w ,

Magda Gessler odpowiedziała na krytykę popularnego YouTubera. Zdradziła, co myśli o poczynaniach Książula. „W ten sposób zdobywa popularność”

Magda Gessler, Ksiązulo - fot. YouTube screenshot, Instagram @ksiazulo
Magda Gessler, Ksiązulo - fot. YouTube screenshot, Instagram @ksiazulo

Magda Gessler została ostatnio zapytana o Książula. Popularny YouTuber krytycznie ocenił catering i niektóre dania restauratorki. Celebrytka zdradziła, jakie ma zdanie o twórcy internetowym. Co powiedziała?

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Od lat prowadzi program Kuchenne rewolucje, w którym odmienia oblicze polskiej gastronomii, ratując wiele miejsc bliskich ogłoszenia upadłości. Gwiazda jest wzorem dla właścicieli lokali w całym kraju. Sama również prowadzi kilka biznesów, a najbardziej promuje restaurację u Fukiera, którą zaczęła zarządzać w 1991 roku wraz z ówczesnym mężem, Piotrem Gesslerem.

Magda Gessler odpowiada Książulowi

W sieci natomiast za autorytet kulinarny można uznać YouTubera Książula. Cieszy się ogromną popularnością — jego kanał subskrybuje ponad milion widzów. Zajmuje się testowaniem potraw z różnych restauracji w całej Polsce. Podobnie jak Gessler, Książulo również uratował już niejeden biznes, o czym przekonał się m.in. właściciel małej warszawskiej cukierni.

YouTuber odwiedził podupadającą warszawską cukiernię, by spróbować rurek z kremem. Dzień później pod lokalem były tłumy! Biznes ocalony? (WIDEO)

YouTuber testował również jedzenie oferowane przez największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Próbował cateringu od Anny Lewandowskiej, czy właśnie potraw z restauracji Magdy Gessler. Próbował wigilijnego i wielkanocnego cateringu, a także odwiedził lokal. Jego szczera opinia okazała się krytyczna. Mówił wprost o tym, co mu nie smakowało, i narzekał na ceny.

Popularny YouTuber odwiedził restaurację Magdy Gessler i mocno się zawiódł?! Za schabowego zapłacił 86 złotych! (WIDEO)

W ostatniej rozmowie z Pomponikiem prowadząca Kuchenne rewolucje została zapytana o krytykę youtubera. Przyznała, że nie zwraca dużej uwagi na to, co ludzie piszą na jej temat.

Na mnie to nie ma żadnego wpływu, dlatego, że ja to albo kasuję, albo tego nie czytam, bo nie chcę. Dlatego, że uważam, że to jest coś, co niszczy i niszczy tych najbardziej, którzy krytykują – powiedziała.

O samym Książulu i jego poczynaniach w sieci wypowiedziała się jednak pozytywnie.

Ja to nie wiem, bo uważam, że on ma jakąś niszę. W ten sposób zdobywa popularność. No każdy ma jakiś sposób na życie. Ja mu życzę powodzenia – podsumowała.

Spodziewaliście się takiej reakcji?

@pantofelek.pl Magda Gessler odpowiedziała na krytykę Książula 🫢 #pantofelekpl #news ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler – fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler – fot. Instagram @magdagessler_official
Książulo – fot. Instagram @ksiazulo
Książulo – fot. Instagram @ksiazulo

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Ronn Moss - fot. Instagram @ronnmoss

Jak obecnie wygląda Ridge Forrester z „Mody na sukces”? Ronn Moss ma 71 lat i wciąż zachwyca urodą! (FOTO)

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski - fot. Instagram @queen_of_life.77 @conanbestia

Syn Dagmary Kaźmierskiej wystawił na sprzedaż PREZENT OD MATKI. Cena zwala z nóg