałem. Ostatecznie udało jej się zbić wagę do 59,1 kg.

Małgorzata Rozenek – Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek w lutym 2021 roku założyła markę odzieżową Mrs Drama. Gwiazda przez kilka miesięcy pracowała nad tajemniczym projektem, który zdecydowała się ujawnić dopiero na początku 2021 roku. Okazało się, że przez kilka miesięcy pracowała nad stworzeniem kolekcji ubrań, która miała zrewolucjonizować rynek mody w Polsce.

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać – relacjonowała na Instastory.

Na początku w jej ofercie znalazły się głównie dresy i T-shirty w klasycznych kolorach i wzorach. Można wywnioskować, że w ten sposób chciała trafić w gust swoich klientów, którzy przez pandemię koronawirusa znaczną część czasu spędzali w domu.

Wszystkie produkty marki Mrs. Drama szyte są w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. Gwiazda wspiera także lokalnych przedsiębiorców. Z pewnością przełożyło się to także na dość wygórowane ceny, które wahają się w przedziale od 199 zł do 899 zł.

Rozenek nie bez powodu wybrała taką nazwę. Wyjaśniła, że ma ona dla niej szczególne znaczenie.

Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama” – powiedziała.

Wraz ze wzrostem zainteresowania Małgorzata zdecydowała się otworzyć butik stacjonarny. Także i tym razem wszystko doskonale przemyślała. Odzież jej marki można kupić w sklepie przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie, która jest polską Fifth Avenue (jest to jedna z najpopularniejszych ulic handlowych na Manhattanie). Kilka numerów dalej znajduje się jej fundacja oraz pierwszy showroom marki.

Małgorzata Rozenek – informacje

Małgorzata Rozenek wiek: 43 lata, urodzona 1 czerwca 1978 roku w Warszawie

Małgorzata Rozenek rodzice: Zofia Kostrzewska i Stanisław Kostrzewski

Małgorzata Rozenek rodzeństwo: brat Michał Kostrzewski, znany w środowisku artystycznym jako Misha Kostrzewski

Małgorzata Rozenek związki: pierwszym mężem gwiazdy TVN był prawnik Łukasz Bukaczewski. W latach 2003-2013 była żoną aktora Jacka Rozenka. 10 września 2016 roku wyszła za mąż za piłkarza Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek dzieci: Stanisław (ur. 4 czerwca 2006), Tadeusz (ur. 24 maja 2010), Henryk (ur. 10 września 2016 roku)

Małgorzata Rozenek wykształcenie: wyższe. W 2004 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Podjęła także studia doktoranckie

Małgorzata Rozenek kariera: wystąpiła gościnnie w programie Zacisze gwiazd oraz w Kobieta Cafe i Zrozumieć kobietę. Od 2012 roku współpracuje z TVN. Prowadziła format Perfekcyjna pani domu. Realizowała się jako jurorka show Bitwa o dom oraz Project Runway. Była gospodynią programów: Piekielny hotel, Projekt Lady, W dobrym stylu, Warsztat urody, Poczuj się jak Małgorzata Rozenek, a także była bohaterką formatu Rozenek cudnie chudnie i Iron Majdan. Wraz z mężem wzięła udział w Azja Express

Małgorzata Rozenek bibliografia: Perfekcyjna pani domu. Poradnik (2013), Perfekcyjny ogród. Poradnik (2014), Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (2014), Jak dbać o siebie perfekcyjnie (2015), Perfekcyjny organizer (2016), Perfekcyjne maniery (2016), Perfekcyjny ślub (2017), Rozmowy intymne (2019), Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady (2020).

Małgorzata Rozenek filmografia: Druga połowa (2021) jako Ola Wallenberg, Miłość, seks & pandemia (2022) jako Nora

Małgorzata Rozenek nagrody:

 • Nominacja do Telekamer 2013 dla programu Perfekcyjna pani domu w kategorii Program rozrywkowy/Teleturniej
 • Nagroda Plejada Top Ten 2013 w kategorii Debiut roku
 • Nominacja do nagrody Plejada Top Ten 2014 w kategorii Wydarzenie roku
 • Nominacja do nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii Osobowość TV
 • Nominacja do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii Metamorfoza roku

Małgorzata Rozenek Instagram: @m_rozenek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Opozda

Joanna Opozda przerywa milczenie i opowiada o samotnym macierzyństwie. Królikowski zareagował od razu

Magda Gessler

Magda Gessler wywija jak szalona do utworu „Putin”. Fani rozbawieni, ale Instagram niekoniecznie