w

Małgorzata Rozenek przeszła tak dużą metamorfozę, że fani jej nie poznają. Wyjaśnia: „Zmieniam się raz na trzy lata. Mąż jest ZACHWYCONY”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. AKPA, Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. AKPA, Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek od wielu miesięcy jest bardzo aktywna fizycznie, a co za tym idzie, cały czas się zmienia. Jej metamorfoza odbiła się głośnym echem w social mediach, ponieważ fani przestają ją poznawać. Jak przekonuje gwiazda, Radosław Majdan jest z tego powodu bardzo zadowolony, ponieważ co trzy lata ma nową żonę. O co jej chodziło?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Na początku ukrywali swoją znajomość, lecz nie mogło to trwać wiecznie. Gdy zaczęli głośno mówić o łączących im uczuciu, nie schodzili z pierwszych stron gazet. Doczekali się nawet własnego programu Iron Majdan, w którym mogliśmy ich nieco bliżej poznać.

Spotykaliśmy się z różnymi opiniami, gdy zaczęło wychodzić gdzieś, że jesteśmy razem. […] To wszystko u nas było bardzo szalone, bardzo spontaniczne, bardzo szybkie. Pamiętam, jak się pierwszy raz spotkaliśmy w kinie. Podszedłem do Małgosi, próbując wyciągnąć od niej jakikolwiek kontakt, to powiedziała: „Nie podchodź, bo zaraz będzie, że będziesz moim mężem”

– mówili podczas składania przysięgi małżeńskiej.

Mimo że oboje są po rozwodach, zdaje się, że to małżeństwo jest ich ostatnim. Wkrótce będą świętować 11. rocznicę ślubu i naprawdę świetnie się dogadują oraz wspierają w realizacji prywatnych i zawodowych marzeń. Sprawiają wrażenie szczęśliwych tak, jak na początku znajomości, przez co wielu internautów zastanawia się, co tak naprawdę jest kluczem do trwałego związku. Perfekcyjna pani domu postanowiła zdradzić swój przepis na udane małżeństwo.

Małgorzata Rozenek komentuje swoją metamorfozę

Radosław Majdan od początku kariery przyciągał spojrzenia kobiet i mimo upływu lat zainteresowanie jego osobą nie maleje. Małgorzata stara się więc dotrzymać mu kroku i bardzo dba o swój wygląd, który jest też niezwykle ważny w pracy, którą wykonuje. W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu wyznała, że wie, jak dogadzać ukochanemu i póki co świetnie jej to wychodzi.

Od dogadzania to jest mój mąż, ja mu dogadzam – to jest jedyna osoba, której mam ambicję dogadzać i robię to dobrze. Natomiast nie ma we mnie takiej potrzeby, żeby robić to wobec kogokolwiek innego

– powiedziała.

Ostatnio internauci uważniej przyglądają się Rozenek, która bardzo się zmieniła. Twierdzą, że poprawiła coś w swojej urodzie, lecz nie potrafią jednoznacznie orzec co. Wielu z nich wprost pisze, że ciężko ją rozpoznać, lecz różnica ta nie wynika wyłącznie z tego, że stała się bardzo aktywna fizycznie. W rozmowie z dziennikarzami nawiązała do tego i wyjaśniła, że chcąc podtrzymać ogień w małżeństwie, co trzy lata Radek dostaje nową żonę.

Gotuję mojemu mężowi, dbam, rozmawiam z nim. Zmieniam się raz na trzy lata. Mój mąż jest najbardziej zachwycony tym – naprawdę. Powiedział mi: „Słuchaj, ja się z tobą nigdy nie nudzę, ja co trzy lata mam nową żonę”.

Myślicie, że to dobry fundament do budowania trwałej i szczęśliwej relacji?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Aleksander Sikora - fot. AKPA

To już oficjalne! Aleksander Sikora DOŁĄCZA do ekipy Polsatu. Wiadomo, kiedy zadebiutuje na antenie

Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk po wielu badaniach usłyszała wstępną diagnozę! „Czułam się jak bohaterka serialu Doktor House” (FOTO)