w

Ile waży Magda Gessler? Tylko jeden śmiałek podczas wywiadu miał odwagę zapytać o to wprost. Doczekał się odpowiedzi?

Magda Gessler - fot. Baranowski/AKPA
Magda Gessler - fot. Baranowski/AKPA

Magda Gessler ostatnio gościła w programie Autentyczni. Jeden uczestników postanowił zapytać wprost, ile waży restauratorka. Czy doczekał się odpowiedzi?

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Od ponad dekady prowadzi Kuchenne rewolucje, dzięki czemu nie schodzi z języków i pierwszych stron gazet. Od czasu do czasu można zobaczyć ją również w innych programach, w których widzowie mogą poznać ją z zupełnie innej strony.

Ostatnio celebrytka gościła w prowadzonym przez Macieja Stuhra formacie pt. Autentyczni. To pierwsza taka produkcja w kraju, w której zaproszonych gości przepytują osoby w spektrum autyzmu. Wykazują się one niebywałą odwagą, ponieważ bez skrupułów zadają pytania, których nigdy nie zadaliby nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Tak było również i tym razem.

Ile waży Magda Gessler?

Fani gwiazd regularnie przeszukują internet w poszukiwaniu nowych informacji na temat swoich idoli. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się odpowiedzi na pytania dotyczące zarobków gwiazd, ale nie tylko. Jest też kilka innych tematów uważanych za tabu, przez co dziennikarze najczęściej nawet nie próbują wypowiadać ich na głos. Program Autentyczni udowadnia, że w rzeczywistości nie ma złych pytań, a nasze obawy najczęściej są nieuzasadnione.

Stuhr zapowiadał, że w najnowszym odcinku poznamy restauratorkę z zupełnie innej strony i należy przyznać mu rację. Jeden z uczestników wprost zapytał, ile waży Magdy Gessler.

Ile Pani waży i dlaczego tak dużo?

– dopytywał.

Celebrytka wyjaśniła, że czuje się dobrze ze swoją wagą, a ostatnio udało jej się sporo zrzucić.

Schudłam 10 kilogramów i nie czuję, że ważę tak dużo. Jestem lekka jak piórko

– odpowiedziała.

Doceniacie jej szczerość?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Racewicz - fot. Instagram @joannaracewicz

Joanna Racewicz WYSZŁA ZA MĄŻ?! Dziennikarka przekazała radosne wieści. „Zdążyliśmy na „R” w nazwie miesiąca” (FOTO)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - fot. AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki. Poszło o CZAPKĘ przy wielkanocnym stole. „Jak w KFC” (WIDEO)