w

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki. Poszło o CZAPKĘ przy wielkanocnym stole. „Jak w KFC” (WIDEO)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - fot. AKPA
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - fot. AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jak co roku pochwalili się kadrami ze wspólnego świętowania. W tym roku spędzili Wielkanoc w domu, ale nie sami, bowiem towarzyszyli im rodzice Perfekcyjnej pani domu. Nie to jednak przykuło uwagę internautów.

W wielu domach Wielkanoc kojarzona jest, jako czas spędzany w gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół. To moment, w którym można odpocząć od codziennych obowiązków i z uśmiechem na ustach cieszyć się chwilą wolnego. Od pewnego czasu można było zaobserwować, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ten czas szczególnie ochoczo wykorzystują na zagraniczne wojaże. W tym roku postanowili jednak zostać w domu i podładować akumulatory w gronie bliskich, racząc przy tym swoich fanów bogatą foto i wideo relacją.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki

Internauci, przyzwyczajeni już do tego, że Majdanowie pokazują w sieci swoje perfekcyjne życie, z zainteresowaniem obserwowali, jak w ich domu obchodzi się Wielkanoc. W tym szczególnym czasie gościli u siebie rodziców Małgorzaty. Z krótkich nagrań dowiedzieliśmy się, że kultywują dawne tradycje i nie zabrakło wojny na jajka, którą wygrał Henio.

Jeden szczegół zburzył ten idealny obrazek. Radosław udostępnił na Instagramie nagranie, na którym pokazał rodzinę siedzącą przy stole. Cała uwaga internautów skupiła się na najstarszym synu Perfekcyjnej pani domu, który zasiadł do posiłku w czapce z daszkiem. To wyjątkowo nie spodobało się obserwatorom byłego piłkarza, czemu oczywiście dali wyraz w komentarzach.

  • W czapce przy świątecznym stole jak w KFC.
  • Taka elegancka uczyła innych, a syn w czapce przy stole.
  • W czapce przy stole!
  • Nie ma to jak w czapce w pomieszczeniu i jeszcze przy stole.
  • Czapkę przy stole się zdejmuje.
  • Kultura wymaga zdjęcia czapki przy stole, państwo perfekcyjni.

Radosław nie przeszedł obojętnie obok fali oburzenia i postanowił odpowiedzieć na ten ostatni komentarz. Napisał:

Ale to nasz stół i nasze zasady.

Jak to się mówi: wolnoć Tomku w swoim domku. Uważacie, że oburzenie internautów było zasadne?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Gessler - fot. Baranowski/AKPA

Ile waży Magda Gessler? Tylko jeden śmiałek podczas wywiadu miał odwagę zapytać o to wprost. Doczekał się odpowiedzi?

Joanna Racewicz - fot. Instagram @joannaracewicz

Joanna Racewicz odsłania kulisy „ślubu”. Po raz kolejny zaskoczyła internautów. „Był spontaniczny”